Весняний Марафон• 31 октября 2024
Иванова Елена Карта Шахрайка на ОЛХ
Дівчатка, будьте обережні. На ОЛХ Иванова Елена Карта 4323347365654075 бере передоплату за наложку Новою поштою, товар не відправляє. На повідомлення не реагує. Не попадіться
Трохи злякана• 31 октября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А ОЛХ доставка для чого?
Не всі хочуть продавати олх доставкою
Залізний кіготь• 31 октября 2024
Олх доставкой можно и наложенным купить, оплата на отделении. Почему не воспользовались вы?
Залізний кіготь• 31 октября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Не всі хочуть продавати олх доставкою
Зачем у неё покупали ? А кстати,шо за товар? На растения, например нет олх доставки
Кондуктор троллейбуса• 31 октября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Не всі хочуть продавати олх доставкою
Ну,то їх справи.
Залізний кіготь• 31 октября 2024
Автор,шо покупали? Предупредите нас, а то имя и карту можно поменять
Сапай вазони• 31 октября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Не всі хочуть продавати олх доставкою
Тогда искать другого продавца. Чай незаменимых нет.
ЖаннаНеАгузарова• 31 октября 2024
Где скрины переписки, доказательства ? Может, автор конкурентку подставить решила?
Фляшунька• 31 октября 2024
Олх це країна чудес, з мене теж брали передплату 150 грн за фотоапарат і не відправляли, але самий цікавий випадок, це як я відправила переноску для тварин за 700 грн накладенням платежем, а її не забрали, вони повернулась і мені довелося платити 400 грн за свій де товар щоб почта мені його віддала!!! Тепер я теж вимагаю передплати, або повної оплати на картку, ось нещодавно хотіли купити в мене дитячий візок за 2500 через олх доставку, а там доставка виходить 1500, думаю це вони не заберуть її за такі гроші і мені знову доведеться платити, тому відмінила угоду.
Малая Налегке• 27 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
Олх доставка повертається безкоштовно. Ви б нічого не платили, але довелося б їхати лише на вантажну Нп.
Малая Налегке• 27 ноября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дивні реакції на це повідомлення. Згодна, що такі теми мають бути лише з доказами-скрінами.
Як же ж прикро, що в нашу продавалку не вкладаються в рекламу і вона померла:(
Триндю-бриндю• 04 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Это точно,продавалка умерла и давно здесь,хоть раньше хорошо все продавалось,задумка сайта неплохая,рейтинг,отзывы непосредственно за покупки,продажи,но если на шафе,олх продаётся что то,тут давно тишина,не хотят вкладывать в рекламу,когда ищешь,что то на все сайты выдаёт, кроме КС,уже бы и согласны думаю какой то % платить небольшой,только бы движение было,а так думаю,что держится ,сайт благодаря советчице