Редиска Я• 29 октября 2024
У скільки ваші діти навчилися читати?
Цікаво,бо син взагалі не розуміє,як з´єднувати букви...окремо називає ,а от разом ні...навіть прості ма,мо,му
Йому 5,5
Віднімати та додавати навчився без проблем,а от з цим біда просто
Йому 5,5
Луноходик_Ик• 29 октября 2024
В 5. Якраз світло активно вимикали, а ми гралися. Я надрукувала букви алфавіту у 3 екземплярах на картонці, розрізали, вийшов набір букв. Там брали наприклад м, докладали а, ма. Потім о, мо. Е, ме. Складали маленькі слова, як гра така. Так і зрозумів принцип.
Малявка ще та• 29 октября 2024
В 5,5 как раз начали учить. К 6 мог прочитать простое слово. Дальше пошел в школу и быстро научился читать полноценно.
Намазюкана нішою• 29 октября 2024
В 5 років, але це не моя заслуга. В 5 віддала до логопеда, вона місяць ставила звуки, а далі готувала до школи - по системі вчила читати, рахувати, розвивала мілку моторику і т.д.
Трактор Віка• 29 октября 2024
я перед школою навчилася читати, років в 6. гуляли з бабусею багато в парку, всі написи на лавках зачитувала в голос. як ви можете здогадатися нічого хорошого там не було написано
когдадеЦкие• 29 октября 2024
Купите букварь Даниловой. Там дорожки от буквы к букве, помогающие соединять слоги. По нему ребенок с ЗПРР начился читать за полгода, начали в 5,6. Младший за 2 месяца, начали в 5,3. Через два месяца с младшим перешли на небольшие тексты.
Вы с ребенком учили буквы(Бе, Ве) или звуки(Б,В)? Детям, которых учили буквам, а не звукам, тяжело потом читать.
ПуГоФФка• 29 октября 2024
В 6,5, коли до школи пішла молодша, старший - не пам´ятаю, але раніше, тому що був час з ним займатися
100pudov• 29 октября 2024
В 4 почала читати по складах, в 5 вже читала реченнями. В першому класі техніка читання була на третій. Можу порекомендувати віддати на підготовку до школи, там вчать як правильно почати читати і як зрозуміти
Редиска Я
• 29 октября 2024
Ответ дляПирожкиня
А буквар є?
Звісно
І буквар
І роздруковки зі складами +приклади з малюнками
І буквар
Редиска Я
• 29 октября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Вчу як звук ...він коли питаю,що за буква,каже Б,не БЕ
А коли питаю як разом,то не може з´єднати
Повторить за мною і ,як вертаємся знов до цього,то вже не пам´ятає
Тантрический кекс• 29 октября 2024
В 4,5 читав по складах. В 5 читав нормально. Тут важливо навчити поєднувати букви у склади і слова. Зараз пошукаю гру, за якою навчила
Тантрический кекс• 29 октября 2024
Ось гра, складав пазлики з буквами і промовляли звуки подовжуючи і поєднуючи букви одночасно. У нас було декілька ігр таких, за пару місяців в з 4,5 до 5 років навчився.
Попельшка• 29 октября 2024
Я буквам начала учить в 4, делала подход в 3 - не пошло. К 5 годам нормально читала по слогам.
Недавно 6 лет исполнилось - читает медленно около 20 слов в минуту и что бы я не делала, ускорить не получается. Во время чтения постоянно отвлекается и считает ворон.
Насчёт соединения букв в слоги - купите несколько пособий. У нас два первых вообще не пошли, включая знаменитую Жукову, дочка вообще не понимала что к чему. А третье пособие сразу стало понятно и она тут же начала соединять слоги, без всяких проблем.
Луноходик_Ик• 29 октября 2024
Ответ дляПопельшка
Знайдіть в ютубі уроки швидко читання, автор чоловік. Там спочатку читання з 3 букв, далі 4 і т.д. Дуже хороша методика. Вчить читати не по складах, а охоплювати все слово
Луноходик_Ик• 29 октября 2024
Ответ дляПопельшка