Непонятно• 31 октября 2024

4700 за электроэнергию октябрь)))

Не понимаю, откуда
У нас 1к, правда не маленькая
1 бойлер, кондиционером/обогревателем не пользуемся (тепло вообще никогда не включали, очень жаркий дом, постоянно на проветривании)
Так чтобы готовить постоянно жарить/парить дым коромыслом -тоже нет такого
Откуда что берется
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляКумася
У нас ще +18 на вулиці, нічого не вмикаємо
Ну це Ви на півдні, а на Київщині треба було вмикати
Плету корзинки• 31 октября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Може, якщо свідомо підійти до питання
Ну як?
Порахуйте скільки бойлер бере в годину. Скільки годин в добі і діб в місяці. Всі дурні, а ви д´Артаньян
автор Непонятно • 31 октября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дадут центральную горячую в отопительный сезон и мы будем набирать. С бойлера 50литров долго ждать
У нас в доме НЕТ горячей воды, никогда не было и не будет)
Кумася• 31 октября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Не правда. З бойлером не може бути 150 кВт.
Чого це? В мене стоїть економ режим. Кожного місяця 147 кВт виходить. Бойлер не вимикається. Я теж завжди дивуюсь коли на работі кажуть, що в них разом з бойлером більше, але в нас так.
автор Непонятно • 31 октября 2024
Ответ длямадам Везувий
Квитанцію покажіть. Розберемось.
У мужа квитанция, я не дома. Он орет, что я голову морочу и много накручиваю.
Якобы больше людей слушай, что у них в раз меньше
Люблю кетчуп• 31 октября 2024
К вам кто-то присоединился. В такой ситуации вызывали людей из Киевэнерго
автор Непонятно • 31 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
Автор,а сфоткайте показания счетчика,заштрихуйте серийный номер,тариф и прошломесячные показатели
Я не дома сейчас, сделаю
Гербарія сушу• 31 октября 2024
Авторе, нам електрик жеківський підʼєднував нову проводку і знайшов, що з сусідньої квартири до нас підключилися і ми за них платили. Так що це реальність, на жаль. Викликайте електрика для перевірки.
мадам Везувий• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Більше 1000 кВт - це дуже багато. Треба розбиратись.
Раздражевская• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Я не дома сейчас, сделаю
Вас просто обсчитала энергокомпания
Кумася• 31 октября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Так, південь
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Ну як?
Я замінила ел проводку, в мене двотарифний лічильник, після нагріву я вимикаю бойлер. Можу нагріти води на газу, при необхідності. Приймаю ранковий душ з холодною водою.
В шоколаде• 31 октября 2024
В мене тисяча в однушці, це багато, як правило, менше.
Раздражевская• 31 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Это видно открыв крышку со щитка старого и типа и обсмотрев под стеклом новый
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Ще може просто передали не вірно показник, в енерго тоді зразу завищена сумма в квитанції, треба іти і виправляти в абон відділі. По квитанції все видно
Кумася• 31 октября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Ну як?
У кожного різні бойлери і можна виставляти економ режим. Я вам кажу так, як є. Але дійсно виходить така сума, ми правда не миємося на день по декілька разів. А так працює, іноді фен, холодильник, телевізор, чайник, мікрохвильова, та іноді утюг. Все…
Кіма кепка• 31 октября 2024
Я думала, ми не вміємо економити.
Щомісяця десь 600 кВт намотуєм.
Але в нас 3к, 4 людей, квартира повністю на електриці.
Бойлер на 100л.
Наче і не куховарю цілими днями без зупинки. Готую швидкі страви. Духовку вмикаю рідко. Ванну не приймаємо (в нас тільки душ). Ганяю всіх, щоб швидко мились, воду не спускали. Феном майже не користуємось, пралка 3-4 рази на тиждень, сушку не вмикаю зараз, ще на балконі нормально сохне. Обігрівачі, кондиціонер теж не вмикаємо.
Звідки? Не знаю.
А у вас, авторе, то взагалі щось космічне
Неместная Я• 31 октября 2024
Це неможливо. Я за 3-к з бойлером та електроплитою, чайником, пмм заплатила 990 за місяць. Середній розход енергії 300 квт/міс. Не рахуйте в грошах, порахуйте квт-и за цей місяць. Йснує велика імовірність того, що до вас підключились інші споживачі, якщо багато квт.
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
Вас просто обсчитала энергокомпания
Ні. Це в них такий захист від дурака, коли я передала невірний показник в тг, квитанція була, а виправити не можна самостійно ... З величезною суммою. Сходила, Розібралася, вони внесли коригування в систему...все ок
Кумася• 31 октября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Я взагалі ніколи не передаю покази, все зазначаю в Приват і через Приват оплачую, питань не було.
KROX@• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Теплый пол и полотенцесушилку никогда не включала
И так жарко, все быстро сохнет
Но ванну я каждый день набираю, а не 3 раза в месяц)
напишите потребление, сколько кв за месяц у вас вышло?
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляКумася
Так можна при однозонному, я перейшла на двозонний, при реєстрації підключили в абон відділі ТГ канал. Зручно, але по началу криворуко ввела невірний показник, і система порахувала так, що я знайшла час сходити і розблокувати , щоб вводити правильні данні
жар-птица Нюра• 31 октября 2024
Бред какой-то.
1000 кВт лишь при отоплении электрикой в зиму реально.

Вызывайте аварийку, пусть счётчик проверяют.
Штора с кисточкой• 31 октября 2024
Сьогодні 31 жовтня, платіжок за жовтень ще нема. Чи ви просто покази лічильника порівняли з минуломісячними?
Проаналізуйте попередні покази, має бути якесь середнж арифметичне, якщо це не реальна цифра спожитої еоектроенергії, то потрібно перевірити чи хтось не вклинився.
В мене сусіди нещодавно в обленерго запит на перевірку подали, то виявилося, що якийсь електрик підключив так, що за спожтту електроенергію однієї з квартир платила і ця квартира, і їх сусіди. Не знаю як так технічно можливо.
І влітку ви ж також ванну щодня приймали, тарифи ж не вчора піднялися.
жар-птица Нюра• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Если орет- пусть разбирается и вызывает специалистов. Это мужское дело.
Бабульція• 31 октября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Ну як?
Бойлер же не працює nonstop
Паратруперсупер• 31 октября 2024
Что то очень большая сумма, у нас двушка, 4 человека, бойлер, чайник, микроволновка, два ноута с утра до вечера почти( ученики на дистанционке) стиралка , то 1200-1300 в месяц выходит
Козачка• 31 октября 2024
Бред какой то
У меня частный дом, теплый пол по всему дому работает каждый вечер и нет таких цифр за свет
ПочтальЁнша• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Все з вами зрозуміло)
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляКумася
Все почалося з того, що після відключень світла , показники за місяць були перевищенні суттєво, стала розбирати проблему, виявилося, що проблема в бойлері, але так як я виїзжала, то відремонтувала бойлер, замінила проводку, розібралася з двозонним лічильником, єдине, що треба було підписатися в тг каналі, щоб передавати показники , все стало на свої місця, моя квартирантка далека від оплати комуналки, я ж хазяйка, мої проблеми.