Сокодавка ще та• 29 октября 2024

Попалась на мошейників

Це при тому, що я думала про себе, що я- гуру тверезого розуму і зваженості в діях))) Вчора в інсті в лєнті натрапила на розпродаж ( чорна п´ятниця)Рейми - 90%, перейшла і закупилась на 1350 грн, номер замовлення, підтвердження на почту- все як по настоящому!!! Лише коли почала копати ті їх контакти через гугл- видало, що мошейники, перевірила трансакцію в приваті- пішло на сінгапур. Все.
Будьте, будь ласка, обачні, особливо зараз, коли починаються розпродажі!
А ви колись попадались на шахраїв? Як саме? Давайте ділитись, щоб знати які у них є ще схеми.
Бюст Березуцкого• 29 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ок, зараз.
Хочеться повеселитися у них на сторінці
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Автор, скиньте їх сторінку сюда, всі явки і паролі
Вже нема сайту
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Хочеться повеселитися у них на сторінці
Reimapl.top був сайт
Бюст Березуцкого• 29 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Вже нема сайту
Ви засвітили її карту? З якого банку вона була?
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Так, в мене інтернет карта в приваті відкрита спец.для покупок, де треба всі дані вказувати, чи Ви про їх карту? Зараз скрін з кабінету зроблю Вам
Бюст Березуцкого• 29 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Я про їх карту, ви у банк дзвонили?
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Я про їх карту, ви у банк дзвонили?
Так, дзвонила, ну вони такі- ми заявку прийняли, йдіть пишіть заяву в міліцію)
За ким я буду?• 29 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Я про їх карту, ви у банк дзвонили?
Автор и правда не очень сообразительная... Даже нормально данные мошейников не может дать.
Воздух в банке• 29 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Так Ви ж читайте уважно- розпродаж -90% шапка вийшла 111 з копійками
Вы знаете, даже не жалко как то вас, вы типичный любитель халявы, которой не бывает
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Знаєте, так!!! я реально не вмію подавати інфу про шахраїв, бо ніколи з цим не мала справ, а от до Вас в мене питання- Ви хто? Ви людина взагалі? День поганий чи Ви таке є?
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Ну, ок, мені Вашої жалості не потрібно
ЧупакабраЗеБест• 29 октября 2024
Ответ дляСонячний день
Хотите подставить соседке? Отомстить за что то?
выше писала
Бюст Березуцкого• 29 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Просто засвітіть тут номер їх картки, ви подали скрін, в якому жодної інфи, нам ваша не потрібно, ви їх засвітіть, щоб в гуглі потім було, що це шахраї
Весела пiсенька• 29 октября 2024
Щось ви рано повелись на чорну п´ятницю, ще гелловін не закінчився )
За ким я буду?• 29 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Тут никаких навыков не требуется.
Нужно дать те данные, которые они Вам дали на оплату.
Фио, номер карты и тд
Никому ваш скриншот с суммой не нужен.
И, да, я не люблю тупых людей.
Просто каралева• 29 октября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Можна пойєдки
а миньетки уже не в моде?
Просто каралева• 29 октября 2024
Ответ дляСонячний день
Так одна шапка стоит 1000-1500грн , а у вас 1300 за 3шт, думать надо
так не чем же
перевести деньги, а ПОТОМ искать инфу в гугле! это же гениально!
Просто каралева• 29 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
вот она и ’выйшла’....
Просто каралева• 29 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ладно, бачу тут всі вумні, все про всіх знають, але я попередила, що є така фігня, а ви як хочете можете дальше умнічати, обзиватись і т.д
какая фигня? мошеЙники в ошейниках? тогда да, вы открыли для нас Америку! никто ж не знал об их существовании
Просто каралева• 29 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Reimapl.top був сайт
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Тут никаких навыков не требуется.
Фио, номер карты и тд
Никому ваш скриншот с суммой не нужен.
И, да, я не люблю тупых людей.
Мені взагалі байдуде на Ваші життєві вподобання)
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляПросто каралева
а миньетки уже не в моде?
Користуються попитом виключно у мошейників))))
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляПросто каралева
так не чем же
Сама ржу з себе)))
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляПросто каралева
вот она и ’выйшла’....
Уйшла)))
автор Сокодавка ще та • 29 октября 2024
Ответ дляПросто каралева
Вітаю