Телячі ніжноСті• 01 ноября 2024
Школа "Кевін" для підготовки до НМТ. Хто має досвід?
Дівчата, як і де Ваші діти готувалися до НМТ? Поділіться досвідом. Придивляюсь до школи Кевін, може хтось там навчався?
Дякую_аж_підскакую• 01 ноября 2024
була в них на презентації. лектор зробила 2 помилки в прямому ефірі - письмово та усно
Телячі ніжноСті
• 01 ноября 2024
Ответ дляПожарник
погуглила там преподы - студенты какие-то зеленые
так, всі молоді зовсім.
Катря Харківська• 01 ноября 2024
Математика- точна наука. Подивіться їх лекції- жвах як некомпетентно. Але вони розмовляють мовою молоді, на тому і виїжджають. Я б порадила все ж таки індивідуального репетитора, який буде працювати з прогалинами в знаннях саме вашої дитини , який побачить особливості саме вашої дитини. І ,авжеж, репетитор повинен бути гарним математиком і гарним викладачем, а не просто студентом, який розуміє як вирішувати нмт- шні завдання.
Телячі ніжноСті
• 01 ноября 2024
Ответ дляКатря Харківська
Дякую вам за коментар. Цікаво і для мене важливо послухати думку людей.
Катря Харківська• 01 ноября 2024
Ще в них низка скандалів була, щодо академічної недоброчесності. Блогер та репетитор Катя, яка виносила потайки зошит з нмт і розповсджувала завдання в інтернеті. Для неї нормально порушувати правила нмт заради хайпу. І долучення до своєї команди людини, яка складала завдання нмт- також порушення академічної доброчесності. Він вже пішов, але за цими діями можна судити про погляди Кевіна на чесність і порядність.
Телячі ніжноСті
• 02 ноября 2024
Ответ дляКатря Харківська
дякую.