ВсеЧетко• 28 октября 2024
Не можу собі нічого дозволити
В мене зп 20 000 (не Київ), орендуємо з чоловіком житло + їжа, але якось турбує те, що не можу собі нічого дозволити. Одяг купляю дешевий на Шафі, Касті, та і то лише по необхідності. Мучає мене те, що нічого не можу собі нормального дозволити. У Вас було таке? Як виходили з ситуації?
Кукарикуууууу• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Ні
И долго Вы с мужем так живете?
Мне такого не понять, конечно
Работать надо• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Не дає, за все платимо 50/50
А їсте теж однакові порції, і побутом 50/50 займаєтесь? Не знаю, як у кого, у мене чоловік їсть втричі більше, ніж я, як мінімум.
ВсеЧетко
• 28 октября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Та ви прям бідося. 😂
Не можете правильно витрачати чи що?
Ні, ми платимо за все 50/50, тому в мене мало, що залишається
ВсеЧетко
• 28 октября 2024
Ответ дляЯ в дамках
У нас примерно так же на 4 чел (на 15 тыс больше но двое детей).
Хватает.
Киев. При этом только на кружки уходит 12 тыс.
И на студента квартиру ещё 15.
Единственное, на что не хватает - на ремонт полноценный. Но там нужно тысяч 10-15 евро.
Запишите расходы, найдите дыры. Или зарабатываете больше.
Хватает.
И на студента квартиру ещё 15.
Поки не виходить більше заробляти
ВсеЧетко
• 28 октября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
И долго Вы с мужем так живете?
Мне такого не понять, конечно
Одружені 3 роки
Раз одела не бу• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
ну что делать, если вы сами на такое подписались
Раз одела не бу• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Поки не виходить більше заробляти
Так вы лучше старайтесь, устройтесь еще на работу или на две)
А то бросит вас ваш ..удак)
ВсеЧетко
• 28 октября 2024
Ответ дляРаботать надо
Чоловік вдвічі більше десь їсть. Побут практично весь на мені. Чоловік зараз у відрядженні, то мені нормально їсти салати, а як він вдома, то і випічка вдома, перше, друге
Заела_пластинка• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Зрозуміла, ви не в шлюбі. Ну і нащо вам той?
Виходить ви залежите від нього. Або домовляйтеся, щоб він вкладав більше грошей, або шукайте підробіток.
ВсеЧетко
• 28 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А то бросит вас ваш ..удак)
Я періодично підробляю, але там 3-4 тисячі за місяць максимум виходить, і то не кожен раз
Раз одела не бу• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
тролль
Заела_пластинка• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Ну от ці гроші никайте 😎
Замороженная селедка• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
нет, вы платите еще и за его жратву
Работать надо• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Коли ми з сином залишаємося удвох, а чоловік їде у відрядження, я кайфую. Ні готовки особливої, ні такого частого прибирання, домашні справи на лайті. От я з´їла салатик з власної грядки, для прикладу, а чоловік шмат м´яса. То мені треба половину цього шмата оплатити, приготувати, подати, посуд і духовку вимити, а тоді на трусах економити, якось несправедливо. Секс хоч хороший?
Ответ дляРаз одела не бу
Да, тоже не понимаю, как это еда 50/50 ’по честному’?
Я, когда жила одна, могла вообще попить вечером кофе с печенькой и все.
Плюс другой мужчина может автора куда-то пригласить и накормить.
По любому на еду будет уходить меньше половины от нынешних расходов
Так і я так, зранку якийсь бутерброд, в обід пішла в кафе бізнес ланч 75-100 грн, або на каві, ввечері якусь вівсянку. Та мені цілої курки розібраної на 2 тижні мінімум вистачало. Я реально в місяць їла на копійки, і не готувала майже.
Та никада в жизни• 28 октября 2024
Автор, ви на приколі?
У вас на двох 70 тисяч і це не в Києві, у нас на двох теж 70 тисяч, взагалі сиджу вдома і не працюю, на двох це з головою.Якийсь у вас підхід неправильний, у нього вдвічі більша зарплата, отже і вимог фінансових до нього має бути більше!
ВсеЧетко
• 28 октября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Автор, ви на приколі?
Чоловік просто свої гроші міняє у євро, а з моїх практично нічого не лишається
ВсеЧетко
• 28 октября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
було, гризу зараз іншу професію, щоб більше заробляти
Що за професія?)
Замороженная селедка• 28 октября 2024
нет уж, пополам так пополам. за хату заплатили пополам. квартплату пополам
а дальше каждому свое.
себе салатик купили и сьели. он сам в магазин, скупился, приготовил и ест- все честно -его- ему.
вы на мартшрутке на работу, он на машине - пусть заправляет. что не так? все, что на него уходит - его. вы на себя не требуете. посмотрите н а эту истерику- он за ваши деньги живет и ему норм
а дальше каждому свое.
ВсеЧетко
• 28 октября 2024
Ответ дляРаботать надо
Такий собі
Шкала Радощів• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Не дає, за все платимо 50/50
50% зарплаты каждого?? ВАши 10 + его 35??
Или в чем тогда ’равенство’??
И еще вопрос: а чем Ваш брак отличается от проживания с подругой?? Может с подругой будет ВЫГОДНЕЕ И спокойнее? Подруга тоже будет вкладываться на 50% только есть меньше и без ожиданий сексуальности, секса и пр..
Или в чем тогда ’равенство’??
ДинамоКит• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
А с хрена ли вы платите за еду половину, если едите меньше в два раза? Кто вам доктор, что вы его кормите?
ЯкаКраля• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Не дає, за все платимо 50/50
менять мужа дельный совет
ЯкаКраля• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Я переживаю, що нікого нормального не знайду
у вас сейчас не нормально
ВсеЧетко
• 28 октября 2024
Ответ дляШкала Радощів
Или в чем тогда ’равенство’??
Ні, рівними частинами за все((
Незламна Україна• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Не дає, за все платимо 50/50
Кажись там первый совет для вас!
Шкала Радощів• 28 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
А-ааа, очень удобно.. Тут уже были темы:
- живем у меня, едим и живем за мой счет, а парень копит на машинку! (скопил и смыслся к другой девушке более обеспеченной!)
- живем у меня, а у него алименты, кредиты.. денег НЕТ, потому живем/едим за мой счет.. (тоже свалит когда выгребет свои обязательства)
АВтор, Вы из той же оперы? Там Вам с родителями жить выгоднее.. Девочки, замужем обязано быть ЛУЧШЕ.. а НЕ хуже чем было до замужества.