Хвильоватиша• 28 октября 2024
Какие же убогие вещи в этих ваших зарах..
Бершках, мангах.. ну просто тряпки. А люди, смотрю, гребут прям пакетами огромными. И вот смотришь на то, что они там понабирали: ну куда те мешки? Ты и так, как пугало в висячих худях, джинсах, жилетках этих дутых.. эти искусственные фуфайки, как у работника жд станции.. эстетика покинула этот мир..
Мамзелькіна• 28 октября 2024
Ответ дляПланшетница
И что же неудачное? Льняной костюм, платье. Иди хлопковый костюм и шёлковое платье?
Кашпо• 28 октября 2024
Ответ дляПланшетница
Нормальные вещи, тю. На советчице святое дело обосрать чужую одежду
Манка Я• 28 октября 2024
Ответ дляКашпо
Ой, а мне шубки нра искусственные, себе прикупила, мне идёт)) в заре можно нормально одеться имея вкус))
Какую купили? Ничего не могу найти приличного.
ВільнаНазавжди• 28 октября 2024
Ответ дляПлету корзинки
А вы уверены, что Тонни этот люксовый дизайнер? А то я как-то зашла в Брокард и долго смеялась, когда увидела косметику wet n wild по цене крыла самолета, которую я в Америке в супермаркете на кассе брала на сдачу)
Мне достаточно было дотронутся до этих вещей шерстяных , чтобы понять разницу между моим пальто ( отличного качества между прочим 50% шерсти ), но там что то невероятное , кашемир наверное , каждая вещь как произведение искусства , а сумки , там было только 2 но очень красивых , стоили по 25 тысяч . Куплю одну из них если будут распродажи по 50% перед НГ
Звожу з розуму• 28 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Таке враження що ті хто фукають не разу не були в магазині Zara
Кожного разу,начитавшись тут тем, виходжу з Зари з подивом))
Chaterbox• 28 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3625845
І питання не в тому чи гарна сукня. Народ реально не знає куди носити сукні
а куди б ви її одягнули?)
Сосиска_Втесте• 28 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Іруся, носіть. Я в Києві таку бачила. Вам 38, ви будете у червоній, а мені 45, куплю собі оцей топ біленький, назву сукня і теж буду у рєстікі носити😂
Кашпо• 28 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Такую, но это даже не Зара) Чер 17 тут презирают больше Зары)
Оченьценная• 28 октября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Оно еще висит в магазине, а уже выглядит так, как будто его кто-то носил..
кашемировый свитер юбка и пальто
Svetlana-7070• 28 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Автор, а где вы покупаете себе одежду?
Та ясно де… автор мовчить і мовчить … боїться здати точку, розкупимо все😂
Указка• 28 октября 2024
В заре детские вещи прикольные,сейчас своего двухлетку одеваю. Потом будет видно,потому что взрослые вещи не нравятся. Но,если не будет денег,то не исключаю,что и себе там буду покупать. Поносил-выбросил.
Калинові вуста• 28 октября 2024
Ответ дляНаездница
А вы не как пугало? Где одевается икона стиля?
в инста ’оригинал’ гуччи заказывает, иногда баленсиага
Ластовиння• 28 октября 2024
Никогда б не подумала, что куплю пальто в бершке. Сегодня случился форс мажор и нужно было в течении часа купить что-то теплое из верхней одежды в тц. Первое его померяла и взяла. Хотя шла за какой-то курточкой
Лукава Кішка• 28 октября 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Понедельник- день завоза еслишо. Люкс - во вторник 😂
Вы за мной еслишо в очередь. Я уже на следующий понедельник заняла
Ластовиння• 28 октября 2024
Ответ дляБоневтікла
а ви лишев Брунелло Кучінеллі замовлення оформляєте?
Вот я сегодня в БК одетая и обутая купила пальто бершка. Не понимаю этого снобизма по поводу фирм. Понравилось, подошло ? Взяла и купила
Сапай вазони• 28 октября 2024
Та да. Жизнь такая суровая сейчас. Так хочется россыпи страз и по фигурке чтоб было. И колготки с лайкрой и шпилечку цок-цок. Мы ж в 90-е только на этом и выжили. А сейчас и не знаешь, в чем радость искать, если женщины в мешках ходят.
Не гавкаю- но охраняю• 28 октября 2024
Ответ дляChaterbox
якість зари також не дуже.
Що конкретно ви вкладаєте в поняття якість? В мене є льняні сорочки та сукні, яким не менше 5 років, ще до ковіду куплялися і вони в дуже гарному стані. Є літні штани, яким 3 роки. Зимове пальто я купила в грудні 2021. Минулої зими я все ще його носила, воно тоненьке і тепле. За весь час в мене лише один поганий досвід з одягом Зара - вщент розлізлися джинси, чітко по периметру задніх кишень. Я такого ніколи не бачила ані до того випадку, ані після. Це було напевно більше 15 років тому. В сина є футболки Зара з чоловічого відділу, теж куплені в офлайні ще напередодні війни. Білі базові, але настільки щільні, що джинсу чи льон нагадують. Вони мільйон разів пралися і залишаються білими. Не сірими, не жовтими, а саме білими. І шви всі ідеальні, рівненькі, горловина не розтягнена. Стосовно Пула та Бершки в мене немає такого досвіду, тут нічого сказати не можу
Не гавкаю- но охраняю• 28 октября 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Це не моя тема, мені теж 45 і зовуть мене Альона. Червоний взагалі не мій колір.
Покорительная• 28 октября 2024
В Зара є гарні речі, в т.ч. базові. На худеньких і молодих як на мене. Для себе і дітям купую в основному в m&s. Мені майже 40.
H&m, primark дешевше, але і якість гірша ніж m&s.
Chaterbox• 28 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
з кожною економічною кризою якість товарів в мас маркеті погіршується. Тому що треба зменшувати витрати на виробництво. На дизайні не можна заощадити, як і на маркетингу. Заощаджують бренди переважно за рахунок якості тканин, їхнього складу, і пошиття, розробки лекал.
Феномен зари - миттєве втілення модних трендів. Вони це роблять швидше, ніж самі хедлайнери моди. Тому поки що зара - все ще трендовий магазин, де можна одягатись стильно і сучасно. Але це тільки якщо вам пощастить знайти річ, яка вас задовольнить і за якістю.
Я замовила 4 пари штанів, сіли непогано, але 100% вовну неможливо носити, жахливо колиться. Є штани зі 100% вовна макс мара - все чудово. І те і те вовна, але різниця і видима і відчутна.
Залишила собі тільки джинси, але після делікатного прання вони втратили всю привабливість). Сподіваюсь прасування виправить ситуацію.
Тому вже давно зара для мене скоріше розчарування, ніж вибір.
Капитошечка• 28 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Так, бо народ має сукні, які ефектні, гарні.
І не знає, куди цю одягнути, якщо на всі події у всьому краща сукня, яка вже є. Навіщо щось гірше одягати...
ЧукИГеки• 28 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Ну не так і дешево, джинси 40/50 євро, пальто меньше 80 нема
Тому зара може колись і була дешевою, але точно вже не зараз
В Україні зараз, бо раніше вони була на 60, потім на 30% дорожче, ніж в Європі
Не гавкаю- но охраняю• 28 октября 2024
Ответ дляChaterbox
В мене светр uja меринос, сина Зара меринос. Оба тоненькі, шовковисті, але мій трохи мʼякішій. Різниця в якості не настільки принципова як в ціні.
ЧукИГеки• 28 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
Так вы скажете нам где вы одевайтесь? В каких магазинах?
Sassofono, gizia мабуть 😂
Капитошечка• 28 октября 2024
Справа в тому, що це речі для України і тому вони такі. Купа бракованих речей, і вони коштують тисячі, змійки криво пришиті...
І, дуже цікаво
Я купила спідницю в французькому H&M з 100% віскози.
У нас висить така сама і складається з 50% віскоза, 50% поліестер. Як таке може бути, одна і та сама річ з різним складом) Зробіть висновки, нам постачають зовсім інший, гірший товар. Для Європи такий самий товар може бути зовсім інший. І так у всьому. І Zara в Європі і в Україні також різниться.
І, дуже цікаво
Гербарія сушу• 28 октября 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Вы плохо выговариваете слова?вам к логопеду надо обратиться .А то вы уже в любой теме узнаваемы с вашим косноязычием!
Скажите, как его зовут?! бу - Ра - ти - Но !
Нашли в капусте• 28 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Інша справа Філіп плейн і побільше стразів )))
В худях ходять тут)))
Таке щось, аби не мовчки