Не заздріть тьоті• 30 октября 2024
На фоне приема КОК отсутствует менструация
Принимаю кок 8 месяцев, +- цикл был регулярный, стали менее обильными, пару раз были прорывные в середине цикла. А в этот раз в первый день когда должны были быть месячные (10 дней назад) - была буквально пара капель и всё, больше никаких выделений
Беременность исключена, кок пью для лечения эндометриоза.
Кто-то сталкивался? К врачу записана только через 2 недели, планово, Ничего не болит и не беспокоит, знаю, что вроде как это и вариант нормы, но все равно немного нервничаю
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляГарні диньки
Это допустимо. Тоже как-то было подобное. Потом всё пошло хорошо
Спасибо большое!
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляПургену мне
Так бывает, вариант нормы. Сходите к врачу - успокоитесь
Спасибо! Я схожу, но запись была только на 13 число, жду вот (((
Бабайко• 30 октября 2024
Якщо не було порушення в прийомі (пропуск таблеток) та тест на вагітність негативний, то вам немає чого хвилюватись
Я багато років приймала Клайру і поступово місячні так скоротилися, що було майже кожного місяця як у вас - пару крапель на щоденну прокладку
Помогалочка• 30 октября 2024
на кок нет менструаций, те кровотечения что есть это кровотечения отмены.
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляБабайко
Дякую! Я після гінекологічної операції, не було ПА більше місяця, тому вагітності 100% бути не може, пропусків в прийомі теж не було, було ще на додачу багато антибіотиків і інших ліків, може ще це якось вплинуло, не знаю
Бабайко• 30 октября 2024
Ответ дляПомогалочка
Блєснули? Самоствердилися?
А по суті питання є що відповісти?
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляПомогалочка
Интересно, у меня обычно месячные начинались ещё на последних нормальных таблетках (не плацебо), всегда строго по графику и цикл сохранялся как ранее, только интенсивность уменьшилась. На 4 и 6 пачке были кровотечения в середине цикла и вот они немного отличились от обычных месячных
Танго утрьох• 30 октября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Те що у вас кровотеча починалася на активних таблетках - і це було більше ніж 3 цикли, це частіше за все означає що кок вам замалого дозування.
А що ви п´єте?
Гарні диньки• 30 октября 2024
Ответ дляТанго утрьох
А що ви п´єте?
А если начинаются через 4 дня после последней активной таблетки, тот норм?
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляТанго утрьох
А що ви п´єте?
Вендіол
Мені лікар так і казала, що це дуже слабкі кок, низького дозування. Мені просто не треба протизаплідні, наскільки я розумію, ідея була в тому, щоб трохи підкорегувати гормональний фон, бо на фоні ендометріозу потроху почала формуватись фіброміома, а в мене дуже погана в тому плані генетика. Я мала прийти до лікаря через пів року, але трохи затягнулось це все через операцію (там була ургентна операція, інший лікар робив і УЗД мені не зробили), я тільки записалась до своєї і тут на 8 пачці за два тижні до прийому таке (
Танго утрьох• 30 октября 2024
Ответ дляГарні диньки
Так, на відміні. Так і має бути.
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
Так радійте, нема міс, краще для вашої хвороби.все гаразд
Так якщо я буду впевнена, що все супер - звичайно що буду радіти)
Але таких стрибків з циклом як на кок в мене не було за все життя, я раніше могла календар звіряти по своєму організму, а тут все стало трохи непередбачуваним
Танго утрьох• 30 октября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
В них дуже маленьке дозування гормонів.
Цикл тримати вони вам не будуть, таке буде постійно.
Взагалі при ендометриозі показані кок на дієногесті, а не на гестодені.
Вам би проконсультуватися з іншим лікарем.
Марафетчица• 30 октября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
То да, одне лікуєш інше кадічиш. В мене після гормонів було теж не все ок. Вирівнялося вже аж після родів.
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляТанго утрьох
В них дуже маленьке дозування гормонів.
Дякую дуже вам за поради! Я не знаю, чому лікар призначила саме їх, можливо на пробу, але мені і на цих гормонах на початку було не дуже весело, і нудило, і голова боліла, і слабкість. Адаптувалась тільки десь через 2 пачки ( якщо доведеться знову міняти буде дуже не весело ((
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
Це точно ( але я знаючи історію моєї мами, в якої фіброміома виросла до розмірів 18 тижнів вагітності і видалили її тільки разом з маткою - я вже краще буду пити гормони (
Сегодня я не я• 30 октября 2024
П´ю КОК 7 років по показанням.
Років 4 місячних немає. Тонкий ендометрій. Кілька лікарів сказали що це норма при прийомі КОК.
Танго утрьох• 30 октября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Не переживайте. Треба ж підібрати препарат, що буде стримувати ріст ендометрію та й самопочуття щоб було норм.
Марафетчица• 30 октября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Якщо ви фіброму лікуєте, то перевірте узі. Бо в мене була саме прогестеронова і на кок вона росла. Добре що вчасно помітили, бо допилася б гормонів до операції.
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляСегодня я не я
П´ю КОК 7 років по показанням.
Дякую!
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Дякую!
Не заздріть тьоті
• 30 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
Зроблять УЗД на прийомі через два тижні, дякую!
В мене поки немає фіброми, але на останньому огляді (8 місяців тому) побачили папілому (її видалили, перевірили що доброякісна) і ділянку потовщення ендометрія (на фоні загального ендометріозу), що говорить про початок утворення фіброми. Тобто 8 міс її ще не було, але вона почала утворюватися. Тоді і призначали кок, я мала прийти на контроль через 6 міс, але трохи затягнула, пройшло вже майже 9(( піду через два тижні, послухаю, що мені скажуть