З родзинкою• 31 октября 2024
Кто в Украине, как вы справляетесь?
Такое ощущение, что уже едет крыша, живу одним днем и это никогда не закончится.
Уже и забыла как жить нормально.
Каждую ночь лежу и вслушиваюсь, каждую ночь воздушная. Слышу каждый шорох, звук, стук.
Днем как-то полегче.
И это я еще в Киеве
Я понимаю, что в Киеве все в таких же условиях, а в прифронтовых городах в разы хуже.
Но как-то люди ходят, смеются, кто-то ремонт делает, кто-то едет отдыхать. А у меня жизнь будто на паузе.
Уже и забыла как жить нормально.
Днем как-то полегче.
И это я еще в Киеве
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляSuccess2013
Они правду говорят,поверьте.Европа это такое нечто,там только отдыхать хорошо.У меня когда случается коннект по работе с евро клиентом,это адский ад.Какие же они деревянные и скучные да тошные.
ну я знаю, що в частині послуг ми точно попереду, я вже давно не хочу нікуди їхати, але звісно, якщо все буде погано та нас просто зіллють рашці, то доведеться тікати, бо які б дерев’яні не були європейці, рашисти у 1000 разів гірші
а відпочивати люблю за кордоном, чом би й ні
Красота неземная• 31 октября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Одной, а как еще, здоровье то дороже, не?
А дети и животные? Да и думаете у меня прибавится здоровья, если к этому всему я ещё и семейную жизнь разрушу и останусь с этим всем одна в чужой стране?
Анонимарик• 31 октября 2024
Я через год убрала паузу, тоже в Киеве. Хотя иногда накрывает.. никто не застрахован. Единственное, путешествия на паузе. Муж невыездной, сама не хочу.
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
З упевненністю скажу: ті, хто дай Боже доживе до кінця цього триндиця (.. в гарному сенсі цих слів) будуть зі з*їхавшою кукухою.... МАЙЖЕ ВСІ
психіатри кажуть що вже)
Красота неземная• 31 октября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Потому и спрашиваю, вдруг все тоже только с виду нормальные ходят)
Про всех не скажу, но большинство точно такое же
Анонимарик• 31 октября 2024
Ответ дляtarveldy
Ніяк, менталочка закінчилась у літку 23, сьогодні живі, є що їсти, є що вдягнути, чим вмитися і почистити зуби, є робота - це вже чудово
Хорошо сказано..
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
мені простіше, їжджу із дітьми, хоча у Польщу до друзів їздила сама, вони теж не збиралися нікуди їхати, просто полетіли 20 лютого 2022 р на відпочинок...
Сладко-соленая• 31 октября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Рядом
Потому и не выезжаю
В Киеве с мужем под мышкой и жалуетесь тут?????
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляtarveldy
це точно, я радію саме через ці всі дрібниці, добре що поки що заробіток залишає можливість донатити та зрідка кудись виїхати поправити кукуху, якщо стати на паузу, то це якось безкінечно буде взагалі, життя проходить
Анонимарик• 31 октября 2024
Ответ дляДобра всем!
Мои дети сын и дочь выехали в марте 22..
Success2013• 31 октября 2024
Ответ дляДобра всем!
Не сольют,нет такого плана.Но некоторые части эти уёб..и заберут себе,увы.
40каградусная• 31 октября 2024
Дніпро. Перестала читати новини. Майже не заходжу в Кідстаф. Не читаю телеграмм. Тепер так гарно сплю. Навіть після того як в 700м ракета знесла будинок, я швидко заснула. Як почну читати новини, то знову почнуться панічні атаки і лізуть хвороби.
Анонимарик• 31 октября 2024
Ответ дляДобра всем!
аналогічно, тільки Київ вже ті тривоги й не чую, точніше чую, але сплю далі
В последнее время шахеды зачастили в окна..твари тактику поменяли
Ответ дляДобра всем!
Я не можу нікуди їхати, єдина розрада в село, але це далеко і роботу туди не повезеш
Робота рятує, як не дивно її дуже багато , от прям дуже
Це дає змогу не з´їхати з розуму , ну і дітвора
Красота неземная• 31 октября 2024
Ответ дляСладко-соленая
А в Киеве все хорошо? Нет поводов для жалоб?
Не гавкаю- но охраняю• 31 октября 2024
Погано, дуже погано мені сьогодні. Так завжди, коли приліт недалеко і дітки серед загиблих. Таке горе, що сил немає. Ми тримаємось, але коли зовсім поруч, то накриває. Я на Салтівці. Тварі руські, прицільно по житловим будинкам б´ють, по дітям. Діти 15 років, 11 років, прийшли нелюди й забрали в дітей життя. І воно ж те падло, що цю бомбу кидало, буде жити собі далі.
З родзинкою
• 31 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
ну жесть, да, спору нет. Но мы привыкли уже. Вы маму наверное вывезли еще до 11 ноября 22 года?
Из Николаева да, летом 22
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляСладко-соленая
теж здивована, у мене чоловік вдома, щоправда йому сильно за 55))) ще трішки й зможе виїхати на відпочинок, але пару років чекати, тобто в армії вже не потрібен, але з країни не виїде
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
мої всі в Україні, навіть старша з онуками тут
Джавеліна• 31 октября 2024
Ответ дляДобра всем!
так само приблизно, шкода тільки, що на відпочинок сім’єю не виїхати, та й дітей вожу по черзі, бо дохід на жаль знизився
Так, із чоловіком не скоро виїхати кудись (
Анонимарик• 31 октября 2024
Ответ дляДобра всем!
Мои теперь не хотят возвращаться
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляSuccess2013
дуже сподіваюся, бо як подивишся що коїться, то... вже навесні навіть серце почало так боліти, що пішла перевіряти, потім знайшла для себе спосіб, майже не читаю новини, бо точно що кукуха від’їдждає, але до хлопців на канали ходжу військових, бо там збори завжди
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ для40каградусная
я тут працюю) тому не заходити не виходить, а так тут діійсно з рашки стільки тролів, що порадниця як окремий світ
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
може приріжуть, чи молотками заб’ють, як того льотчика нещодавно? я прям сподіваюся, що їх усіх повбивають, отих хто на бомбардувальниках літає
Анонимушка• 31 октября 2024
Київ.
З початку війни переїхали спати і жити в коридор, перенесли ліжко та телевізор туди, мені там спокійніше набагато, правило 2 стін.
Намагаюсь по мінімуму новин дивитись, бо моя психіка важко на них реагує.
Відчувається певне психічне та емоційне виснаження від постійного стресу і такої кілткості негативних новин, трохи поправилась бо заїдаю стрес.
Шалена невинність• 31 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Я вже в цьому списку.
Добра всем!• 31 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
Мои теперь не хотят возвращаться
ну може їм якась країна сподобалася, країни ж різні
в друзів та у малого повернулися з - Литви, Латвії, Англії, Франції та Німеччини, в інші країни не їхали або я не знаю
Коко На Страже• 31 октября 2024
Ответ дляШалена невинність
Я вже в цьому списку.
з мене там ржуть і рука-лице ставлять, але... але...
Коренная киевлянка• 31 октября 2024
Ответ дляШалена невинність
Я вже в цьому списку.
Харків, живемо без пауз. Наскільки це можливо