Ковбой Хагис• 29 октября 2024

Поляна. Закарпаття. Чани, сауни, криті басейни

Перший раз приїхали з дітьми в Поляну. В нашому готелі нема такого, зайшли в сусідній, сказали тільки для тих, хто проживає в отелі. Порадьте, будь ласка, де можна відвідати чан, сауну, басейн? І куди ще можна поїхати, щоб цікаво було? На завтра запланували аквапарк в Мукачево. Заздалегідь дякую.
Летюча помилка• 29 октября 2024
На горячие бассейны в Косыно

Готова до другої• 29 октября 2024
Или Жайворонок в Берегово. В Квитке Полонини есть бассейн по приемлемой цене и красивая територия. В Мукачево аквапарк Карпатия. По чанам не подскажу.
Зупка_цем• 29 октября 2024
У готелі Софія є басейн.