Вам телефонограмма• 01 ноября 2024

Как продлить отсрочку?

Кто продлевал? Нужно только заявление или все документы по новому?
А заявление по какой форме? Потому что на отсрочку форма заявы утверждена постановой, а на продление не могу найти
Марічка• 01 ноября 2024
Почекайте публікації Закону про затвердження указу ПУ про продовження строку воєнного стану і подавайте документи. Зараз активно тестують резерв+ на те, щоб онлайн продовжувати відстрочку. Можливо, до 9 листопада і запрацює.
Б´ю байдики• 01 ноября 2024
чоловік буквально два тижні тому здавав пакет документів, сказали після 9 листопада подати тільки заяву, решта документів не потрібно.
ТочноБудет• 01 ноября 2024
На продовження інша форми заяви ніж на надання відстрочки. Маю бланк у Ворді. Як вам скинути?
автор Вам телефонограмма • 01 ноября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
А заяву якого зразка? Не таку саму, як на відстрочку?
Ответ дляТочноБудет
Можна на пошту
90_80@ukr.net
Най хоч раз• 01 ноября 2024
Сегодня мой муж ходил в Днепровскией ТЦК г. Киева.сказали документы будут принимать с 5 ноября. Заява и все документы как и при первой подаче и копию ранее данной отсрочки
Б´ю байдики• 01 ноября 2024
на сьогоднішній день в резерві ще немає функції продовження, тому йти в ТЦК, в них є форма заяви, там заповнюєте і все
ТочноБудет• 01 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Можна на пошту
90_80@ukr.net
Вислала. Ловіть
Б´ю байдики• 01 ноября 2024
Ответ дляНай хоч раз
ну, мабуть, в кожному ТЦК свої правила. А, можливо, тому, що в чоловіка ще зовсім свіжі всі документи
Бензопирен• 01 ноября 2024
Все документы нужны, заявление то же
Ответ дляТочноБудет
Вислала. Ловіть
Дякую
Але щось поки нема
ТочноБудет• 01 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую
Але щось поки нема
Від мене пішло
Секретница• 01 ноября 2024
Ответ дляТочноБудет
Перепрошую, а чому ви вважаєте, що ця форма підійде для всіх? Ви де її взяли?
Ответ дляТочноБудет
Від мене пішло
90_80@ukr.net
Сюди слали?
Дивно, але нема
Я вже й спам перевірила
ТочноБудет• 01 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
90_80@ukr.net
Сюди слали?
Дивно, але нема
Я вже й спам перевірила
Так сюди. Напишіть ви мені natabond1976@gmail.com. А я вам спробую знову у відповідь
Ответ дляТочноБудет
Написала
Прокачую сідниці• 04 ноября 2024
Муж ездил в пгт, где числится, киевская обл. Писал только заявление в пятницу, сказали прийти 11.11 забрать
Никаких документов не подавал