Нервогенератор• 28 октября 2024
Благаю допоможіть, хто знає, що робити в такій ситуації ТЦК викрали чоловіка
Вчора спілкувалися останній раз ввечері, він був у лікарні, де йому надавали допомогою, після того, як представники ТЦК забризкали його балончиком. З ним були і ТЦК і поліція. Я чула, що він казав, що вони йому погрожують фізичною розправою. Вони його заламали і відвезли в невідомому напрямку. Що мені робити? Куди звертатися? Я написала заяву про зникнення людини. На місце виїхав наш знайомий, але каже, що ніде його немає. По найближчих відділках ТЦК він не числиться.
skazo4ka81• 28 октября 2024
Ответ дляsky-labs
Кто не согласен - уходят через забор...
Та да, але потім як? Як працювати
Korsika999• 28 октября 2024
Ответ дляSvetl.ana
ви может нормально пояснити, з якою метою їх ловили?
ТЦК ловили их по акции ’операция бусик’
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Те що у жінки хтось воює, не дає їй абсолютно ніякого права бути чимось вищою за жінок тих, хто не воює, кудись посилати і т.д.
У вас надто грубе формулювання. В мене чоловік військовий, я себе вищою не вважаю. Але погодьтесь, у мене є моральне право вимагати чітких термінів служби. Відслужив 2-3 роки, за цей час готується інший чоловік, ваш, не ваш особисто. Інший, який прийде і займе його місце. Потім інший послужить 2-3 роки( але вважаю, що це багато оптимально рік-півтора) і так по-колу.
Ответ дляСтрекоза любви
Вимагати від кого?
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Ответ дляzajka12
Вимагати від кого?
Хто у нас приймає закони? Від того і вимагати. Безперечно потрібна і підтримка суспільства.
Ответ дляСтрекоза любви
И от кого вы требуете этот срок службы?
Морально - значит от тех людей, от кого это вообще никак не зависит?
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Ответ дляsky-labs
Т.е. вы не требовали, а только предлагаете это делать в перспективе ’вместе сообща’?
Вже як рік діє такий проект від жінок військовослужбовців. Постійні акції, розголос.
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Ответ дляsky-labs
Толку нет и не будет, к сожалению
Давайте ви, яка скоріше за все сьогодні почула про цей рух вперше, не будете ставити діагнози.
Звичайно, краще засунути язика в дупу і сидіти чекати, коли чоловік з війни повернеться дідом.
skazo4ka81• 28 октября 2024
Ответ дляsky-labs
А как потом работать без руки/ноги или безвести пропавшему?
Так Ви праві. Але от в мене брат зараз на полігоні, 2 тижні як, от як звідти ’піти’ що тоді? Працювати без оформлення я так розумію, в лікарні не звертатися, а от в них же він буде вже як дезертир (чи як правильно). Яка відповідальність? Просто одружений, 2 дітей, якась безвихідь
Ответ дляГарнюнька
Я медик в госпіталі
Генштаб ЗСУ розпорядився перевести 1/5 медиків із військових госпіталів до піхотних бригад. І так у нас є проблеми з якістю та обсягом медичної допомоги в системі Командування медичних сил, та Головком вирішив створити колапс і там? Олександре Станіславовичу, Вам проблем внаслідок Ваших «геніальних» рішень на фронті замало? Генерале медичної служби Казмірчук, Ви хоч щось здатні відстояти, командувач медсил чи «придворний цирульник»?
——
Безугла
The General Staff of the Armed Forces of Ukraine has ordered the transfer of one-fifth of the medical personnel from military hospitals to infantry brigades. We are already facing issues with the quality and volume of medical care within the Medical Forces Command, and now the Commander-in-Chief has decided to create a collapse there as well? Oleksandr Stanislavovych, are the problems caused by your “brilliant” decisions on the front line not enough for you? General of the Medical Service Kazmirchuk, are you capable of defending anything at all? Are you the commander of the medical forces or merely a “court barber”?
——
Безугла
Ответ дляСтрекоза любви
А у людей оставшихся без дома есть моральное право требовать чтоб те, кто в своем жилье живет, менялись с ними на 2-3 года, к примеру? Пожил ты - теперь моя очередь. Те ж люди тоже не виноваты
Павлик Равлик• 28 октября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Знаете, не имею отношения к тцк никакого. Но я желала такого же всем кто привел эту власть в 2019 году. И реально сейчас 73% тех кого гребут, тех кто в окопах в аду. Осторожно с такими пожеланиями.
Якби таке було лише з тими 73, але вигрібають і всі інші😥.
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Ответ дляVesy
Мені навіть прокоментувати важко. Бо, знаєте, це як порівнювати людину, яка вчилася, працювала назбирала на рахунку 100 тисяч баксів, а ви приходите до неї, і кажете, дай мені половину або якусь частину, аргументуючи це тим, що я народився тупим і лінивим і нічого не досяг, але я не винен.
Правда, коментар у вас повна нісенітниця.
Ответ дляСтрекоза любви
Это потому что вы не на месте тех людей. А многие вас не понимают. Одни думают почему именно к нам домой война пришла, а другие - почему мой воюет, а не другой. И никогда один другого не поймёт, пока не окажется на его месте
Павлик Равлик• 28 октября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Типа если поставить Порошенко или Тимошенко то будет все иначе...бред
Ну якби в 2019 обрали когось з них, то зараз не було б того, що маємо. Тепер вже пізно пити боржомі, нирки відмовили...
Ответ дляСтрекоза любви
И, кстати, сравнение у вас так себе
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Ответ дляVesy
Так, не на місці. Живу на оренді, чоловік військовий. Точно, не на місці.
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Ответ дляVesy
И, кстати, сравнение у вас так себе
Це у вас написаний повний абсурд, прочитайте ваш коментар.
Захист держави, країни, сімʼї - це не про матеріальне. А більше про обов’язки, які мають бути і в того, в кого є будинок, і в того, в кого його немає. І в багатого, і в бідного, і депутата, і поліцейського.
А ваше порівняння воно із області якшо, якусь жінку кинув чоловік, а ваш з вами живе, то вона має право вимагати вашого, щоб проводив з нею час?
Тобто, категорії не порівнювані.
Nikol-9a2f• 28 октября 2024
Ответ дляКотомафия
Ну так вы же знаете в какой больнице он был? Неужели не поехали сразу?
И как это тцк и полиция забрызгали балончиком? Он шел никого не трогал, они выпрыгнули из за угла и пшик? Или он буянил когда документы попросили?
А вообще тролляка
Ви тільки прокинулися! Так, уявляєте! Люди йдуть нікого не чіпають, а їх викрадають серед біла дня при купі свідків. Бʼють ногами по голові, поліція, як паскудні власники собак, які не прибирають гівно відвертають морди, роблячи вигляд ніби не бачать.
Ответ дляСтрекоза любви
Тобто, категорії не порівнювані.
Вот вы сами и подтвердили, что нет в жизни справедливости. Так что не требуйте от других. Вы все равно не поняли, что я имела ввиду, не ищите больше сравнений
Nikol-9a2f• 28 октября 2024
Ответ дляТочноБудет
Как вам вообще совесть позволяет что-то говорить на этот счет в адрес других если сами спите в тёплой кровати и просто шаритесь на форуме?
Так вона така розумна , бо вважає, що священний борг всіх чоловіків- захищати ії пісєчку від бурятів, поки вона мна диані строчить тупі коменти
serebro16-72be• 28 октября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Ну це так вам здається...