ЗдесяЯ• Изменено 29 октября 2024

Онкомаркер cyfra 21-1 збільшений втричі

У тата 57 р, є легеневий утвір з нечітким контуром 40-28мм
Онкомаркер 10! При нормі 3.
Є ниркова недостатність з дитинства, хронічна і киста на нирці.
Чи могли нирки дати таку картину? В тричі збільшений онкомаркер!

Симптомів більше ніяких, оновлював групу і знайшли на рентгені випадково.
Є лікарі тут? Дайте надію якусь.. на днях їде в Київ, але ці дні треба дочекати
Пекельнi Борошна• 29 октября 2024
В мене в сестри киста на яйнику давала високий онкомаркер. Але яка була по узі незнаю.
Глубоководная селедка• 29 октября 2024
Вам уже відповідали в попередній темі дуже докладно. Ви не сприймаєте інформацію?
Легеневих онкомаркерів не існує!
СМСница• 29 октября 2024
Це який раз ви вже пишите?... Чому не продовжуєте першу тему?
автор ЗдесяЯ • 29 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Легеневих онкомаркерів не існує!
Так. Сьогодні тато приїхав і я вже подивилася який саме онкомаркер.
Він показує рак легкнів і ще чогось.

Прочитала в інтернеті що при нирковій недостатності може підвищуватися. Але чи може аж втричі?
автор ЗдесяЯ • 29 октября 2024
Ответ дляСМСница
Друга тема. У вчорашній хто мені відпише? Її ніхто не читає. Хіба конкретно кожного цитувати і звертатися щоб моє питання побачили
СМСница• 29 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Він показує рак легкнів і ще чогось.

Це все вам тільки лікар скаже, зібравши весь анамнез, обстеження. Чекайте обстеження.
Глубоководная селедка• 29 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Він показує рак легкнів і ще чогось.

Ще раз пишу, легеневих онкомаркерів не існує!
Що з вами, ви читати вмієте?
Ви минулу тему читали, що потрібно і що підтверджує онкологію легень?
СМСница• 29 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Тут звичайний форум, не лікарський, сидіть звичайні люди. Ви навіть в гуглі більше інформації знайдете, бо всі випадки різні.
автор ЗдесяЯ • 29 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Що з вами, ви читати вмієте?
Онкомаркер cyfra 21-1 показує рак легенів, шлунку, і ще чогось. Вище додали картинку

cyfra 21-1 Норма 3, у тата 10!
Є легеневе утворення 4 см
І + 10 онкомаркер.
Я читати вмію, і знаю що 100% скаже лише гістологія. Але і показник хвилюючий, в РАЗИ перевищення,
Я хвилююся!
автор ЗдесяЯ • 29 октября 2024
Ответ дляСМСница
Тут і лікарі часто сидять.
У мене ендометріоз і гінекологи відписували, навіть кандидати наук
Глубоководная селедка• 29 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ

cyfra 21-1 Норма 3, у тата 10!
Є легеневе утворення 4 см
І + 10 онкомаркер.
Я хвилююся!
Який смисл хвилюватись, якщо нічого ще не зроблено? Тут немає лікарів, їдьте в інститут раку і робіть біопсію.
Глубоководная селедка• 29 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Тут і лікарі часто сидять.
так так
автор ЗдесяЯ • 29 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
так так
Ну показували дипломи
СМСница• 29 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ

cyfra 21-1 Норма 3, у тата 10!
Є легеневе утворення 4 см
І + 10 онкомаркер.
Я хвилююся!
Вам тут ніхто діагноз не поставить, а всі припущення нічого не означають. Потрібне дообстеження і все.
Глубоководная селедка• 29 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ну показували дипломи
Ви блаженна? Замість того щоб виписувати тут, мали би бути вже давно у онколога.
автор ЗдесяЯ • 29 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Ну сенс хвилюватись оцей перевищений в рази маркер.

Батьки вирішили їхати в неділю в Київ, щоб не приїхати на Чт/Пт і вихідні.
До понеділка ще дочекати треба а там ще гістологію від 7-14 днів
Нервую
Хотілось юи просто знати, що так, онкомаркет може бути хибно збільшений втричі і це не говорить ні про що.
автор ЗдесяЯ • 29 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Тата направили не до онколога.
А до таракального хірурга Багіров Маммед
Він буде брати гістологію лапароскопічно
Глубоководная селедка• 29 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ

Нервую
РАК ЛЕГЕНЬ НЕ СТАВИТЬСЯ ПО ОНКОМАРКЕРАХ !
тобто ваш результат означає лише те, що ви дурно віднесли гроші лабораторії.
Все, писати немає смислу, до вас як до пенька.
Жаль, що час лише затягуєте.
автор ЗдесяЯ • 29 октября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Жаль, що час лише затягуєте.
Батьки вирішили в неділю їхати, а в понеділок до лікаря.
Бо завтра виїхавши приїдуть на ЧТ, а покр назначать біопсію, аналізи і дообстеження, то і вихідні. Не факт що встигнуть за Чт/Пт.
Я кажу щоб їхали сьогодні вночі на потязі. Вони хочуть в неділю. Що я зроблю