Гладиолус• 31 октября 2024

Синяк не проходить у дитини. Що робити?

Синяк з серпня ,внизу поперека-копчик. Тільки почне трішки проходити-син його постійно травмує. Коли сидить чи лежить тисне і тре резинка від штанів. Труси замінила. Бірок мінімум. Але постійно свіжі полопавші судинки. Тромбоцити 420, здавали тиждень тому бо захворів. Не знаю що робити у мене вже паніка. Як вберегти від постійної травматизації?
Аnnеt• 31 октября 2024
гепариновая мазь. а вообще это как-то не норма.
автор Гладиолус • 31 октября 2024
Ответ дляАnnеt
В нього чутлива шкіра. Спочатку він вдарився сідлом від велосипеда і так воно йому ніяк не пройде. Гепарином мажу, але ж знову травмує і знову крововиливи свіжі
ЕлькиПальки• 31 октября 2024
Синці від бірки, резинки чи сидіння це не норм, краще його добре обстежити.
Аnnеt• 31 октября 2024
Ответ дляГладиолус
так если у вас активный пацан, то тогда неудивительно. синяки же не просто так появляются, а от травм, от ударов.
автор Гладиолус • 31 октября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Що це може бути?
автор Гладиолус • 31 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Він зараз постійно валяється на дивані і постійно тре те місце, бо воно якраз саме випукле . Але всеодно, це мене лякає.
Швидка Настя• 31 октября 2024
Ответ дляГладиолус
То точно синяк? Він цвіте? Стає фіолетовий, синій, зелений, жовтий?
Якщо ні, то можливо треба звернутися до гематолога.
автор Гладиолус • 31 октября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Це більш глибокий синяк цвіте. А це ніби просто капіляри лопають. Швидко проходять, але слід у вигляді коричневого пʼятна завжди лишається, то менше виражений то більше
Замороженная селедка• 31 октября 2024
може бути грижа