Лялькодзьоб• 29 октября 2024

Вам понравился бы такой подарок от коллектива на работе? на ДР 45летие

Если на подарок связать такие памятные игрушки зайчики ?
Чемодан-Вокзал-Майами• 29 октября 2024
Нет
Панна Кота• 29 октября 2024
Мне бы понравились, это подарок от коллектива , а не жениха с сайта знакомств...
Все прям такие неблагодарные
Ноунэйм• 29 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Уникальный , под мышками у кроликив будет фото нашего коллектива и наши подписи и пожелания
Ви фантастична! Ще ідеї будуть?
Ноунэйм• 29 октября 2024
Ответ дляДобра всем!
Надіюсь що троль, хоча хто зна, у людей інколи такі таракани, моя свекруха всім дарить радянськи набори чашок, тарілок або вази, коли я попрохала більше мені таке не дарувати, мотивуючи що в мене вже вагон такого обазилася і сказала що можна ж далі передарувати і гроші не витрачати, так що такі зайці це ще не найгірший подарунок)))
Де вона то купує? Чи має свого на цілу армію? Всюди ж Люмінарк та інший Китай
Ноунэйм• 29 октября 2024
Ответ дляДуша компанії
Вам, може на сплячих схоже.
А мені схоже наче Крольчиха вмерла, а кролик чоловік вдягнувся в траур і теж поряд з горя вмер.
Капець, таке дарувати
О, і мені також.. а під мишками передсмертна записка з побажаннями від цілого колективу... я зараз упісяюся від сміху, така тема позитивна, давно так не сміялася
40каградусная• 29 октября 2024
До них не труна до комплекту
pavalex• 29 октября 2024
а вы воспитателю в детском саду такое дарить собираетесь? не представляю какой коллектив поддержал такой подарок...
Тектологиня 80lv• 29 октября 2024
Нет . Это на 5 лет пойдёт . На 45 такой подарок - это просто смешно.
Крем для арбуза• 29 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Хоть одна адекватная нормальная людына!!!
ви майже у всіх повідомленнях знущаєтесь з української мови. Навіщо? Ну русская у вас душа, в´яжіть зайців, відчепіться від мови.
я Кукарача• 29 октября 2024
Блін, я б цей подарунок сприйняла як натяк, що 45 - то кінець життя
я Кукарача• 29 октября 2024
А взагалі - залежить від вподобань того, кому дарять. Є люди, які люблять подібні іграшки
Видна міленіалка• 29 октября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Мою которую здесь не посоветовали, случайная находка в тики макс.. что потом вернулась и опять взяла.. сказали дешовый хлам.. в Украине купила макс фактор дешовый ..вот это хлам.
А что за туш?
Видна міленіалка• 29 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну так тут же зовсім інша історія - вона збирає качок, ви їх подарували. Супер. А тут?
Я б ще зрозуміла, якщо ляльку мотанку гарну зібралися б дарувати, але ж зайці.....ну таке
Для мене мотанка то обрядова лялька, я б злякалась більше, ніж тих зайців
Пошаманю• 29 октября 2024
Класні, на ДР 4-5
Я_з_Франека• 29 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Конверт ? Деньги это не память ,надо подарки дарить чтобы оставалась память.
Херня это, а не память
Джавеліна• 29 октября 2024
Нафиг они мне? Куда их девать потом?
Залізна тьотя• 29 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Все поддержали ! Не знаю зачем в этом серпентарии опрос на свою голову сделала (((
Ви в бібліотеці працюєте? Не вірю,що весь колектив погодився на цей несмак
Шпондєр• 29 октября 2024
Нет
Море_море_я_скучаю• 29 октября 2024
Ви зараз серйозно??
Відморожена• 29 октября 2024
мені не сподобалося б, але це ж ’вкусовщіна’.
Фляшка на трьох• 29 октября 2024
Мені подобаються, я таке люблю, шліть мені.
Подвійна веселка• 29 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
А где мышки у кроликов?
Луноходик_Ик• 29 октября 2024
Ужас.
Не понравилось бы.
Такое впечатление, что это Вы вязальщица этих зайчиков и хотите продвинуть свою работу в качестве подарка.
В противном случае не понимаю(((
Роза в вазі• 29 октября 2024
Як покійники лежать з закритими очима
Проработник• 29 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
И что в этом поганого?? Подзаработать это плохо ?
Свяжите лучше чехол на чашку и то поприятнее будет. По типу таких
Ловлю капці• 29 октября 2024
Нет
Я шалунья• 29 октября 2024
Вас так сильно не любят? Или жлобский коллектив? Все не читала, но это жесть
Леді Душка• 29 октября 2024
Ответ дляДжавеліна
Нафиг они мне? Куда их девать потом?
Ну, як куди!
Десь на полицю покласти
Інсталяція «небіжчики». Ще і з записками
я Кукарача• 29 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Просто тут всі чесні
Я вживу теж іноді говорю так, щоб не образити
Щебетуха• 29 октября 2024
Ні