Як ви вважаєте,це зовсім барани? Це настільки потрібно бути з пустою головою,щоб досі його підтримувати і говорити:найкращий і т.д. P.S. Пороха в дану тему не приплітайте!
Ответ дляNatalia Счастливые покупки.
Ну хорошо Зеленский настолько плохой....дальше что? кто будет лучше его, рассказывайте, вот вы президент что вы сейчас сделаете что бы окончить войну и как вернете выехавших людей оставшихся без домов и всего прочего?
По-перше: я в президенти не балатувалася, щоб прямо глибого міркувати. А по-друге,як керівник : змінити свій керівний склад країни
diamond_shop• 28 октября 2024
Ответ длячаревна
Этот кандидат с 14 года был и война уже при нем была, набирала обороты.
він ще й війну обіцяв за два тижні закінчити, тільки щось усі забули про це швидко
Кросівки оригінал• 28 октября 2024
Але нема чого гадать, виборів все одно не буде, бо будь який кандидат виїде на обіцянках відкрити кордони, проголосують і за чорта лисого щоб ця тюрьма закінчилась.
diamond_shop• 28 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
тема саме про владу яка зараз!
вам сказали - критикуєте? пропонуйте! всі старі кандидати зашкварені, запропонуйте нового
Інесса -5c9a• 28 октября 2024
Доки ми не почнемо публічно вішати корупціонерів, з конфіскацією всього награбованого, порядка не буде, хоч Зеля, хоч Порох буде.
Кросівки оригінал• 28 октября 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
А ви готові це власноруч зробити, а не тільки казати?
Ответ дляІнесса -5c9a
Законы должны быть одинаковы для всех. И наказание должен нести каждый. Приравнять коррупцию к предательсву страны и народа во время войны
diamond_shop• 28 октября 2024
Ответ дляtosja_80
А вы думаете автор поста кого продвигает?
може й нікого не просуває, наразі русня шалені кошти вкидує, щоб розкачати українців на якісь протести, бо всі насправді втомлені морально, багато хто лишився без домівок, у багатьох рідні на фронті, також на жаль є загиблі, є сім’ї, які розпалися під час війни
ще й розпач від імпотентних партнерів, які ссуть зайвий раз допомогти та думають тільки про те, як викрутити руки саме українцям, як зламати саме нас! бо в пуйла ж є ядерка йо-майо, то він страшний
все чекають, доки в нас зламаються саме люди, а люди ніяк не хочуть ламатися, от кацапи й працюють на інформаційному фронті
Інесса -5c9a• 28 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Несіть, складайте штабелями.
Чого не зробиш заради країни.
Ответ дляNatalia Счастливые покупки.
Ну як, як -загляну кому нада в глаза, така ж схєма передбачалась.
Ответ дляNatalia Счастливые покупки.
Зупинити війну може і не зможе. Але
1. Зупинити розкрадання коштів у всіх сферах, а особливо військовій. Не втридорога закуповувати, а шукати постачальників з вигідною ціною, без відкатів. І ці кошти спрямовувати на армію.
Ми ж усі знаємо, що на обіцяний мільйон дронів кошти виділили, а законтрактувати тільки четверту чатину, хоч маємо українських виробників, які можуть взяти ці замовлення. Також знаємо, що міністерство мінсоцполітики не використали майже мільярд для протезування військових. Чому? Тут можна ще сотні чи тисячі прикладів наводити.
2. Адекватне керівництво у Мо і на місцях. Командири мають нести покарання за загибель військових через злочинні накази. В зсу так і говорять, що більша частина сзч через провальні накази відправки солдат на смерть.
3. Припинити вилов, а мотивувати заробітною платою і соцгарантіями для сімей загиблих і поранених. Це найскладніше, на мою думку, в питанні мотивації вже мало що допоможе, але потрібно рухатись в цьому напрямку, а не позоритись на весь світ злочинними діями тітушок. Обіцяний рекрутинг зазнав поразки саме через них.
3. Надали підтримку вимушеним переселенцям, щоб вони могли залишатись в країні, а не шукати прихистку закордоном. Кожен громадянин має відчувати, що він цінний для своєї країни.
4. Працювати на попередження ще більшої еміграції. Цьому явно не сприяють висловлювання неадекватів про мобілізацію жінок і 14річних. Навпаки потрібно запевнити, що для молоді тут безпечно (в плані мобілізації), навчайтесь, працюйте, піднімайте економіку.
Ответ дляtosja_80
Кандидат желающий есть, другое дело, что такого кандидата люди не хотят....’объелись уже его конфет’. Недавно видела, как рассказывал, что когда зашли в Киев русы, то он и его партия лично стали на защиту Киева, когда все сбежали, вооружили людей и т.д и т.п.....
А насправді сидів в бункері і їв мівіну)))
Ответ длячаревна
Кого вы видите завтра на его месте? У вас есть кандидат, кто б хотел на себя взвалить этот крест
Перший раз його вибрали ´хуже нє будєт´, другий раз буде ´ а кто как нє он´. Він же ж зі своєю командою і довів до ´крєста´. В нас в Україні розумні люди закінчились ?
Сама безглузда а найтупіша відмазка: а кого ви бачите далі? Боже, люди ви хоча б трішки з головою дружите? Ви не розумієте що у нас війна і ми її програємо бо ВІН, зелене одоробло
БРЕШЕ БРЕШЕ і ще раз БРЕШЕ
1.Не готував країну і брехав нам
З його команди призначили зрадників, які:
2.Розмінували Чонгар, здали Південь України
3. Його ефектифні менеджер Просирали гроші у 2022
Тому що зеленський лізе в ті справи в яких не розбирається
Тому що навіть зараз жлобяться грошей на найманців, на відміну від росії
Тому що узурпував владу
Тому що скрізь корупція
Тому що не має відповідальності штабного командування за втрати особового складу
Тому що не має фортифікацій, а точніше розкрали гроші, і наші військові воюють незахищенні
І ви реально думаєте що з таким лІдором ми маємо шанс зберегтися як країна?
БРЕШЕ БРЕШЕ і ще раз БРЕШЕ
1.Не готував країну і брехав нам
Тому що узурпував владу
Тому що скрізь корупція
Ответ дляtosja_80
от тому і ’не хотят’...,бо явно зараз усим об’їдаються.
нічого,виберуть того, про кого гарно розкажуть. в 18 з зайшло? ( команда он тоді хвалилась, які вони молодці, як зуміли переконати лекторат. А, і говорли,що інші країни приклад братимуть.)
Ответ дляNatalia Счастливые покупки.
Будь-який попередній президент, починаючи з Кравчука був краще. Колись моя вчитель історії, коли йшли вибори Кучми і вона голосувала за нього кажучи: мені дуже не подобається кандидати і Кучма поки найкращий серед найгірших, не подобається, але для країни це єдиний вірний вибір при цій ситуації. На виборах потрібно обирати не людину, а загальний курс, напрямок, що може досягти президент як управлінець, навіть якщо людина він г..о
Анастасия К.• 28 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
нікому з політиків,що нашим,що іноземним
Так что делать в таком случае?)