Сметчица• 30 октября 2024

Куртка некст дитяча

Добрий ранок, можливо хтось купував своїм хлопчикам куртку на лісовій підкладці, написано дуже тепла, чи дійсно це так? На яку температуру підходить, бо у мене Мерзляк, термо йому не підходить. І по розмірам підкажіть, якщо зріст 150 краще брати 152 чи 158?
автор Сметчица • 30 октября 2024
Така сподобалася
Вчителька з мікрорайону• 30 октября 2024
Про тепло не скажу але я би взяла 158.
Манкоголік• 30 октября 2024
Щоб визначити теплоту треба фото підкладки
Мания-Величия• 30 октября 2024
Для мерзляка нужен пуховик. Для меня некст как Деми, на не холодную зиму. У них кстати не бывает холодных.
ЯблокоРаздора• 30 октября 2024
Конкретно эту куртку не знаю, но смотрите со значком три снежинки, они очень теплые. На наш климат отлично, дочка выросла в куртках некст.
Обстановщица• 30 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Як і в нас Зараз
ЯблокоРаздора• 30 октября 2024
Посмотрела, эта куртка как раз три снежинки.
Мания-Величия• 30 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Як і в нас Зараз
У нас бывает минус. Еще и приличный.У них нет.
Бриджит_Фрикандо• 30 октября 2024
На фото написано пухова куртка. Може, в ній дійсно наповнювач пух?
Обстановщица• 30 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
Тоді для кого вони шиють з трьома ***
автор Сметчица • 30 октября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
От ця якраз з трьома сніжинками
Мания-Величия• 30 октября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Нет у них пуховых. Вы видели цены на их куртки? То у них сложности перевода.
Олена-3ec8• 30 октября 2024
Замовте краще в Teplee net. Це наш український бренд. У них дуже теплі куртки. Подивіться в інсті
Манкоголік• 30 октября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Давно вже це означає екопух, так само, як шкіра=екошкіра.
Пуки-куки• 30 октября 2024
Син з трьох років в куртках Некст, зараз йому 13. Беріть за зростом, вони повномірні
автор Сметчица • 30 октября 2024
Ответ дляОлена-3ec8
Подивилася, моделі не дуже і цінник теж. Шукаю до 2500
Обстановщица• 30 октября 2024
Ответ дляМания-Величия
По 4 - 5 тис. є але це також не пух
Обстановщица• 30 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Це нічого не означає. Пух це пух натуральний, а не синиепон чи холофайбер і шкіра це шкіра натуральна, а не дермантин.
Манкоголік• 30 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Ну сайт некст користується іншою термінологією і йому все одно, погоджуєтеся ви з цим чи ні.
Обстановщица• 30 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
’Основний 100% перероблений поліестер. Підкладка тіла 100% поліестер. Підкладка рукава 100% Перероблений поліестер. Вата 100% Перероблений поліестер.’ З сайту Нехт про пухову куртку))
Посудомойка• 30 октября 2024
Купила такую модель, но в другом цвете. Куртка полноразмерная, подкладка флисовая. Наполнитель на ощупь синтетический. Состав на фото
автор Сметчица • 30 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
А можна заміри, бо теж цікавить такий же розмір? По вашим відчуттям на зиму підійде?
автор Сметчица • 30 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
А як довго йде посилка?
ТрамвайGirl• 30 октября 2024
У некста нет теплых курток, потому что у них в Англии теплые зимы. Мои дети в мороз в них мерзнут, несмотря на три снежинки. Носят некст, как демисезонные. На мороз покупаю deux par deux.
Посудомойка• 30 октября 2024
Ответ дляСметчица
А як довго йде посилка?
Заказала 22.10. Получила 28го
Посудомойка• 30 октября 2024
Ответ дляСметчица
Ширина под грудью (по спине) 54 см. Длина рукава (по внутреннему шву) 54,5 см. Длина куртки (по молнии) 70 см. Высота воротника 10,5 см (т.е. получается, что длина куртки без воротника будет 59,5 см).
Утяжек внизу нет. По ощущениям подойдёт ли на зиму точно сказать не могу. Утеплитель расположен там не сплошным слоем, а зашит как в пуховиках ячейками. Она похожа на зимнюю, но вряд ли рассчитана на -20, скорее на -10, максимум -15. Но в Днепре -20 редко бывает, да и мы не выходим надолго в такую температуру.
автор Сметчица • 30 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Дуже дякую