Питання швидше до жінок,які живуть з дітьми чоловіка від попереднього шлюбу. Як ви знаходите з дітьми спільну мову,як уникаєте конфлікти?
У мене складна ситуація. Я вийшла заміж за чоловіка,який виховує 16 річну дочку. Мама дитини участі у вихованні не приймає і не цікавиться дитиною. Спочатку до одруження дівчинка добре до мене відносилася і в нас були добрі стосунки. Зараз вже два місяці ми живемо разом. Я ,чоловік,його дочка 16 років і мої двоє дітей 17 років ( хлопець і дівчина,двійнята). Мої діти не спілкуються з дочкою чоловіка так як бояться до неї говорити,тому що дівчина має неврівноважену нервову систему і може скандалити. Діти вибрали шлях мовчання,кожен живе в своїй кімнаті. Чоловік навчив дочку,що все за неї робить і називає її постійно принцеса. Я також стараюся добре відноситися до дівчини,готую їсти,подаю,коли хворіє,доглядаю,інгаляції. Коли їй погано,вона горнеться до мене,але як тільки виздоровлює і все добре в неї,то виростає корона на голові,все тільки її важливе,а інші то другорядне. Вона навчилася хамити до тата,він трохи крикне, або з терпить і що вона хоче виконує. Коли мені вказує що я маю робити, або хамить, я не можу цього зтерпіти і починається конфлікт. Говорю чоловікові.що мені не подобається її відношення до мене,але він між двома вогнями і каже ,що знає іі важкий характер,але нічого зробити не може. Особливо конфлікт за ванну кімнату. Кожен хоче в туалет і душ, я пропонувала,щоб встигнули всі,то кожен по 20 хвилин,але це не влаштовує чоловіка дочку. Їй потрібно біля двох годин, прийняти душ,слухати музику,робити маски для обличчя,макіяж. Поставити столик з дзеркалом в її кімнаті,також не підходить,кімната над ванною (Масандра) і це не зручно для неї. І як наживо, зараз в неї стали добрі стосунки з мамою,але коли останній раз хворіла,то мама просто побажала швидкого виздоровлення і все,а лікувала я.
Я відчуваю,що це все мене емоційно втомлює,після конфліктів пʼю заспокійливе. Незнаю як я маю поводитися з дівчиною. Чоловік сам їй догоджає і очікує це від мене.
Розкажіть як ви живете з дітьми чоловіка підліткового віку.
Мао_Мяо• 31 октября 2024
Вибачте , але я розумію дочку. Жила собі з татом і тут він приводить в дім трьох нових людей. Поставте себе на її місце. Дитина в стресі.
Шалена невинність• 31 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Вам би було байдуже, чим і як лікують вашу неповнолітню дитину? До якого лікаря її повели і чи повели взагалі? Чи може зайнялися самолікуванням на свій розсуд? Може я прихильник гомеопатії та уринотерапії, або сама купляю антибіотик і даю дитині, ’щоб не опустився кашель’?
Так ребенок под ответственностью своего папы,вы тут при чем?
Элька-Карамелька• 31 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Поступила, вчиться, живе в общазі, розумна дитина не у всіх біля маминої сіськи
а поступила и учится, и, соответственно, общага в одном городе где мамина сися?
ПП-шница• 31 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Как? Мой сын пошёл в школу в 5 лет 10 мес, на первом курсе университета ему было 17. Вы пошли в школу в 4 года?
Я пошла в 6 в школу и мы 10 лет учились в 16 поступила в универ, мы тогда перепрыгнули с 3 в 5 класс
Домовенок Кузя• 31 октября 2024
Ничего вы не сделаете, она будет трепать нервы вечно, это такой характер
У меня родная дочь точь в точь как ваша падчерица, ей уже 19, но нервы трепать не перестает и тоже эгоистка каких свет видал
Так что вам либо жить в этом аду, либо сбегать от «принцессы»
Я бы сбежала, но только у меня моя собственная, не могу
Пусин Кукин• 31 октября 2024
Ответ дляШалена невинність
А хто у вашій сім´ї лікує дітей?
Борисфенка• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Чоловік не витрачає гроші на одяг для моїх дітей. Базові потреби для дітей я купую. У мене є також свої гроші.
Подайте на розлучення, знайдіть окреме житло. Нащо вам цей головняк? Чим завинили ваші діти - що мама чарівна?
Борисфенка• 31 октября 2024
Ответ дляМао_Мяо
І стрес лікує у ванній кімнаті? Що робити всім іншим?
Ниф_ниф• 31 октября 2024
Вы не в Германии часом? Просто в международных группах, где общаются женщины, выехавшие из Украины и экс-союза, таких историй немало именно, если выходят замуж за немцев. Там вам больше подскажут.
Не обижаюсь• 31 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Я теж була. Пошла в 6 лет, 4 Кл перескочила. В 15 поступила16 в сентябре исполнилось.
Топтунша• 31 октября 2024
Тут корона не у подростка , а у автора и ее детей , которые пришли в чужой дом со своими правилами.
Снежнакомка• 31 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Автор вам з чоловіком треба жити окремо, а дорослим дітям самим…
16 і 17 років дорослі діти?
Капризуля• 31 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
16 і 17 років дорослі діти?
Так, ну ви звичайно ще можете погратися в родину
Розумна Губка• 31 октября 2024
Нащо Вам це? Я б не змогла в мачухах хоча свою мала. Доньку чоловіка можна зрозуміти незалежно від того принцеса вона чи ні. Ви з своїми дітьми переїхали до чоловіка на її територію те що вона вважала своїм особистим простором. Тепер з її точки зору намагаєтесь якісь свої порядки та графіки встановлювати. Ніхто ж не хоче змінювати своїх звичок заради людей які ще вчора були максимум в гостях.
Це Ваш чоловік у відносинах з Вами. Але його донька має повне право не радіти цьому. І щоб зламати цю ситуацію треба багато часу та терпіння. Щоб вона зрозуміла що Ви не несете загрози її спокійному життю. Так це звучить егоїстично. І триста раз подумайте чи це Вам потрібно. По суті себе та дітей засунути подалі поки Вас і чоловік і донька зможе прийняти. Налагодити контакт з іншою майже дорослою людиною - можливо якщо зацікавлені обидві сторони. У Вас не так явно. Якщо Вам дорогі ці стосунки то спершу на поступки доведеться йти саме Вам(без крайнощів звичайно не треба дозволяти витирати об себе ноги).
Але і прав як у рідної матері у Вас ніколи не буде поки стосунки кращі не стануть. І те що Ви жінка її батька це нічого поки для неї не означає.
Не виправдовую ту доньку але можу донести ситуацію з її точки зору. Відзеркальте ситуацію що Ви з двома дітьми і до Вас переїхав Ваш новий чоловік хай і цивільний ще з своїми трьома. Невже Вашим дітям сподобається з кимось ділити свою територію і вони легко підуть на контакт? У Вас любов а у дітей труднощі. Розберіться в пріоритетах в першу чергу в себе в голові
Розумна Губка• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Чоловік добре відноситься до моїх дітей,допомагає вирішити різні ситуації. Якщо я не буду до його дочки добре відноситися.то він не захоче до моїх. Але мої мають інший характер,тихі,переважно мовчать.
А що їм вибачте залишається? Чужа країна чуже житло чужий дядько. Краще б Ви заробляли і жили окремо. А так діти не дурні розуміють що нема особливого вибору. Що перевага в цій ситуації не на Вашому боці
А_мій_самий_самий• 31 октября 2024
Я бы съехала и жила со своими детьми отдельно. Я жила с дочкой мужа от первого брака, это тяжело. Сейчас я бы поступила именно так, съехала. Вам будет намного лучше жить без него и его дочки. Повстречайтесь. Зачем вам этот быт, ссоры. Представьте какого ей, этой девушке. Жила себе, тут 3 человека на голову на постоянной основе. Оставьте их в покое. Уедет девочка учиться, подумаете о совместной жизни. Ну или переедьте в квартиру с 2 санузлами как минимум. 5 человек все таки на 1 ванную такое себе. Но я бы разъехалась и это будет лучшим решением. Просто поверьте. Сохраните себе и своим детям нервы.
18 мнеУЖЕ• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Не думаю що кудись поїде. Вона має характер,що геройка,всім вказує,а через деякий час може плакати,хоче тата і стає як 2 річна дитина. Наприклад хоче до подруги ночувати, потім серед ночі дзвонить,пише чоловікові,приїдь,забери,мені тут некомфортно,чи може щось не так подруга сказала і все. Те саме з мамою,поїде до мами і дзвонить:тато забери,бо вона боїться маму,чи їй там некомфортно. Дівчина вже декілька років ходить на консультації до психолога,через конфлікти з мамою. Мама не хотіла спілкуватися з дочкою, або в них були качелі: то добре, то вже блокують в телефонах одна одну. Зараз має гармонічні стосунки з мамою, але конфлікти зі мною. І ще мені не подобається як реагує чоловік. Він є добрий, але має вспильчивий характер і в перший момент бурно реагує,хоч швидко це йому переходить. Коли бачить,що дочка хамить до мене,він кричить до неї,бере за шиворот і примушує вибачитися. Я говорю щоб цього не робив,тому що потім вона на мене дивиться з ненавистю.
Зря вы подписались на это автор
Если у девочки проблемы с головой, ничего хорошего не будет
Детей Ваших жалко.
Зря вы так с ними
Детей Ваших жалко.
Зря вы так с ними
Розумна Губка• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Вибачте але що донька що тато. Нащо Вам це? Краще підзбирайте грошей і йдіть на оренду. Своя дитина нездорова психічно але це моя. Підписуватись на не дуже врівноваженого мужика і чужу психологічну нездорову дитину не варто це Вам і Вашим дітям. Дочка чоловіка буде жити як звикла а всі страждати. Ваші діти і Ви. Не найкращий варіант економити на житлі. А щодо любові - в ситуації стресу Вас надовго не вистачить
Бжоли-бандерівці• 31 октября 2024
Очень вам сочувствую. У меня свои такого возраста, я иногда офигеваю от них. А у вас так вообще...
Налитое яблочко• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Ми живемо в Європі. Європейські жінки інші,чоловік дбає про дочку,тому мама знає що в дитини все добре. Мама має іншу сімʼю,троє дітей від різних чоловіків і одружена ще з іншим чоловіком молодшим на 17 років. З ним спільних дітей немає.
Це не значить, що вона може не бути мамою, чи ви маєие бути мамою її дитині.
Налитое яблочко• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Це не значить, що вона ваша принцеса.
Налитое яблочко• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Напевно потрібно ігнорувати,але це так важко,коли тобі вказує що ти маєш робити.
Не ігнорувати, але і не кружити. Шукайте середину.
Налитое яблочко• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Так,але підлітки не дуже хочуть щось робити в хаті. Я можу приготувати,люблю готувати,мені не важко. Але мене ще дратує,що дочка чоловіка де іде там кине,одяг,салфетки і т.д. В її кімнаті Армагедон,валяються на ліжку,підлозі,папери,одяг,труси,стакани,тарілки тижневої давності, головне що вона гарно одінеться ,намалюється і гарно виглядає. Я не вихваляю своїх дітей,своїм постійно говорю прибрати,щось допомогти,також не дуже хочуть,але то інше. З нею як скажеш,то з такою ненавистю гляне,що не хочеш більше говорити. Але коли щось хоче,то вміє гарно підлизатися,може ти оладки приготуєш або забереш мою посилку або ще щось…
А ви їй - добре, а ти помий посуд, підбери свої речі і т.д. а на ні то й вибач, я не встигну.
Налитое яблочко• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Я не вмішуюся до її кімнати і не вказую їй,щоб там прибирала, це її територія. З чоловіком говорила,щоб вирішив з ванною, він незнає як,хоче мої пропозиції. Я даю пропозиції,але він виправдовує дочку, що їй потрібен тоже час в ванній щоб музику послухати,маски.
Я сама така, що у ванній зависаю по 2 години.. Чоловік і син не звертають уваги, бо я остання туди йду. Вам поирібен ще один туалет, і пускати падчерку останньою.
Налитое яблочко• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Тоді буде новий скандал,я переставили речі
То пррсто занесіть і скажіть - маша, я тут твоє знайшла, щоб не забруднилось то ось сюди покладу. Та й усу - вічливо, не тиснете, але й не в срачі.
Куда ж без меня• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
тобто вона займає ванну на 2 години, і ви всі чекаєте, щоб сходити в туалет?)
Куда ж без меня• 31 октября 2024
Ответ дляТоптунша
да нет у них особых правил, они просто в туалет хотят сходить и душ перед учебой или работой)