Планшетница• 27 октября 2024

А є тут такі вегетаріанці, що раз у півроку/рік риби хотять?

Від м´яса відмовилась більше 3-х років назад, а від риби десь півроку і от з похолоданням мені прямо кортить риби, але не всякої впідряд. Хочеться дуже кілець кальмарів жарених і скумбрії копченої))) що то таке зі мною?))
Я_канеша_извиняюсь• 27 октября 2024
Так это же веганы. Которые и рыбу не едят

автор Планшетница • 27 октября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Та пофік вже як воно називається, цікаво чи було в когось таке і з чим то може бути пов´язане?
Тут как тут• 27 октября 2024
Так нормально все с вами, ладно от мяса, но от рыбы??зачем??как вы белок берете?аминокислоты?
Допоможіть знайти• 27 октября 2024
Веганы едят рыбу, потому что по понятиям это не мясо. А те, что отказываются и от этого, обречены на болезни (не буду уточнять).
Підмітайло• 27 октября 2024
Не страдайте фигней. Ешьте все
Майданщица• 27 октября 2024
Якщо хочеться значить організм дає сигнали ’досить страждати фігнею пора переходити на повноцінне здорове харчування’. А взагалі я давно вивчала питання як корисніше харчуватися і дійшла висновку що саме правильне це збалансоване поєднання тваринної та рослинної їжі.
Допоможіть знайти• 27 октября 2024
Ответ дляТут как тут
Моя подруга, отдыхает в другом мире, уже(( Питалась солнечным светом....

автор Планшетница • 27 октября 2024
Ответ дляТут как тут
Не знаю, де то береться, може із молочних сирів, але по відчуттям світоприйняття зовсім інша справа, коли не їси упокоєних)))
Підмітайло• 27 октября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
100%, а потом плачутся откуда те болячки. А все от отсутствия адекватного мышления и кучи свободного времени
автор Планшетница • 27 октября 2024
Ответ дляПідмітайло
Не страдайте фигней. Ешьте все
Ви кажете, як мої батьки))
Підмітайло• 27 октября 2024
Ответ дляПланшетница
Ви кажете, як мої батьки))
Потому что вы сами над собой издеваетесь. Над своим здоровьем. Такой себе уровень мазохизма
автор Планшетница • 27 октября 2024
Боже, дай, будь ласочка, коментар хоч від кількох реально практикуючих вегетаріанців
Я_канеша_извиняюсь• 27 октября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Веганы не едят рыбу
Auroraten• 27 октября 2024
Я не практикуюча, певно, за означенням ))). Просто вегетаріанка від народження, не можу перетравлювати тваринний білок. А рибу час від часу споживаю в невеликій кількості, почуваюся ок від неї ).
Шлях до зірок• 27 октября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Что она ела?
Стриптизерка• 27 октября 2024
Ответ дляПланшетница
Жирів не вистачає.
автор Планшетница • 27 октября 2024
Ответ дляAuroraten
О, дякую, що завітали🌷 А коли саме їсте рибку, коли прямо відчуваєте, що хочеться чи просто без лишніх заморочок?
Допоможіть знайти• 27 октября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Что она ела?
Иногда, семечки, чай на цикории, шоколад. Зелень. Морепродукты, если я приносила.
Шлях до зірок• 27 октября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
никто так не ест.
даже сыроеды едят не то, что вы описали.
если у человека какие-то ментальные проблемы, то дело не в вегантстве.
И даже не в кришнаизме, буддизме и прочем.

Допоможіть знайти• 27 октября 2024
Ответ дляШлях до зірок
никто так не ест.
То что видела. Мы вместе не жили. Но знаю, мяса не ела. Рыбные консервы, возможно. Может, печеньку, какую. Но добила себя таким образом((( Алкоголь не употребляла.
Auroraten• 27 октября 2024
Ответ дляПланшетница
Коли хочеться. Хочеться не часто , але частіше, ніж раз на пів року. Певно, раз на півтори-два місяці точно їм. Лише морську. Ну але це вже питання власних смакових вподобань ))
автор Планшетница • 28 октября 2024
Ответ дляAuroraten
Дякую за відповідь🌷