фан L.O.S.T.• 29 октября 2024

Що це у Києві з повітрям знову?

Київ, Лівий Берег
Светка-пипетка• 29 октября 2024
А що з ним?
Каляка маляка• 29 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
А що з ним?
Він в ямі. І якщо дим, і немає вітру, то там воно все і стоїть.
Я-ваш шанс• 29 октября 2024
Ответ дляКаляка маляка
Всегда так было? Мы прожили в Киеве 8 лет, не было такой ерунды постоянной никогда
Мушля з Криму• 29 октября 2024
Ср@ка
Там же написано красным - анхелси. Нефиг дышать, прекратить!
Мушля з Криму• 29 октября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Уже года 4 так
Каляка маляка• 29 октября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я тут живу 53 роки. І таке буває час від часу.
Коли десь щось горить, тліє, пожар чи щось таке.
Головна умова це відсутність вітру, і така погода як зараз.
ЯНаПэПэ• 29 октября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Уже года 4 так
Ну да, расскажите.С 22 года до сентября этого года не было этой вони.Луги в войну не хотели гореть,а сейчас снова начали
Смажена полуничка• 29 октября 2024
Только что гуляла с собакой. Ничего не почувствовала
Злюсь до кипіння• 29 октября 2024
Торфяники.
Каляка маляка• 30 октября 2024
Ось так воно на топографічній карті.
Правий берег набагато вищий, а лівий-величезна така низина.
Фрикаделька• 30 октября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Звісно не було
Лише на порадниці ці теми щороку ще за царя гороха були
Сама собі лікар• 30 октября 2024
Девочки, сори, это я попкорн передержала в микроволновке, воднидло страшное, как торфяники воняют капец
автор фан L.O.S.T. • 30 октября 2024
Ответ дляКаляка маляка
Ну я в Києві 18 років живу, з 22го 2 роки була відсутня, півроку знову тут.. такого стану повітря не було раніш
Каляка маляка• 30 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну не знаю що вам сказати.Я їду с правого на лівий щодня через Володимирський узвіз.І пару разів на рік видно як лівий у помітній такий сизій димці.Поділ,біля води ще норм,а їдеш наприклад по Троєшині,то чутно дим .Це дуже рано зазвичай.Біля 6 +/-.Потім воно розвіюється.
Для цього повинні бути певні погодні умови і відсутність вітру.
Ну й звичайно десь повинно щось горіти .
Я не звертаю уваги.В дитинстві мама іноді форточку прикривала,чи тряпкою мокрою затуляла.Було рідше значно,але було час від часу.
Я тоді жила на Лівому.Зараз живу на правому,а працюю на лівому.