Файна_зупка• сегодня в 07:50

«Те, що ти хочеш я тобі дати не можу»

Сказав чоловік після тривалого часу стосунків, які починалися із симпатії і сексу, а стали переростати в щось більше.
Очікує від мене відношення, як у стосунках, а сам боіться робити більш серйозні кроки. Ще навіть не знайомив мене із оточенням своїм, а коли разом нас побачили його знайомі, йому було м’яко кажучи не зручно, навіть не представив мене їм, так і стояла збоку, поки вони розмовляли
Бибер-анонимер• 2 часа назад
Ответ дляФайна_зупка
Саме цікаве, що я чую інших, навіть відповідаю вам і бажаю те, що ви іншим побажати можете) А ви мені пишете про «желчь»))) Значить оце ви і побажали, значить оце до вас і повернеться)) Все я чую, навіть відповідаю вам особисто)) А вам за злістю навіть не помітно цього)) бо самі і не чуєте нікого окрім себе
А мужик- то вчасно прозрів))))
автор Файна_зупка • 1 час назад
Ответ дляПампушечка
Вам бы тоже не мешало заняться воспитанием своего ангелочка, а не строчить каждый день это нытье
Ваші батьки свого ангелочка не виховали, а ви роздаєте поради іншим) Не захлібніться тільки від негативу)) бо я знаю, такі як ви можуть
автор Файна_зупка • 1 час назад
Ответ дляБибер-анонимер
А мужик- то вчасно прозрів))))
Ваш видно давно прозрів )
СкиниУскачи!• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Ваш видно давно прозрів )
автор, чому ви така агресивна?
автор Файна_зупка • 1 час назад
Ответ дляСкиниУскачи!
автор, чому ви така агресивна?
Я дзеркалю людей. Тільки не всім це подобається
Пампушечка• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
О прорезался голосок.
Пампушечка• 1 час назад
Ответ дляСкиниУскачи!
автор, чому ви така агресивна?
Потому что даже для секса она уже не годится . Отшили ее
автор Файна_зупка • 1 час назад
Ответ дляПампушечка
О прорезался голосок.
Удалено администрацией...
автор Файна_зупка • 1 час назад
Ответ дляПампушечка
Не знаєте суті, то краще мовчіть
Пампушечка• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Удалено администрацией...
автор Файна_зупка • 1 час назад
Ответ дляПампушечка
Удалено администрацией...
Людині, якій не пояснили найпростіші правила ввічливості наврядче варто роздавати поради та коментарі іншим
СкиниУскачи!• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
це правда, що у чоловіка про якого тема є постійні довготривалі стосунки?
СкиниУскачи!• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
просто дтвно, що ви відповідаєте тільки на негативні коментарі) наче самі шукаєте конфлікту
Пампушечка• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
автор Файна_зупка • 1 час назад
Ответ дляСкиниУскачи!
Ви подивіться, скільки цих коментарів, іноді треба людям трохи рота закрити, бо під анонімами берегів не бачать. Стільки я тактовно мовчала, або на адекватні відповідала, це теж є в цій темі. Аде люди провокують, а коли їх спокійно послати, то чомусь бере…
автор Файна_зупка • 1 час назад
Ответ дляСкиниУскачи!
Не тільки на негативні. Але коли негатив віддзеркалюєш, то нікому не подобається.
автор Файна_зупка • 1 час назад
Дякую за адекватні відповіді, тим хто розуміє ситуацію і не домальовує зайвого. Всім іншим бажаю не потонути у власному лайні. На все добре.
Алгонавт• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Так я з ним і не продовжую) Мені та ситуація була як остання крапка. Ще щось ми говорити пробували, йому не сподобалися моі претензії. Сказав краще ніяк ніж з претензіями )))))) Але блін, мене воно ще чіпляє, ще по живому, бо було дуже і дуже близьких моментів, було багато тепла, яке не модна отак викреслити за один момент. Плюс є інтуїція, я дещо хороше відчуваю, а моя інтуїція завжди збувається
у вас уже просто емоційна прив’язка. Але його поведінка говорить, що ви для нього просто тимчасовий варіант, поки він не зустріне СВОЮ жінку. Так часто буває. Він буде з вами так зустрічатися і 3-5-7 років без серйозних намірів, а потім за пару місяців одружиться і заведе дітей з іншою.
не витрачайте свої емоції і час на це. Поплачте, переживіть і йдіть в своє життя - звільняйте місце для вашого чоловіка
Телефон Рубика• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Серйозно?) Він рік тому переїхав і кожен місяць-два, максимум три їздить до мене) Ясно, що мене тривожить невизначений статус) Але автор таскається)) Займіться ви краще своїм життям, бо такий негатив як у вас, він не від хорошого життя
Прочитав Ваши комменты, которые Вы пишете случайным людям, у которых сами же и спрашиваете совета - я начинаю понимать Вашего мужчину. Почему он от Вас шарахается перед его знакомыми....
Телефон Рубика• 1 час назад
Ответ дляПампушечка
Люди просто читали предыдущие темы автора
Я не читала. Мне достаточно этой одной темы.
Пампушечка• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Завтра опят ныть придешь
Мастер Класс• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Більше ніж півтори року
Он вас просто потрахивает. Не представить знакомым это дно, это вообще всё отношение показало
Вітаміни косметика• 1 час назад
він не неможе, . а нехоче. Стояла у сторонці ...уви для чоловіків просто секс то нома, а ми жінки чекаємо більшого
Мастер Класс• 59 минут назад
Ответ дляФайна_зупка
Так. Я тоді торт передала. Він розблокував, подякував. Я на завтра привітала, ще раз написав дякую і все. І дійсно, після цього я не роблю вже нічого. Просто спростерігаю, чи зрушиться щось. А вчинків від мене зараз точно не потрібно вже
Вам не унизительно?
Вітаміни косметика• 58 минут назад
Ответ дляФайна_зупка
Ми не проговорювали це, бо зараз такий період, коли в без того очевидно, що у нас не все ок, ми і без того віддалилися. Вже немає про що говорити. Але прийняти поки що важко. Він то думав, що все так і буде, легко, просто, на його умовах, а я вже хотіла визначеності та певного статусу стосунків, принаймні, щоб він вважав мене своєю дівчиною, ну і відповідні вчинки які витікають із цього. А цього було дуже мало і мене це засмучувало. Розборки йому не приємні були. Ну отак воно і втратило все свою значимість. Хоча як гарно все починалося, дівчата, я доросла жінка, але такий секс у мене лише з ним був, ну дуже добре мені поруч із ним. Але вже трошки очікуєш більшого за півтори роки
так чому засмучуєтесь - видоросла жінка( я думала дівчина молода- тоді так можна засмутитися(використовував) - слава богу хоч користь вам -секс був гарний. Виж розумієте що для мужика секс без зобов´язань то норма. Починайте шукати нового кавалера -нормальні є - шукайте і знайдете