Питання швидше до жінок,які живуть з дітьми чоловіка від попереднього шлюбу. Як ви знаходите з дітьми спільну мову,як уникаєте конфлікти?
У мене складна ситуація. Я вийшла заміж за чоловіка,який виховує 16 річну дочку. Мама дитини участі у вихованні не приймає і не цікавиться дитиною. Спочатку до одруження дівчинка добре до мене відносилася і в нас були добрі стосунки. Зараз вже два місяці ми живемо разом. Я ,чоловік,його дочка 16 років і мої двоє дітей 17 років ( хлопець і дівчина,двійнята). Мої діти не спілкуються з дочкою чоловіка так як бояться до неї говорити,тому що дівчина має неврівноважену нервову систему і може скандалити. Діти вибрали шлях мовчання,кожен живе в своїй кімнаті. Чоловік навчив дочку,що все за неї робить і називає її постійно принцеса. Я також стараюся добре відноситися до дівчини,готую їсти,подаю,коли хворіє,доглядаю,інгаляції. Коли їй погано,вона горнеться до мене,але як тільки виздоровлює і все добре в неї,то виростає корона на голові,все тільки її важливе,а інші то другорядне. Вона навчилася хамити до тата,він трохи крикне, або з терпить і що вона хоче виконує. Коли мені вказує що я маю робити, або хамить, я не можу цього зтерпіти і починається конфлікт. Говорю чоловікові.що мені не подобається її відношення до мене,але він між двома вогнями і каже ,що знає іі важкий характер,але нічого зробити не може. Особливо конфлікт за ванну кімнату. Кожен хоче в туалет і душ, я пропонувала,щоб встигнули всі,то кожен по 20 хвилин,але це не влаштовує чоловіка дочку. Їй потрібно біля двох годин, прийняти душ,слухати музику,робити маски для обличчя,макіяж. Поставити столик з дзеркалом в її кімнаті,також не підходить,кімната над ванною (Масандра) і це не зручно для неї. І як наживо, зараз в неї стали добрі стосунки з мамою,але коли останній раз хворіла,то мама просто побажала швидкого виздоровлення і все,а лікувала я.
Я відчуваю,що це все мене емоційно втомлює,після конфліктів пʼю заспокійливе. Незнаю як я маю поводитися з дівчиною. Чоловік сам їй догоджає і очікує це від мене.
Розкажіть як ви живете з дітьми чоловіка підліткового віку.
Ответ дляНе виправдовуюсь
Автор, ви тряпка. Ви заради ʼприлаштуватиʼ власних дітей, вибрали такий сценарій. І це все передається на емоційному рівні, і ніхто не щасливий, в т.ч. І ваші діти. Будете ви щасливі, будуть щасливі і ваші діти. Тому будуйте ваше особисте життя, беріть по максимуму, живіть з цим чоловіком, щоб він вас боготворив, а не з почуттям, що ви комусь щось винні. Бо ви просто будете зручною кухаркою і прибиральницею в цій сімї. І да, як вам писали вище, де ви всі втрьох взялися на голову цієї дівчини, і вона нічого не зможе змінити, я теж така, люблю тишу і ніяких гостей. Тому ігнорте її, тобто поважайте її простір, можливо їй не потрібно скільки від вас уваги. А з ванною це вже інше питання, у вас же напевно є окремий ще туалет, так що придумайте щось, щоб місяць не робити на цьому акцент, з часом їй і самій надоїсть та ванна по дві години
Дякую. Але ви трохи помиляєтеся, я не шукала способу прилаштувати своїх дітей. Я довго вагалася чи виходити заміж за чоловіка з дитиною. Найперше я виходила заміж за коханого чоловіка. І так як мій чоловік гарно відноситься до моїх дітей,то мені корона не впаде з голови,якщо я приготую,приберу вдома,щоб йому було легше,подбаю про його дочку, для нього це важливо. Тим більше,що я в пошуках роботи і він єдиний годувальник наразі.
Зоя Жорівна• 31 октября 2024
Ответ дляSo_so
Потому они беженцы в Германии, нужно снимать жилье, пособия не вечны.
Если вы так завидуете беженцам, то выезжайте уже наконец-то и ощутите все прелести. А если не выезжаете, то нефиг критиковать тех, в ситуации которых вы не были и будем надеяться не будете. Хотя война ещё не закончилась, к сожалению. Так что....
Полуничка• 31 октября 2024
Знакомая вышла замуж за мужчину с ребенком. Тоже говорила, обязанности мои, купать уроки делать лечить водить, а воспитывать нельзя, сразу «ты мне никто, у меня есть мать» а мать там цикава, иногда про него вспоминала но в целом не интересовалась, и жил он с папой все время
Не обижаюсь• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Вам не потрібно дбати про його дочку. Ви лізете занадто активно. В вас війна, яке подбати? Приготовила їжу, поставили в холодильник - все! Вона вже доросла і в вас немає контакту. Чекайте поки вона спитає, попросить. І навіть коли вже спитала - на наступний день знову чекайте. Ні лізьте як до своїх дітей, вона не ваша. І в 16 їй не потрібні ви, є свої батьки. Це на цей період, далі буде невідомо що. Може бути гірше як не схаменетесь.
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну как бы они не пришли домой без приглашения ,их привёл её отец. Жизнь этой девочки кружится только вокруг неё самой, но она ребенок , и у отца тоже есть интересы. Он 16 лет кружит девочку, а пора было задуматься о своей личной жизни, что он и сделал. Понятно что девочка разбалована до невозможности и привыкла быть центром вселенной. Но жизнь такова, что рано или поздно ей пришлось столкнуться с реальностью
Так. Багато років чоловік був тільки з дитиною,нікого не шукав особливо.
Бамбарбия! Кергуду.• 31 октября 2024
Страшной сон пап в женился и припер новую маму и выводок из двоих подростков
Ответ дляhyduk
Не думаю що кудись поїде. Вона має характер,що геройка,всім вказує,а через деякий час може плакати,хоче тата і стає як 2 річна дитина. Наприклад хоче до подруги ночувати, потім серед ночі дзвонить,пише чоловікові,приїдь,забери,мені тут некомфортно,чи може щось не так подруга сказала і все. Те саме з мамою,поїде до мами і дзвонить:тато забери,бо вона боїться маму,чи їй там некомфортно. Дівчина вже декілька років ходить на консультації до психолога,через конфлікти з мамою. Мама не хотіла спілкуватися з дочкою, або в них були качелі: то добре, то вже блокують в телефонах одна одну. Зараз має гармонічні стосунки з мамою, але конфлікти зі мною. І ще мені не подобається як реагує чоловік. Він є добрий, але має вспильчивий характер і в перший момент бурно реагує,хоч швидко це йому переходить. Коли бачить,що дочка хамить до мене,він кричить до неї,бере за шиворот і примушує вибачитися. Я говорю щоб цього не робив,тому що потім вона на мене дивиться з ненавистю.
спробуйте взяти консультації з її психологом, прямо з батьком.
Пусин Кукин• 31 октября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Не верю шо мамаша вообще не интересуется дочуркой
Не повірете, але є такі. Коли захворів син чоловіка, який місяць жив у нас, я попросила його, щоб він спитав у мами, чим зазвичай вона його лікує, щоб вона написала своє бачення з переліком ліків у меседжер йому. На що мама відповіла своїй дитині: ’вона ж (я), лікує якось свою дитину, нехай і тебе лікує так само.’
Я то в принципі не проти, але це відповідальність за чужу дитину, історія хвороб якої мені неввдома, за яку з мене спитають у разі чого. І я не знаю, можливо у дитини є якісь реакції на ліки чи медикаментозні непереносимості, чи якісь особливості перебігу хвороб.
КарамбОлька• 31 октября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Версія, яку автор написала, це версія тільки автора. Що насправді там відбувається - невідомо і може та дитина не така вже й погана. Подача інформації однобока: ’свої діти-рожеві і пухнасті, сидять ні з ким не спілкуються, автор теж така ж жертва-овечка, хоча за 2 місяці вже падчерку терпіти не може і скандалить і т.д.’.
Ви не розумієте - вони її бояться!
Якось так і живу• 31 октября 2024
Ответ дляSo_so
Так вы не беженцы в Украине, а денег тоже не хватает и вопрос решить не сможете. Поэтому держите свой яд насчёт беженцев при себе
Зоя Жорівна• 31 октября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну да, в идеале должен был ждать внуков, а потом ещё нянчить их и сидеть с ними, пока мама ходит с подружками на кофе, гулять, возить их в школу и на кружки и вообще посвятить всю свою жизнь дочке под лозунгом ’я виноват, я не сберег ей мать’
Якось так і живу• 31 октября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Пусть идёт жить к маме) а ведь мамаша тоже замуж вышла и припёрла жить дядю, не так ли? Так что идти некуда. Пусть сидит подросток и не отсвечивает
Додекаэдр• 31 октября 2024
Ответ дляSo_so
О, так это семейное, здорово
Ага, сімейне))) заледве дочекались, щоб паспорт в зуби і копняком під зад з дому
Ответ дляНе худа ні разу
Так, я описала свою версію. Мої діти не ідеальні,але вони тихі і не конфліктують з чоловіком. Чому я зробила акцент на стосунках з дочкою чоловіка? Тому,що шукаю порад,як правильно поводитися і налагодити стосунки. Я не хочу конфліктів,хочу гармонію,але це все мене виводить з рівноваги і я підсіла на заспокійливе. І я також незнаю чому ця дитина себе так поводить,чи через психологічні конфлікти з мамою, чи через характер,підлітковий вік,розбещеність,я незнаю. Напочатку вона приходила і вибачалася і говорила,що я для неї добре все роблю, краще як мама,але вона незнає чому в ній до всього агресія.
Зоя Жорівна• 31 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Абсолютно согласна. Причём я бы к своим тоже так настырно б не лезла
Капризуля• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Так,але підлітки не дуже хочуть щось робити в хаті. Я можу приготувати,люблю готувати,мені не важко. Але мене ще дратує,що дочка чоловіка де іде там кине,одяг,салфетки і т.д. В її кімнаті Армагедон,валяються на ліжку,підлозі,папери,одяг,труси,стакани,тарілки тижневої давності, головне що вона гарно одінеться ,намалюється і гарно виглядає. Я не вихваляю своїх дітей,своїм постійно говорю прибрати,щось допомогти,також не дуже хочуть,але то інше. З нею як скажеш,то з такою ненавистю гляне,що не хочеш більше говорити. Але коли щось хоче,то вміє гарно підлизатися,може ти оладки приготуєш або забереш мою посилку або ще щось…
От тому хай живуть окремо
Зоя Жорівна• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Да могут быть просто гормоны. Помню парикмахер рассказывала, когда ее дочка выросла, то лет в 25 сказала - Мам, я не знаю, что со мной тогда было. Я не понимаю почему я такое чудила.
Это воспоминание очень поддерживает меня сейчас, когда моей 15)
Пусин Кукин• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Може вам треба дитину до психолога? Разом сходити, чи окремо? Може, професіонал допоможе їй розкласти по полицях її невдоволення та аргументувати, чому так поводитися не варто.
Додекаэдр• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Це я також розумію… але що робити? Потрібно якось домовлятися,але як домовитися,якщо дівчина не хоче домовлятися,знає тільки те що потрібно для неї. Але коли щось їй потрібно,то звертається за допомогою до мене,я не відмовляю.
А чого так? Шкідного кота вчать не гадити, тикаючи мордою в ту купу, що наклав, якщо інакше не доходить
Не обижаюсь• 31 октября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Автор компенсирует мужу его материальную заботу.
Автор, ищите работу себе. То что вы делаете, не ценится и никому не нужно, в особенности вам.
Не обижаюсь• 31 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
А що лікар не міг призначити ліки? Ну є чай, парацетамол а все інше то до лікаря...
Додекаэдр• 31 октября 2024
Ответ дляSo_so
А почему она должна договариваться? Вы разрушили её жизнь.
Вы могли бы со своими детьми жить отдельно, им хорошо, девочке хорошо и общаться с папой.
А Вы толпой пришли к ней домой, да взрослый человек, не ребенок, такое бы не вынес.
Прийшли не до неї в дім, а до чоловіка, власника дому. Тому всі , крім господаря, в однаковому статусі
Ответ дляЗоя Жорівна
Оставьте её в покое. Тут свои дети в подростковом периоде примерно такие же. Не занимайтесь чистотой комнаты, не задавайте никакие вопросы. Договоритесь с мужем, чтобы он поговорил с ней по поводу ситуации с ванной комнатой и всё. Она маленький затюканный жизнью ежик, оставьте её в своей кучке с листьями на некоторое время и занимайтесь своими делами.
Я не вмішуюся до її кімнати і не вказую їй,щоб там прибирала, це її територія. З чоловіком говорила,щоб вирішив з ванною, він незнає як,хоче мої пропозиції. Я даю пропозиції,але він виправдовує дочку, що їй потрібен тоже час в ванній щоб музику послухати,маски.
Додекаэдр• 31 октября 2024
Ответ дляSo_so
Конечно, в её, где она жила с папой. Папа хочет семью, пусть создаст условия.
Ні, не в її. Не подобається- шурує в такий самий ’свій’ дім до мамці.
Зоя Жорівна• 31 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Возможно она просто пытается облегчить девочке жизнь. Мне тоже было бы жалко ребёнка, у которого такие проблемы с мамой всю жизнь и явный внутренний конфликт. Но эти попытки спасать не всегда нужны и полезны. Мы часто этого не осознаём. Иногда нужно просто оставить человека в покое и обнимать его если он сам приходит за обнимашками.
Благими намерениями выстлана дорога в ад.
Зоя Жорівна• 31 октября 2024
Ответ дляДодекаэдр
Поэтому девочке и плохо. Гормоны, сложный возраст. А тут ещё и для папы она перестала быть центром вселенной, которым она была всю жизнь. Ну а для мамы её значимость и так понятна - она стремится к нулю. Сменить бы девочке психолога.
Додекаэдр• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Хай там хоч змії заведуться - плюньте. Кинула посеред хати, зібрали, відкрили двері в їх кімнату і все туди з розмаху, через поріг. І закрили двері. І ніяких маніпуляцій з собою не дозволяйте
Зоя Жорівна• 31 октября 2024
Ответ дляhyduk
Ищите психолога, вы сами не вытянете
Додекаэдр• 31 октября 2024
Ответ дляSo_so
Почему расходиться? Живите отдельно и имейте отношения. Мужу Вашему удобно, пришла обслуга.
З якого переполоху одружені люди мають жити окремо?