Точная копия плова• 30 октября 2024
Кияни, хто був на ринку " Троєщина"?
Дівчата, хто там недавно був, варто їхати щоб подивитися верхній одяг зимовий і взуття?
Анонимус Я• 30 октября 2024
Ну, одягу і взуття там море. Правда і ціни не маленькі. Ваших вподобань же ніхто не знає.
Кудесница_с_пургеном• 30 октября 2024
Дивлячись що хочете знайти
Бренди навряд чи, а одягу і взуття там повно. Правда і часу доведеться витратити багато
Цибулька зла• 30 октября 2024
Поехать стоит, посмотреть, но покупать там надо знать рынок и откуда оно, обувь там единичная стоит внимания как и верх
КинДза• 30 октября 2024
Я как-то мимо проезжала - удивилась как там мало людей - раньше такой муравейник был. А в 90-е только на рынках можно было купить интересные, зарубежные вещи, в универмагах продавали отечественное и зачастую уродливое, ТЦ еще не было, а люкс был мало кому доступен.
Точная копия плова
• 30 октября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Дякую. Я цікавлюсь саме чи є там ще хоч товари, ну ковід і війна, чи там не зачинено все.
Точная копия плова
• 30 октября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дивлячись що хочете знайти
Та я вкурсі що брендів не має.
Але обходила весь Даринок, то все однакове і нічого не знайшла(
Коник-стрибунець• 30 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Там все работает. Мы ездили недавно
Цены разные от и до
Джинци на Флісі• 30 октября 2024
Була тиждень тому, хотіла зимове взуття купити.
Самі прості сапожки (можна сказати бабські) нашого виробництва, м. Дніпро по ціні від 4500 грн. Я охерела.
Но зато купила шикарні покривала х натурального вельвету за 900 грн, сумку шкіряну за 600 грн.
Точная копия плова
• 30 октября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
На Даринку вчора єдині що сподобалися ....взагали майже 10000 грн 🤯🤯🤯
Джинци на Флісі• 30 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Капець.
Я в інтернеті знайшла непогані.
Зараз скину сайт.
Я в інтернеті знайшла непогані.
Зараз скину сайт.
Простецкая• 30 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Та я вкурсі що брендів не має.
И с чего вы решили, что на рынке Троещина будет что-то другое и стоящее вашего внимания?
Джинци на Флісі• 30 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Люблю джаз• 30 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Та я вкурсі що брендів не має.
О, Даринок ще й дорогий через вартість оренди місць.
Те ж саме, що на Даринку, можете знайти і на Троєщині.
Знайома працювала на Даринку, каже, що коли терміново треба було поповнити товар, то їхала на Троєщину))).
Точная копия плова
• 30 октября 2024
Ответ дляПростецкая
Хотіла подивитися взуття. Наприклад дитині вчора сфотографувала, вона глянула що сподобалося, цікаво чи на троєщині таке саме буде дешевше.
Можливо з верхнього буде щось інше.
Точная копия плова
• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
От я хочу поїхати саме по взуттю подивитися що там є з того що на даринку і яка різниця у вартості.
Анонимус Я• 30 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Тю, там повно людей, все працює
Люблю джаз• 30 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Раніше (років 20 тому)) там було більше саме китайського одягу та взуття, а зараз вперемішку з одягом та взуттям українських виробників.
Вам відразу скажуть, яка українська фабрика.
Я там пальто собі придбала якось українського виробництва. Дешеве і якість не дуже, але був вибір і більш дорожчих і більш якісних.
Точная копия плова
• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Можливо ще турцію возять.
Галя-краля• 30 октября 2024
Пару лет назад знакомые накупили гардероб там.Для примера,кроссовки Абидас дороже чем в стоковом Адидас.Я ездила туда будучи студенткой,давно.Сейчас есть интернет магазины,сейлы,нет смысла переплачивать за палево.
Люблю джаз• 30 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Можливо ще турцію возять.
Думаю, так. Шапки, шарфи тощо точно є.
Точная копия плова
• 30 октября 2024
Ответ дляГаля-краля
Ну я не за абібасами поїду 🤭
Але в інтернеті теж не знайду з того що хочу (((((
Можливо щось натраплю. Або хоч приміряю, щоб розуміти чи йде такий фасон, бо зараз скрізь все майже однакове.
Цікавилася чи там взагалі ще ринок працює.