Чула з Бібліі, що «люди сховаються під землею»;
І що: прийде Звір 666, і він один буде правити всіма народами.
Перше - ясно - про укриття.
А друге - це те, що зараз деякі особи (ну чи держави) хочуть бути такими, в чиїх руках зосереджено все (ну, ресурси. Управління..), тобто правити всім і всіма.
Хто ж із них той Звір-то..
Сподіваюся ці рені не Ваня Богослов писав. В кінці, в Откровенні.
Бо стрьом
Перше - ясно - про укриття.
Хто ж із них той Звір-то..
Бо стрьом
ЗдохниПуйло• вчера в 23:29
Ответ дляTeonaa
Води стануть гіркі, люди сховаються під землею
Ну як це нема
Не можу знайти
Ответ дляHELGA. UA
Тема цікава
Але є проблема
Кажуть нема такого в Бібліі
А я читала настілки давно…і воно змішалося. Але я точно пам‘ятаю оці два пункти
І пам‘ятаю про зірку Полинь (полин - радіація, яка отруїла ріки і землю; раніше вважалося що Чорнобиль. Але в Бібліі після вибуху Полині - вже пішло по накатаній, і настав кінець. А по факту нічого не зробилося, не отруїлося.
Відповідно Тої радіаціі ще не було. Відповідно …..)…..
Кажуть нема такого в Бібліі
постою_послушаю• вчера в 23:41
Ответ дляTeonaa
Ну як це нема
Во вторую мировую не прятались в убежищах? Первые христиане не укрывались в катакомбах во время гонений? Чума не истребила пол Европы? Гитлер и Нерон не подходили под описания антихриста?
В любые времена можно было найти то, что похоже на начало конца, но на самом деле никому не дано знать, когда это случится
Ответ дляHELGA. UA
Таке відчуття, що ці звірі і в нас при владі і в рашці, і в північКореї і в Америці І в Китаї...
Взагалі - це мабуть людське єство, от як у Біблії брат вбив брата і в сьогоденні те, що твориться на наших вулицях між своїми. Людям дано розум і свідомість, а вони використовують його на шкоду живим істотам, а мали б на благо.
Ответ дляпостою_послушаю
Гітлер схожий на псіха
Наші всі - наче теж
Нерон - да🤷♀️ але він давно вмер і це не він Звір
Наші всі - наче теж
Ответ дляСтешк@
Є ще там у Богослова про коней. Про вершників.
Один із них - Війна. І його фішка - він робить лбдей сліпими, і вони бачать все викревлено. Тобто обманюються тим що бачать, чують. Глючить.
Тобто думає що ппц робить добро, рятує світ..а по факту..навпаки
Ответ дляПтицекрыл
одним из признаком коца веремен есть восстановление храма на храмовой горе, но чтобы построить Храм, нужно либо снести Купол Скалы, что вызовет религиозную войну мирового масштаба, либо втиснуть его рядом, что запрещено канонами обеих сторон
Де про це було сказано?
Ответ дляПтицекрыл
Шо Ви маєте на увазі «восстановленіє»?
Поля Дяченко• вчера в 23:56
Та падажите, еще немного и восстание машин. Шо там в Терминаторе происходило