мимАпроходила• 28 октября 2024

Помогите пожалуйста с геометрией

Нужно с рисунками
1. Дві вершини і точка перетину медіан трикутника лежать в площині а. Доведіть, що й третя вершина трикутника лежить в площині а. 2. Точки Мі № не лежать на прямій АВ.Площини МАВ і МАВ різні. Доведіть, що прямі ММ і АВ не перетинаються.
3. Площина а не збігається з площиною прямокутника ABCD і проходить через його сторону АВ. Точка Е поділяє сторону DC y відношенні 3:2, якщо лічити від D. Побудуйте точку F перетину площини а з прямою, яка проходить через точку Е паралельно прямій AD. Знайдіть довжину відрізка AF, якщо АВ=10 CM.
Курочка• 28 октября 2024
Я за такое платила человеку🤷

Галя із Дарниці• 28 октября 2024
100 грн і мій син зробить
Доктор Хаос• 28 октября 2024
Текст в Гугл і розв´язок з малюнками
Люблю_смаколики• 28 октября 2024
В 2-й задачі ви з буквами наплутали. В 1- й через 3 точки ( 2 вершини і т-ку перетину медіан) проведіть площину. За аксіомою, якщо 2 точки прямої є площині, то і вся пряма нал. площині доведіть, що 3-я вершина належить цій площині. 3-тю не встигла прочитати.
Маю рацію• 28 октября 2024
Тут не просто задачи, а доведення. Уверена, что ничего сложного, но я все забыла. Почитайте теоремы и аксиомы по теме, и сами справитесь