ПочтальЁнша• сегодня в 01:02
Жизнь в селе
Создала тему про другое, где упомянула что живу в селе и держу хозяйство и посыпалось. Неужели реально многие думают что в 21 веке в сёлах живут как неандертальцы.
Царевна_несушка• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
Кому та біологія потрібна, щоб репетитором вона могла заробити?
В нашей школе биологию и химию преподает одна учительница, на химии можно заработать
Виправлялочка• 1 час назад
Ответ дляБЦАшка
Вы странная. А есть мясо из магазина это другое? В промышленном выращивании типа животным лучше? Итог все равно один. Филе, стейк, фарш, рога, копыта, сумки, обувь, верхняя одежда
На эко-фермах в Германии коров выпускают в поле без привязи. Свиней тоже выпускают в огороженное место. Это нормальные условия. В Украине у обычных селян я таких условий не видела. Да, итог один. Но в селе это грязные несчастные животные. Ничего не видят, просто доживают. Разница есть.
Виправлялочка• 1 час назад
Ответ дляПочтальЁнша
Мне нормально) Собак я не ем и не собираюсь, а это скотина, а не домашние животные, с ними никто не панькается. У них нормальные условия жизни, до момента ее окончания.
Ну разве что так. Может, вы очень хорошая хозяйка и у вас много места для содержания и выпаса. Но что-то я в этом сомневаюсь. То, что я вижу в украинском селе это тортуры.
Виправлялочка• 1 час назад
Девочки, кто недавно был в селе? Вы видели, как коровы стоят на коротком поводке с ЦЕПЬЮ вокруг головы? Вы представляете себе, как эта цепь летом по жаре нагревается и как давит на голову? Ведро воды, чтоб вы знали никто не ставит. Это мука. Есть хорошие хозяева, но их мало. В основном это нелюди, которые вообще не понимают, что у них в руках живое существо, которое хочет пить, кушать, гулять. Это базовые потребности.😟
Ответ дляВиправлялочка
Ніколи не бачила корів, що стоять на прив´язі. В нас гонять як кажуть в череду. На цілий день на пашу
ПочтальЁнша
• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Автор. Ви пишете, що тримаєте качок. А качки несуться зимою? Чи перерив? Якщо несуться, то скільки качок і скільки яєць? Качок вигідно тримати?
Качки в мене мускусні. М´ясо як у дичини. Зимою не несуться, весна, літо, осінь, якщо тепло. Мені подобаються, тушка качка 2-2.5 кг чиста, качур 3-3.5. Дуже хороші мами, самі насаджують і ростять каченят, тихі. Дорослі качки їдять не багато, пасуться як гуси.
ПочтальЁнша
• 1 час назад
Ответ дляВиправлялочка
У свині є літній вигул, кози пасуться вільно, вдень у вольєрі. Птиця так само гуляє і пасеться. В сараї чисто, тепло і сухо, горить світло. Забивають на м´ясо їх також швидко. Таке в них життя
Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Підтримаю. Ціпок на шиї вже в стайні одягають. Там літом не спекотно. На паші корови без нашийників, що там має нагріватися... Буває шкіряні ремінці на шиї корови, але то рідкість
Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляПочтальЁнша
І вимкненнь світла у Вас немає...гарно в селі.
Щось не спиться• 1 час назад
Ответ дляВиправлялочка
А как коров пасли раньше, когда они еще в селе были? Так же, без привязи в поля с пастухами. Если одна корова, то ее отводят на пастбище и привязывают, она пасется. В обед пришли, напоили, подоили, в другое место перевели и до вечера снова пасется.
Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляПочтальЁнша
В нас генератор вже другий рік плюс кладу бутилки з гарячою водою
Не фантазуйте про гарячу воду, в інкубаторі має бути постійна температура
ПочтальЁнша
• 1 час назад
Ответ дляВидна міленіалка
Звісно є, але тоді і ми в темряві сидимо з ліхтариком
Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Авторе, а від козячого молока і кіз же тхне. Як- то Ви його п´єте...
Це залежить від багатьох факторів. Зараз в основному від козячого молока не тхне, ціна вища за коровяче, але козячого молока мало.
ПочтальЁнша
• 1 час назад
Ответ дляВидна міленіалка
Не фантазуйте Ви. Багато виводите? Про бутилки знає будь хто, це відкрита інформація у доступі
Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляПочтальЁнша
І що буде в інкубаторі, коли відсутнє електроживлення, обіграти інкубатор з генератора, то золоті курчата будуть . Не знаю, я ге така ризикова
БЦАшка• 1 час назад
Ответ дляВиправлялочка
Мы не в Германии. У нас и люди-то многие ужасно живут.
А в домашнем хлеву животные обычно ухоженные. Я не знаю, где вы были и что смотрели. У моих родственников все чисто. У них даже куры зимой с подсветкой и подогревом, несутся немного меньше, чем летом. Живут, а не ’доживают’. Никто не ест животных, умерших своей смертью
Біле пальто• 1 час назад
Я зараз живу в селі, бо від обстрілів тікали з міста. Хата від батьків чоловіка. Я працюю віддалено. Тримати курей, кіз і тд... в мене елементарно не вистачає на це часу і бажання. Як є якась вільна хвилинка - то треба їсти приготувати, прибрати. В теплу пору року - квітник біля будинку і пару соток городу на овочі.
У нас тут центральна вулиця в селі, то навіть кур мало хто тримає і не випускають. Про кіз і коров взагалі мовчу, бо череду вже кілька років не пасуть. Ото ще коти та собаки в людей в дворах залишилися.
Якщо це молоді родини і обидва працюють, то зараз все можно купити і не впахувати на землі і біля скотини.
Чай не пью, только кофе• 1 час назад
Ответ дляВиправлялочка
а де це таке, яка област?
Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляПочтальЁнша
Звичайно, воду нагріти в селі простіше. Бо у Вас є грубка, дрова.
ПочтальЁнша
• 55 минут назад
Ответ дляВидна міленіалка
Я Вам написала що я кладу бутилки з гарячою водою, навіть вночі, якщо треба встаю. Вивід звісно буде з меншим відсотком, але буде. Якщо вже край, то генератор. В минулому сезоні таких відключень не було, в цьому побачимо. Скоріш за все буду купляти інкубатор з підключенням до аккумулятору.
ПочтальЁнша
• 54 минуты назад
Ответ дляВидна міленіалка
Ще і газ є)
Вилосипедниця• 47 минут назад
Ответ дляПочтальЁнша
У мене нічого не тхне. Це Ваші особисті стереотипи
Ага, розкажіть мені, кози специфічно пахнуть, ще й як! І качки туди ж, свині.Кожна тварина має свій запах, якого не переплутати.
ПочтальЁнша
• 42 минуты назад
Ответ дляВилосипедниця
Пахнуть, а не тхнуть. Тхне щось інше і це прибирається. У Вас також є свій специфічний запах і що з того. Я Вас змушую пити козяче молоко?
Вилосипедниця• 42 минуты назад
Ответ дляВидна міленіалка
Козяче модоко має специфічний привкус і запах. Плюс воно набагато жирніше від коров´ячого.
Вилосипедниця• 40 минут назад
Ответ дляПочтальЁнша
По Вашому фото я не бачу жодної мускусної качки!
Ответ дляВилосипедниця
Я ніколи не пила козине молоко. Але в сусідки мама робить різні сири. Вона нам часто дає. Так навіть моя перебірлива донька їсть і каже що такі смачні. А просто мовчу, що це козині сири
Вилосипедниця• 35 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Ну, значить це я перебірлива, воно мені і молоко, і сири козою смердять, не можу їсти. А у чоловіка сестра обожнює козячі сири.