Умничка-помощничка• 01 ноября 2024

НМТ влияет на золотую медаль?

Если не очень хорошо слать или вообще не сдавать? Медалисты обязаны сдавать нмт?
Маю рацію• 01 ноября 2024
их же отменили
автор Умничка-помощничка • 01 ноября 2024
Ответ дляМаю рацію
их же отменили
?
marata• 01 ноября 2024
Медаль не впливає ні на що
Ответ дляmarata
Медаль не впливає ні на що
вопрос не в этом
Маю рацію• 01 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
?
медали
уже загуглила, что пока только собираются
Ответ дляМаю рацію
медали
лучше б отменили
Леді Душка• 01 ноября 2024
нет, не влияет. Но бывают золотые медалисты с низким нмт, что говорит любому человеку о ’качестве’ того золота.
Сдавать нмт обязаны все, кто собирается получать вышку в Украине. Для зарубежья не надо.
marata• 01 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
вопрос не в этом
Ви запитали, чи медалісти здають НМТ. Медаль ні на що не впливає - ще раз. Її видають тепер будь-кому, бо ДПА скасували. А потім той медаліст ледь здає НМТ
Ответ дляЛеді Душка
интересно, зно вроде влияло
Подтяжка• 01 ноября 2024
На медаль влияет ДПА, но в этом году её отменили.
marata• 01 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
интересно, зно вроде влияло
Ні. Впливала ДПА
Правильно_Валерчик• 01 ноября 2024
Ответ дляmarata
Медаль не впливає ні на що
На уявний рейтинг школи
Правильно_Валерчик• 01 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
интересно, зно вроде влияло
Відмінили в 2020 році
Маю рацію• 01 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Может это говорит о качестве того НМТ или о том, что человек не задрачивался, готовясь к НМТ.
У меня дочь сдала его на 150-160 и это не мешает ей учиться на отлично да еще делать кучу практических и курсовых за деньги однокурсникам.
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляМаю рацію
их же отменили
Хіба що на порадниці. Але світ ширший
Пульт от линолеума• 01 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
интересно, зно вроде влияло
ДПА была частью экзамена ЗНО. Кому не надо было поступать, могли писать только часть ДПА
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Не впливає.
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
интересно, зно вроде влияло
Впливає ДПА. ДПА до війни і ковіду здавали у формі ЗНО. Від ДПА випускники звільняються щорічно.
Пульт от линолеума• 01 ноября 2024
Ответ дляМаю рацію
Это еще и может говорить о субъективном отношении учителей и уровне школы. На НМТ все в равных условиях
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляМаю рацію
Це говорить про якість навчання і рівень вимог в ВНЗ, де вона вчиться.
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
На уявний рейтинг школи
Так. Школи дуже переживають з цього приводу.
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
лучше б отменили
А вам чим заважає?
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляmarata
І що? Більшість це контракт. Що 100 балів,що 180 балів. Оте ’ледь ’ точно ні на що не впливає.
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Ви так сходу судите зовсім незнайомих вам людей?🫣
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Багато на які спеціальності на контракт мінімум 130. І серед тих, хто мітить на бюджет, тобто більшість відмінників, як раз кожен бал може бути вирішальним.
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Якщо ви можете судити про рівень нмт, будучи зовсім не в темі освіти, то чому ж мені не можна зробити висновок про абітурієнтів, які його здали на невисокі бали?
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Багато? То так здається.
Якщо говорити про мед, наприклад, то думаю, що люди реально оцінюють свої можливості і ще до НМТ знають куди зі своїми результатами можуть вступити.
Якщо говорити про більшість ВУЗів України ( окрім топових), то наразі брак студентів. Не можуть закрити обсяги, викладачі без навантажень. Йде боротьба за кожного абітурієнта. Всі хто хоче навчатися- буде студентом 100 відсотків.
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Де я рівень судила?
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Багато? То так здається.
Почитайте закон України про вступну кампанію.
Тирамісу на терасі• 01 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
А є такий закон?😂