Будут ли довольны украинки?
Насколько могу судить п о форуму , отечетвенный мужик очень низкого качества! Нищеброд! Импотнент! Не способен на поступки! Алкаш! Тунеядец!
Алена -641f• 31 октября 2024
Ну это уже от человека зависит, а не от нации. Вообще, со многими иностранцами знакома (училась в таком универе), то большинство было намного лучше наших
Ответ дляFeel good
С Африки и Сирии?
В Германии многие ведут себя, как дикари. Куча преступлений, постоянные кражи. Под наркотой часто.
У Европы была идея неинтегрированных в Украину отправить. Это полная утопия для Украины. Поляки не зря их к себе не пускают.
Советчицы их в Украине быстро интегрируют! Особенно ихние кошельки!
Не про жінок, але:
писали - буд.компанія з Франківська завозила індусів, бангладешців (на будівництво)
Потім відмовилися - нерентабельно:
1) дорого завозити, розміщати, годувати (лише завезти+ пакет документів - від 5 000 дол. на одного)
2) низька кваліфікація різноробочих, ліниві і взагалі нічого не вміють, але претендують на 1000+ дол.),
3) високі зарплатні очікування спеціалістів (зварювальники, кранівники хочуть 1700-2500 дол/міс+ проживання з харчуванням),
4) значна частина розглядає Україну як транзитний трамплін в Європу
Хоча, в тих-же саудитів, катарців. кувейтців - непальці та т.п. працюють за мізерні з.п. на будівництвах, гинуть/вмирають, але працюють
Потім відмовилися - нерентабельно: