Нервогенератор• 28 октября 2024

Благаю допоможіть, хто знає, що робити в такій ситуації ТЦК викрали чоловіка

Вчора спілкувалися останній раз ввечері, він був у лікарні, де йому надавали допомогою, після того, як представники ТЦК забризкали його балончиком. З ним були і ТЦК і поліція. Я чула, що він казав, що вони йому погрожують фізичною розправою. Вони його заламали і відвезли в невідомому напрямку. Що мені робити? Куди звертатися? Я написала заяву про зникнення людини. На місце виїхав наш знайомий, але каже, що ніде його немає. По найближчих відділках ТЦК він не числиться.
автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляЦідило правди
Я не верю автору ни слову.
Дай Бог, щоб Вас таке не торкнулося....

Alena.i• 28 октября 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
А ещё народ призывают донатить на дроны, но при этом каждый метр западной границы задронен. Там дефицита Дронов нет.
Увеличен штат погранцов.
Стреляют в спину своим же гражданам, которые хотят просто жить.
Я вам більше скажу, за допомогою дронів за Вишгородом будівельників так виловлювали, сафарі на людей було
автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляЦідило правди
После слов автора-сутки не выходил с машины,все стало ясно.Троль.Писи каки на руль
Если уж так интересно - в бутылку. Каки не пришлось, потому что не ел ничего
автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
И тцк не ели, не пили, не писали ждали мужа автора🤣🤣🤣 и главное такое хавают здесь
У меня нет слов просто а у Вас критического мышления
автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
Автору не верят, что сутки стояли возле его машины, что полицейская рядом говорила, что ещё один до выполнения плана, а автор висела сутки на телефоне и все слушала, что полиция пришла к ней домой, принимать её заявление и т.д.
Она палится на таких процедурных моментах.
Шеллар• 28 октября 2024
Автор, можу тільки поспівчувати, але ситуацією не здивована. Чоловіки закінчуються, до пониження віку призиву та жіночого залишилось три, два...
Svetl.ana• 28 октября 2024
Ответ дляoksi377
Мій не міг виїхати, його обставили фішками
Та і якби поїхав, то, думаю, наздогнали, та ще й приписали пошкодження майна
коротше кажучи, ця ситуація чекає кожного ,насправді. і що тут ржуть і не вірять, то або броньовані або ’інваліди’. справа часу.

автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Ну яке то свіже влк? Потім прийшла повістка він не прийшов - тому в розшуку.
Повісток йому не надходили і не вручали
автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляКнопкотиць
Автор, а муж не резервист?
У нас так сотрудника на работе забрали. У него была бронь от предприятия, но оказалось он резервист и предприятие не имело права его бронировать. Ни юрист наш, ни адвокаты, ничего не смогли сделать. Сказали, что он должен был сам явиться в ТЦК 24 февраля 2022 года
нет.
Svetl.ana• 28 октября 2024
Ответ дляAlena.i
поясніть, яких будівельників?
автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Вийде на зв´язок вже з учебки
Я боюся, що він може не погоджуватися з ними і не підписувати нічого ((
Svetl.ana• 28 октября 2024
Ответ дляoksi377
Повісток йому не надходили і не вручали
мабуть, на полігоні вже. через дня три знайдеться... уроди.
Svetl.ana• 28 октября 2024
ця ситуація зайвий раз доводить,що не можна пересуватись областями.
автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляалергирина
Автор, є новини?
Подзвонила у всі тцк там, ніде не рахується
Атланта• 28 октября 2024
Ответ дляIrinnkA
Ну тут уже идёт раши. Они ж знаю отношение украинцев к нынешней шобле и использует это в методичках
А эти будто подыгрывают, что скорее всего так и есть. Вот и все. А мужчины гибнут, их калечат, экономика летит в пропасть, коррупция растёт... Что с этим делать не знает никто
Очень хорошо знают те, кто её возглавляет. Чем хуже-тем лучше. Лозунг казнокрадов
Alena.i• 28 октября 2024
Ответ дляSvetl.ana
поясніть, яких будівельників?
Які працювали на будівництві
Svetl.ana• 28 октября 2024
Ответ дляAlena.i
Які працювали на будівництві
ви может нормально пояснити, з якою метою їх ловили?
автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляSvetl.ana
а чому у вас сад так далеко? ви кожного дня дитину тягаєте 2 години в дорозі?
тому що логопедичний найближчий
автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляолена олена
Автор, все не читала. Знайшовся?
ні

skazo4ka81• 28 октября 2024
Ответ дляoksi377
Так якщо підпише те що їм треба то все, вже на полігоні буде, а звідти вже не витягнете
автор oksi377 • 28 октября 2024
Ответ дляskazo4ka81
А якщо не підпише (((
skazo4ka81• 28 октября 2024
Ответ дляoksi377
А якщо не підпише (((
По правилах мають вручити повістку не ВЛК або на уточнення даних... але бойому повістку як зупинять на вулиці то не дають. А от тих що бусифіцують, то пишуть ВЛК за 20-60 хвилин, дають бойову змушують підписати і все ти на полігоні
skazo4ka81• 28 октября 2024
В мене рідного брата так зловили зараз на полігоні а звідти вже не можем витягти...
trickywicky• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Я медик в госпіталі
Ну так і мийте утки
zajka12• 28 октября 2024
Ответ дляoksi377
А якщо не підпише (((
Боже, автор, тримайтеся. Я так розумію адвокат у вас є, він вас і скерує, як краще. Але ж у нього пройдене влк і якщо броні і відстрочки нема, то йому або кримінальна справа або в окоп (
skazo4ka81• 28 октября 2024
Ответ дляoksi377
А якщо не підпише (((
Як не підпише то мають відпустити, але блін... ви писали що він у розшуку
Natal_ka91• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Я медик в госпіталі
В нас 500к професійних воєнних, які на це вчилися і головне давали присягу. Чому вони оберігають Закарпатський і Чернівецький фронт? І застосовують силу проти тих, за чиї податки живуть?
skazo4ka81• 28 октября 2024
Ответ дляzajka12
Чому кримінальна, напевно штраф же спочатку, кримінальні то вже дезертирство- СВЧ
sky-labs• 28 октября 2024
Ответ дляskazo4ka81
Кто не согласен - уходят через забор...
IrinnkA• 28 октября 2024
Ответ дляАтланта
Ну да, эти знают. Это мы не в курсе и узнаем по ходу событий