Кнопус• 30 октября 2024

Допоможіть розібрати виписку з пологового

Не можу розібрати написане
автор Кнопус • 30 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
А тест на генетичні захворювання робили?
Робили, але я його не знаходжу. Він же в мене має бути?
Идеальная оптимистка• 30 октября 2024
Ответ дляКнопус
В пологовому роблять тест з п´ятки дитинки, три роки тому цей тест включав здається 4 чи 6 найрозповсюдніших генетичних хвороб. Якщо по тесту все ок, з батьками не зв´язуються, якщо були відхилення батьків мали попередити і повторно зробити додаткові тести.
Зараз які симптоми у дитини?
автор Кнопус • 30 октября 2024
Ще робили КПК в 1.2 був відкат в мовленні і розвитку, втратив навики
автор Кнопус • 30 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Зараз які симптоми у дитини?
Міоклонії сну, дизартрія діагноз. Затримка мовлення. Після лікування в Адаменко є значне покращення в мові, прямо небо і земля. Порушення з боку травної системи, підвищений білірубін, і боюся дуже проблем з цукром. Часто має слабкість, його носить в прямому сенсі, ходить як пяний
Идеальная оптимистка• 30 октября 2024
Ответ дляКнопус
Автор, це генетик-метаболіст. Консультація не дешева, але вона того вартує.
https://www.instagram.com/doctor_turova?igsh=aDgxb...
автор Кнопус • 30 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Зараз які симптоми у дитини?
Тоді сказали все добре
So_so• 30 октября 2024
Ответ дляКнопус
Вы не консультировались в Охматдете в отделении нарушений обмена веществ?
So_so• 30 октября 2024
Ответ дляКнопус
Это типичный возраст для отката, от вакцины не зависит. Полтора года +- .
So_so• 30 октября 2024
https://ohmatdyt.com.ua/tsentr-orfannih-zahvoryuva...
Берите у педиатра направление и записывайтесь, очередь к зав месяца 2
автор Кнопус • 30 октября 2024
Ответ дляSo_so
Готуюсь завтра до прийому. Але сказали спочатку до педіатра на прийом, далі вже він направляє
автор Кнопус • 30 октября 2024
Ответ дляSo_so
Надіюся попадемо до Самоненко якраз
автор Кнопус • 30 октября 2024
Ответ дляSo_so
Ще ферментопатія і порушення вуглеводного обміну у сина(
Идеальная оптимистка• 30 октября 2024
Ответ дляTatius_ka
розкажу про свою ситуацію
В пологовому виписали і усьо... робіть що хочете
а далі - лише мамина насторога допомогла оперативно щось зробити
лікарі перше проблем не бачили
Таке враження, що в пологовому бажають швидше спекатись жінки з дитиною. Типу то вже не наші проблеми. А знайти толкового педіатра, ще той квест.
Идеальная оптимистка• 30 октября 2024
Автор, порада від мами, яка в темі:
Я б порадила в першу чергу звернутися в Охматдит
Як туди потрапити:
Потрібно піти до сімейного лікаря і взяти направлення до генетика. Далі, зловити чергу на сайті (https://ohmatdyt.simplex-med.com/)
В полі запиту написати генетик і записатися до того, в кого буде вільне місце. Запис зловити важко, потрібно зателефонувати на реєстрацію і запитати о котрій відкривають запис, бо я не пам´ятаю.
автор Кнопус • 30 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Автор, порада від мами, яка в темі:
Як туди потрапити:
Завтра туди запис до педіатра, мені сказали що він вже потім направляє до профільних спеціалістів. Завтра вже буду там про все питати. Я зробила помилку, бо треба було починати з охматдит, а не пройти купу обстежень, здавати багато аналізів і нічого не вияснити по суті. Надіюсь нам там допоможуть
автор Кнопус • 30 октября 2024
Ми в відділення орфанних захворювань їдемо
Идеальная оптимистка• 30 октября 2024
Ответ дляКнопус
Це добре що ви там. Дитинці мають допомогти.
автор Кнопус • 30 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую, це моя велика надія