Киця-бриця• вчера в 15:22

Існують лаваші які не рвуться, в які можна щось завернутм?

В мене одні мати. Який не куплю це пздц вибачте. Ні закрутити їх, ні перекласти, перевернути. Все тупо розвалюються беру різні результат однаковий
ЛЮБА• вчера в 15:49
Мне нравятся
So_so• вчера в 15:52
Ответ дляПростецкая
Спасибо) захвалили меня сегодня.)
Запекаю в аэрогриле, сначала мариную около суток. У меня программа куриные крылышки, вроде 180 град 25 мин. Переворачиваю один раз.
Я, конечно, пристала к Вам, но всё же, а как маринуете?
Простецкая• вчера в 15:57
Ответ дляSo_so
Ой, та под настроение) Или приправа для курицы, чеснок, паприка и масло. Или кетчуп и майонез, чеснок. Или вот сейчас диджонская горчица, соевый соус, мед и чеснок.
So_so• вчера в 15:58
Ответ дляПростецкая
Спасибо, буду завтра делать)
Простецкая• вчера в 15:59
Ответ дляSo_so
Спасибо, буду завтра делать)
Желаю, чтобы получилось вкусно.
автор Киця-бриця • вчера в 16:00
Ответ дляНеГолосую
У вас якісь дубові вони дійсно наче. А ви щупаєте їх у магазині, щоб м´який був і десь упаковка не пошкоджена? Бо буває, що по шву розривається чи кутик вде сухий - таке не беру, бо вже еластичність втрачена. Вдома ще в один пакет щільно закручую, бо тільки хтось неплотно закриє упаковку - то вже можна викинуть той сухар. АТБовські лаваші мені дуже товсті. Київхліб - норм, середні. Але найтонший, пластичний, найм´якший - це вірменський Кулиничі!
Ні нормальні вони. М´які. Сама дивуюсь.
автор Киця-бриця • вчера в 16:01
Ответ дляЖена аллигатора
Будьте с ними нежнее тогда. От пальцев дырки это не к свежести уже даже претензия
Так мені ж треба їх якось крутити, брати, перевертати. Вони від легкого дотику штирк
НеГолосую• вчера в 16:04
Ответ дляКиця-бриця
Ні нормальні вони. М´які. Сама дивуюсь.
А, може, ви просто напираєте багато начинки, що воно просто лопається від цього?
автор Киця-бриця • вчера в 16:06
Ответ дляНеГолосую
Та ні не багато. Ось дивлячись на фото що тут виставляли то в мене менше, і нарізано дрібніше.
НеГолосую• вчера в 16:15
Ответ дляКиця-бриця
Толі не знаю ( Але вірменський Кулиничі спробуйте обов´язково
Помогалочка• вчера в 16:27
Я купую лаваші на Столичному базарі, у продавців баранини. І сам лаваш смачний, не рветься і довго зберігається. Деколи купую лаваш у кіосках с шаурми. Магазинні взагалі не подобаються, вони як якісь запрілі
Чебураха з перцем• вчера в 18:04
я навчилась сама пекти лаваші - більше не купую