Дівчата, хелп!! синочку 8 місяців і ми вже вибудували чіткий режим дня, він щоранку як будильник в 7:20 вставав і весь режим від цього рухався. Відбій 20:30.
А потім перевели той довбаний час(
На другий день все підлаштувала йому режим так, що вдень все робили те ж, що і раніше в ті ж голини. Ліг в 20;30, а встав в 6:20 всеодно, тобто по ранковому підйому це зрушення часу лишилося.
Хто має досвід - це реально якось виправити, чи вже так і лишиться. Тільки почала висипатися і от тобі перевели(
Всім дякую за відповіді!
А потім перевели той довбаний час(
Всім дякую за відповіді!
Распутница• 29 октября 2024
Ответ дляГотова до другої
Я встаю на час раньше с переводом часов. А у ребёнка съехал режим.
Лягайте на час раніше. Нічого не з´їхало.
Ответ дляПроработник
У оебенка отбой в 20:30 и аж до 6:20. Можно два раза выспаться. Ложитесь и спите
З нюансом що він тричі встає їсти вночі, а я лягаю о 00, бо купа справ по дому і робота
Готова до другої• 29 октября 2024
Ответ дляРаспутница
Ой, как всё просто, оказывается. У вас, может, и не съехало. Все знакомые мамы в шоке сейчас, всем сложно дался перевод времени.
Екатерина27• 29 октября 2024
Даже взрослый человек не может перестроиться за 1-2 дня. А вы хотите это от ребенка. 7-10 дней и он войдет в прежний режим.
Распутница• 29 октября 2024
Ответ дляГотова до другої
І не кажіть, ніколи не було - і на тобі
Надумали годинник переводити.
Распутница• 29 октября 2024
Ответ дляyulia_stylist
Просто ви ще молоденька та ...., купа справ по дому почекає, повірте. Ось побачите, буде у вас друга дитина і буде інше відношення до хатніх справ.
Готова до другої• 29 октября 2024
Ответ дляРаспутница
І не кажіть, ніколи не було - і на тобі
Надумали годинник переводити.
Нет, всегда было тяжело, недели 2 ходишь вареная. А с ребёнком сложнее ещё больше.