Залізний занавіс• Изменено 30 октября 2024

Дівчатка, якщо зареєструватись в додатку новус дають 100 бонусів))

Сьогодні пішла скупитись і 102 грн списала)) рекомендую 😍

Тільки бонуси чомусь аж на 5 день нарахували після встановлення додатку..
Помаранчова душа• 30 октября 2024
Уточнюйте, що це новим клієнтам. У мене є картка, встановила додаток, ввела номер телефону, підтягнуло картку з моїми бонусами, нових не нарахували.
автор Залізний занавіс • 30 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Коли встановили? Це не новим клієнтам. Це тим, хто встановить додаток)) але нарахування може прийти пізніше. Мені через 5 днів прийшло
Запароленое одеяло• 30 октября 2024
Дякую))
Помаранчова душа• 30 октября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
А то може ще прийдуть. Дякую!