Я_уеду_жить_в_Лондон!• 31 октября 2024

3 роки.. мене вже замучило все( я не можу лягти полежати

Маю постійно розважати
Не можу зробити роботу бо без мене не може
САМ_ТАКОЙ• 31 октября 2024
А зачем развлекаете?
Вумна вутка• 31 октября 2024
А мене підліток замучив,в три роки то квіточки були
Мрію про пончик• 31 октября 2024
А що буде, якщо ляжете полежите?
Ленивица-красавица• 31 октября 2024
Давайте играть на телефоне или планшете. Мультики.
Атятя_тётя• 31 октября 2024
Якщо лягаєте, дитина не може погратись поруч? Я можу полежати, моїй 2. При цьому вона дуже активна
So_so• 31 октября 2024
В садик?
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 31 октября 2024
Ответ дляSo_so
В садик?
Плаче там
Не можу його затягнути
Приходить і не хоче роздягатись
So_so• 31 октября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Плаче там
Не можу його затягнути
Приходить і не хоче роздягатись
А нормально разговаривает?
Ответ дляSo_so
А нормально разговаривает?
Та з цим немає проблем
Любить площадки
Любить вулицю
А от садок не любить
Вумна вутка• 31 октября 2024
Автор ляжте,на диван і вона нехай біля вас грається.Піддакуйте щось та і все
АдеКВАтная• 31 октября 2024
У вас впереди подростковый период,так что наслаждайтесь.
Атиква• 31 октября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А Вы умеете поддержать. Автор говорит, что ей капец как тяжело, что она не вывозит и Вы такая ’Скоро будет хуже’..
Атятя_тётя• 31 октября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Та з цим немає проблем
Любить площадки
Любить вулицю
А от садок не любить
А груди любить? Це ви?
Kot_v_meshke• 31 октября 2024
Играйте в Ленина в мавзолее. Вы - Ленин, лежите, а ребенок - охрана. Вы лежите, он вас охраняет.
Атиква• 31 октября 2024
Уже можно играть , давать мелкие поручения. Купите на 5 картошин больше.
Вручите миску с водой и пеной от детского шампуня:
- надо помочь маме вымыть картошку
Когда надоест , похвалите, какая картошка чистая. Вручите губки разных цветов:
- А теперь надо хорошенько отполировать картошку.
Надо переложить морковку в пакет из под Лука. А лук положить в пакет из под морковки.
На вторую полку переложить сахар, а на нижнюю каши. Вариантов задолбать-развлечь ребёнка намеренно.
Ms. При теле• 31 октября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Та з цим немає проблем
Любить площадки
Любить вулицю
А от садок не любить
Ну так привикнути дитині треба. Поводіть хоч місяць.
Щедрик ведрик• 31 октября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Ни одна активная девочка не сравнится с активным мальчиком)
Забагаловка• 31 октября 2024
Вы мабуть рано народили. Кажуть після 40-ка набагато легше з немовлятами.
Крем для арбуза• 31 октября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
У меня подросток и младенец
На фоне младенца подросток - ангел, вообще золотой ребенок еще и помогает с малышом
Ms. При теле• 31 октября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Це точно)) вчора замітила, що глаз сіпатись перестав. Канікули, трохи відійшла. В мене двоє школярів, і якщо зі старшим у 9 класі мало проблем вже зі школою, там інше, то ще є син 6 клас, то із за нього в мене люта ненавість до всіх предметів скоро буде. І це він теж вчиться добре.
Крем для арбуза• 31 октября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Дети не знают кто такой Ленин
Місячне Сяйво• 31 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Дети не знают кто такой Ленин
Это неважно). Можно заменить другим персонажем. Медведь в зимней спячке, например.
Летала_НаМетле• 31 октября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Та з цим немає проблем
Любить площадки
Любить вулицю
А от садок не любить
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
Баба Йога• 31 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
У меня подросток и младенец
Ну мой подросток можно тоже сказать беспроблемный ( тьфу-тьфу-тьфу ),но моя нервная система трещит от переживаний о будущем
Ну и подрастает второй (12 лет ),вот чувствую,что с ним будет тяжело
Крем для арбуза• 31 октября 2024
Ответ дляЗабагаловка
Родила с 25 и 38
В 25 бабушки помогали, здоровье агонь
В 38 еле выжила, два года не спала, здоровье посыпалось, помощи ноль, мы с мужем два зомби
Нафаня Маня• 31 октября 2024
Автор, пограйте в масажний салон) хв 20 спокою. Швидше за все в дитини високий рівень тривоги, тому вона хоче завжди бути поруч. Спробуйте масажики, ванну з розслаблюючу пінкою, ігри на моторику (пісок-вода). І, після того, як дитина розслабилась, дуже по-трошки залишайте:вийти на 5 хв на кухню-на 10. Це процес, не всі діти отак бац і стають самостійними і сепарованими в 3 роки.
Ms. При теле• 31 октября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Дети не знают кто такой Ленин
Чому це?))) Мої знають всіх, кого і ми знали в їх віці. Ще і більше. Не думайте погано про дітей своїх)). Вчора мені меньший, це 6 клас розповів про Берлінську стіну так багато, що мені аж соромно стало, що я була в той період, коли вона рухнула, і все це транслювалося, а знаю меньше раз у 20)) Амввн простотподивився відео на ютубі і кадри тіх подій.
Діти зараз розумніші за нас.
Баба Йога• 31 октября 2024
Да может кучу игр придумать
И раскраски
И конструкторы
Кухню детскую ,коляску купить
Мультик включить
Крем для арбуза• 31 октября 2024
Ответ дляБаба Йога
Ну никто не знает как будет, зачем переживать наперед
А младенец здесь и сейчас + бессонные ночи и здоровье которое сыпется, и нервная система не додают здоровья и оптимизма
Крем для арбуза• 31 октября 2024
Ответ дляMs. При теле
Діти зараз розумніші за нас.
Мой в 2 года не знает кто такой Ленин и рассказывать и объяснять точно не буду