Лялькодзьоб• 29 октября 2024
Вам понравился бы такой подарок от коллектива на работе? на ДР 45летие
Если на подарок связать такие памятные игрушки зайчики ?
Чумачечая Весна• 30 октября 2024
Ответ дляНоунэйм
Можливо. Але з цими іграшками теж не все гаразд. І не я одна це бачу. І до речі. Бачити війну і смерть і потім бачити у сплячому кролику мертвого це нормально для людини з психологічною травмою. До психолога ходжу, дякую
Тільки не треба до іграшок війну приплітати
! Це різні речі ! У всіх війна не тільки в вас, але інші не сміються над чужими іграшками і не ображають чиюсь роботу бо війна
в іншу тему треба було йти де війну обговорюють, а не іграшки. Але чомусь ви сюди зайшли і написали . Що українець українця ображає вже не дивує . Тут вже психолог не допоможе. Така вы людина. І війна тут ні до чого.
Чумачечая Весна• 30 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
А что за туш?
Не скажу , потому что повторно будут обгаживать. Уже игрушки обгадили автора.. тем более в Украине её нет.
Ноунэйм• 30 октября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Півфорума побачили в цих кролях мертвих, а прискубалися ви чомусь до мене. Я не приплітала війну, а написала правду і свої відчуття, щиро, до речі. Де я автора образила? Тема виявилася неочікувано позитивною. Вигулюйте своє біле пальто з іншими, а мені дайте спокій