Н@Диете• Изменено 28 октября 2024

Шафа обалдела

шок
Привіт! Маємо деякі зміни стосовно умов продажу на Шафі та списання комісії за продаж, які вступлять впродовж тижня.

1. Ми вирішили відмовитись від типів акаунтів (базовий та бізнес). Ми зараз зосереджені на супер продавцях, де ключовим фактором в ранжуванні буде якість обслуговування. Відповідно налаштування типів акаунтів зникнуть з налаштувань магазину.

2. Комісія за продаж буде вираховуватись в залежності від категорії та ціни товару (нагадаємо, що зараз комісія рахується в залежності від типу акаунта та ціни товару).

3. Розмір комісії за продаж буде наступний:
1. Для товарів з категорій “Жіночий одяг”, “Чоловічий одяг”, “Дитячий одяг”, “Аксесуари”, “Косметика”:
- 15% для товарів до 1000 грн (але не менше 10 грн і не більше 300 грн)
- 10% для товарів від 1000 грн (але не менше 10 грн і не більше 300 грн)
2. Для товарів з усіх інших категорій:
- 10% для товарів до 1000 грн (але не менше 10 грн і не більше 300 грн)
- 8% для товарів від 1000 грн (але не менше 10 грн і не більше 300 грн)

Чому ми прийняли таке рішення?

Ми хочемо, щоб всі акаунти були в рівних умовах, а на ранжування, в першу чергу, впливала якість обслуговування, якість опису та актуальність товарів. Також ми вважаємо розрахунок комісії в залежності від типу категорії більш доцільним, ніж від типу акаунта.
Кнопкотиць• 28 октября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Я не буду поднтмать цены на 2000 обявлений, просто буду говорить +15%!
Там мржна автоматично все підняти у % чи грн
Я вся ваша• 28 октября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Они продвигают только своих продавцов. Теперь кто продает пролеты или свое по низкой цене находятся на самом дне. Там уже нет продаж . Шафа теперь как пром и все.
З цим нововведенням анулюється градація на простий і бізнес акаунти, тепер всі в купу із однаковою комісією.
Поддакиваю иногДА• 28 октября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Они ж написали только супер продавцов
Я вся ваша• 28 октября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
В ПК-версії є можливість пакетом змінити ціну на вибрані оголошення, це займе 5хвилин. максимум.
Я вся ваша• 28 октября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Они ж написали только супер продавцов
Ось читаю їх повідомлення:
’1. Ми вирішили відмовитись від типів акаунтів (базовий та бізнес). Ми зараз зосереджені на супер продавцях, де ключовим фактором в ранжуванні буде якість обслуговування. Відповідно налаштування типів акаунтів зникнуть з налаштувань магазину.’
Скоро_вчера• 28 октября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
15% для товарів до 1000 грн (але не менше 10 грн і не більше 300 грн)

занимательная математика
как 15% от 1000 могут быть больше 300 грн? это максимум 150 грн
А вот и точный ответ.
Они опять считают комиссию отдельно с каждого товара в заказе

’ Як буде рахуватись комісія, якщо в замовленні товари з різних категорій? Комісія буде вираховуватись по кожному товару окремо і отримані суми підсумовуватись. При цьому отримана сума комісії не може бути меншою, ніж 10 грн, і більшою, ніж 300 грн’.
Зупка_цем• 28 октября 2024
Ідіть в инста на їх сторінку, там багато вже коментарів) давайте писати їм наше ставлення до ситуації.
Зупка_цем• 28 октября 2024
Продавці, а що ви робити з анонімними відгуками, рейтингом? Коли його занижають, і ви не знаєте, хто і за що? І його ну дяже тяжко підняти.
Проработник• 28 октября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
та да. одно жалко, что крафту они похерили, там у меня были продажи.

скоро и шафу похерят
С 19-го года херят, да все никак. Продавцы повозмущаются, поднимут цены и так до следующих покращень.
Элька-Карамелька• 28 октября 2024
Ответ дляberil_он
OLX тоже недавно подымал комиссию до 3%, но когда перестали olx доставку брать, вернули 1% обратно
А як відсоток? Я щось вже від реальності відстала. Думала там тільки за платні оголошення платиш
Скоро_вчера• 28 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Несколько плохих отзывов погоды не делают, если все остальные хорошие.
Ну и если прямо что-то лживое или неадекватное написано, можно в поддержку написать. На Шафе не доводилось об этом просить, но на Изи (их же проект, уже закрытый) несколько раз удаляли отрицательные отзывы обо мне по запросу.
Скоро_вчера• 28 октября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Элька-Карамелька• 28 октября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
фото
Все, зрозуміла