Подтяжка• 29 октября 2024

1000 грн від Зелі, які дані людини засвітяться?

і яку додаткову інфо потрібно надавати щоб їх отримати?читала що потрібно надати доступ до всіх інших банків,вказати місце роботи і т.д.,чи правда це? P.S. подачки від недолугого не збираюся оформляти,прсто цікаво
Мусик Пусик• 29 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
які дані буде считувати програма,якщо зареєструєшся?
Думаю, что цель загнать в дію тех, кто не повёлся на ковидную тыс. Идеально всех, а потом делай шо хош, хоть выборы в діє, хоть штрафы, хоть вызов в тцк.
Я не чарівниця вам• 29 октября 2024
Ответ дляШукаю стакан
І не кажіть..
Я в шоці
І мало того, вони ще в топ залітають, всім дуже цікава ця тисяча. Це похід в магазин нічого толком не купивши.
А пафосу було..
Мені писали білизна ВС для птушниць, а Живанши дешеві парфуми.
І в кожної другої чоловік айтішник чи бізнесмен, а коханець щотижня дає тисячу євро на дрібні витрати😂😂🥴
автор Подтяжка • 29 октября 2024
Ответ дляМусик Пусик
або підловлювати чоловіків
автор Подтяжка • 29 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
і вони такі всі фіфи,сидять на Кідстафі
Последний вагон• 29 октября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Про ковидную тысячу первый раз тоже слышу
ОйЙой• 29 октября 2024
Ответ дляПоследний вагон
тім хто вакцинувався, виплачували
Мусик Пусик• 29 октября 2024
Ответ дляПоследний вагон
Ну вот и супер! Значит, вам не кололи спасительную вакцину. Здоровее будете💐
Все і одразу• 29 октября 2024
автор, у вас немає свідоцства про народження, паспорта, кода, водійського посвідчення, свідоцств про шлюб, народження дітей, дипломів про освіту. Я вас вітаю, ви не засвітилися в жодному реєстрі. І краще не реєструйтеся на форумах, теж залишити свій слід
Язвочка• 29 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
походу так) але які доки будуть світится,ще наче не було
Всі ті, котрі є в Дії.
дякую аж підскакую• 29 октября 2024
Ответ дляПоследний вагон
У нас законы и конституция не соблюдаются с весны 19го года. Доброе утро
Добрый вечер
Спросили же, что хотят от зели, вот я бы этого хотела
Последний вагон• 29 октября 2024
Ответ дляОйЙой
тім хто вакцинувався, виплачували
Аааа, ясно, тому і не знаю )
Последний вагон• 29 октября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Звісно ні, я в Україні в медзакладі працювала, ніхто не коловся, нормальні ж люди.
Последний вагон• 29 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Добрый вечер
Опіздали ви... років на 5 .
АБВГДэшница• 29 октября 2024
Я от думаю, може отримати та відправити на якийсь збір військовим, але не знаю чи захочу займатися її оформленням
Чорнобаївка• 29 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Ок гугл. Так почему тцк не может достать 6 млн мужиков, а о 1 млн вообще ничего не известно???
Видимо все же не все так просто как вы сочиняете
Анонім-ка• 29 октября 2024
Ответ дляПоследний вагон
Тогда хитро не соблюдались,а сейчас нагло на паузу и нарушаются
Последний вагон• 29 октября 2024
Ответ дляАнонім-ка
Та ладно, он еще в день выборов всем свой бюллетень показал, хоть это и запрещено. Вертит на @@@ Конституцію и законы с першого дня
Заюшка_хозяюшка• 29 октября 2024
Ответ дляРокерША
Не знайшла взагалі ніякої інформації про цю тисячу в Дії. Тільки на сайтах новин. Ніяких договорів. Взагалі нічого, крім розмов на цю тему.
Заходите в Дию, там ищете ’накопичено кешбеку’, жмете и дальше по подсказкам. Выбираете банк, читаете договор.
РокерША• 29 октября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Накопичено кешбеку за жовтень 124 грн. Все. Немає далі ніяких підказок, крім заміни картки на інший банк.
РокерША• 29 октября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка