Полтавська галушка• 27 октября 2024
Бачила в небі щочь цікаве
Дівчатка, щойно в небі бачила наче довгий блискучий шлейф, який швидко пливе і світиться. Думала супутники Ілона Маска. Але їх бачила в минулому році, не схоже зовсім. Тут наче суцільна довга така полоска блискуча,не окремі зірочки. І низько. Що це може бути і хто бачив сьогодні таке в небі? (Черкаська обл)
Полтавська галушка
• 27 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
НЛО, збирайте речі, то за вами.
я б з радістю, то вони дуже швидко пролетіли. Мабудь, рано мені ще Туди
Повелитель бітка• 27 октября 2024
Ответ дляСкользкая
Ужинали вином или чё покрепче было?
Про спутники уже в новостях прочла, с фотками) значит правда. Правда, реально ли это спутники - неясно
Полтавська галушка
• 27 октября 2024
Ответ дляСкользкая
Ужинали вином или чё покрепче было?
кава - покрєПчє. дитина бачила теж, але не вірить, що то Дід Мороз з оленями
Скользкая• 27 октября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Ребенку лет 25-27?
Полтавська галушка
• 27 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
коли летіли супутники, то вони схожі на зірки (поодинокі окремі блискучі плямки в рядок). а тут суцільне полотно блискуче
ПробілНеПрацює• 27 октября 2024
Комета наверное. Её, пишут, очень хорошо будет видно завтра, но она уже летит несколько дней
Планшетница• 27 октября 2024
Я вам верю, но что это хз. Сейчас постоянно в небе непонятные объекты видны, по всему миру и с каждым днем все чаще. Есть вероятность что рили инопланетяне.
Лично мне , даже если и увижу рядом с собой, будет все равно, настолько все надоело.
Полтавська галушка
• 27 октября 2024
Ответ дляПланшетница
оце і мені точно так само. Просто таке побачила вперше, ще і дитина теж бачила. Тому точно не чокнулись же вдвоє одночасно
Санта Барбара• 27 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
НЛО, збирайте речі, то за вами.
Не найгірший варіант зараз
Веселуха Муха• 27 октября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
таки супутники) може запилючені
Эх, жаль... Я уж было обрадовалась, что это нло вещи перевозит.
Полтавська галушка
• 27 октября 2024
Ответ дляТантрический кекс
шахеда збивали.
у нас ы тривоги нема. краще б нло, а не супутники ці
Не їм після шостої• 27 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Моя дитина бачила, а я доводила, що їй здалося. Піду розкажу.