Да будет так• 28 октября 2024
Покажіть фото або ссилку що ви купили на Temu чи Аліекспрес?
Чи є у вас вдома щось із цих сайтів, що саме? Задоволені якістю та ціною? Думаю, що мені потрібно там щось замовити, але не придумаю що саме . Поділіться ідеями
Да будет так
• 28 октября 2024
Ответ дляПампушОК
Вот такие резинки на волосы брала . Хорошие.
Саме їх я й поклала в корзину тиждень назад, сьогодні замовлю
Брюлик в стразах• 28 октября 2024
а кто покупал гирлянды или лед светильники в виде веток-деревьев, как вам?
Да будет так
• 28 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Я ще натрапила на сніговиків, оленя і гномів , може замовлю. На фото досить такі симпатичні
Кубик Рубика• 28 октября 2024
Ответ дляДа будет так
Не знаю, в мене поки що замовлення на 99 центів . Я там нічого нормального знайти не можу , тому навряд че перевищу ліміт. Думаю що 100 доларів точно не є лімітом, а таку сумму я не планую витрачати, бо не має на що .
Розумію.
Я теж недавно вирішила там замовлення зробити - підставку під телефон.
Не могла мінімальну суму набрати. Все мені якимось хламом виглядає.
Замовила ще парасольку, що прийде - не знаю.
Чекаю щось неякісне, чесно кажучи
Пургену мне• 28 октября 2024
Ответ дляДа будет так
Ніякого податка не було на ввезення.
В США не оподатковуються посилки?
Пургену мне• 28 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Мені теж потрібні гірлянди, оці тоненькі, як ниточкі, ніде не знайду.
Бутерброд з ікрою• 28 октября 2024
Ответ дляПургену мне
Мені подружка на алі замовляла, росу моток на зеленій проволці, але ще не крутила, цього року протестую
Свас в шоке• 28 октября 2024
Ответ дляХитрый Лис
Это мой первый заказ из Тему
Топик отличный, буду заказывать ещё
Детские носочки, тапули, шапочка и резиночки, за свои деньги - супер-пупер
Перчатки, база под макияж - пойдет
Наушники - фигня, но что ждать за 120 грн😅
Ожидания/реальность не было
Жду теперь вторую посылку
Топик отличный, буду заказывать ещё
Перчатки, база под макияж - пойдет
Ожидания/реальность не было
Жду теперь вторую посылку
Блін, я теж повелася
Замовила навушники
Свас в шоке• 28 октября 2024
Ответ дляДа будет так
Я зайшла разочок, замовила вперше. На Алі ніколи не купувала, а тут як перемкнуло
В першому замовленні було кілька речей, що явно не відповідали фото і опису. Тепер буду більш уважна. Але вони придумують всякі заманухи, таймінг. То думаю, скоро набридне
Дивне створіння• 24 ноября 2024
Ответ дляКошкинДом
Как вам джинсы по качеству?
Суперские, плотные, 100% коттон и посадка отличная