Найщасливіша• Изменено 27 октября 2024

хронический фарингит длительное время. у кого был? что делать?

врач говорит пройдет, полоскайте рот и все. это не инфекционное.
а у меня и слюнные железы воспаляются и задняя стенка глотки. уже три месяца ничего не помогает. анализы крови в норме!! не понятно толи это вирус, толи бактерия, толи аутоиммунное
рефлюкса из желудка нет (врач сказал исключить)
Соня-сонятко• 18 ноября 2024
Ответ дляПік Антна
Зазвичай кандідоз в горлі супроводжується білим нальотом , але хто зна, як воно ще себе проявляє. В мене також були ті пухирці. Може то взагалі герпес. Він же також болючий. Але лікар повинен був би зрозуміти. А мій мені подумки у скроні крутив, мовляв я іпохондрик і все придумую. А в мене тоді крім болю ще й слух почав падати, на вухо мабуть якось впливало. Хоч лор знову ж таки нічого не побачив.
Якась цікава ця хвороба і реально не понятно чи то вірус чи то шось інше..

Пік Антна• 18 ноября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Такої ж думки.