Гарні диньки• 01 ноября 2024

Миома. Меня врач пугает или нет? Паникую

Наблюдалась с миомами. Последнее УЗИ - эндометрий: 7мм в фазе десквамации, в среднем сегменте субмукозный узел 1го типа 6,6мм.
Выписано норколут. И на следующий цикл настаивает на срочной гистероскопия с удалением миомы! Пугает, что начнется кровотечение и меня даже до больницы не довезут, что умру от потери крови и болевого шока. (Прошлая гистероскопия с удалением узла была два года назад, тогда также пугала и я вообще по срочному удалила через день). Я ещё как-то держалась с этими мыслями неделю...а вчера вечером меня накрыло...сегодня с утра состояние моральное ещё хуже, наверное ПА (не знаю, не было никогда), мне как будто воздуха не хватает и боюсь умереть. Осталась дома. Пожалуйста, если вы врач скажите своё мнение.
Бронетапці• 01 ноября 2024
Я удаляла миомы 6 лет назад, опять выросли, много и огромные,кровотечение. Буду удалять с маткой, не могу больше (( ищу хирурга

Бронетапці• 01 ноября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Рзмір ендометрію визначається згідно дня циклу, а не фазою десквамації.
Поява і ріст міом не гоомональний процес. До чого тут норколут? Дуже він вам допоміг? Поцікавтесь симптомами передоза прогестерону.
Міома велика, треба видаляти. Добре, що не субсерозна, але продовжує рости вона в порожнину матки- це і так зрозуміло.
Її об´єм перевищує нормальний об´єм матки. Хочете зберегти орган , то оперуйтеся.
І шукайте причину появу міом.
Мені норколут виписали, щоб критичні дні припинити, і дотянуть до операції , автору,я так розумію, теж.. Ясно що це не лікування
Бронетапці• 01 ноября 2024
Ответ дляГарні диньки
Якраз так лікарка і запропонувала на цьому огляді.
З міреною не факт що допоможе, у мене зовсім ніяк не реагують міоми
автор Гарні диньки • 01 ноября 2024
Ответ дляБронетапці
А скільки часу ви з Міреною? Міоми хоч не збільшуються? Нові не виникають? Як ’місячні’ проходять?
Бронетапці• 01 ноября 2024
Ответ дляГарні диньки
Збільшились, і нові виросли великі, кровотечі, я прийняла рішення видалить з маткою і залишити яєчники.мені 43, народжувати не збираюсь уже. Хочу жити а не мучитись.
Ло Шарик• 02 ноября 2024
Ответ дляБронетапці
Автору виписали Норколут стандартно, як заліковування надуманного стану естрогендомінування.
Причина росту міом не встановлена, а тільки припускається.
Це хоч хронічний запальний процес матки і ендометрію, хоч функціональний на рівні гіпофіз - гіпоталамус-щитоподібна яєчники. Або просто системи організма потрошку сукупно ’ не допрацьовують’.
Автор, ви поки спостерігайте. Може якраз ця і не буде стрімко рости. Будете діяти по мірі наростання симптомів.
автор Гарні диньки • 02 ноября 2024
Ответ дляБронетапці
Ох... Комусь нормально з Міреною, а комусь ні...читала вже різне у відгуках,і ніхто ж не скаже наперед як буде саме тобі.
Бажаю щоб все склалось добре у вас🫂
автор Гарні диньки • 02 ноября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Думаю що мені виписали норколут, щоб зупинити місячні які прийшли після 14 днів від попередніх. Це таке в мене вперше сталось... Моя лікар боїться ймовірності кровотеч. Сказала, що був ануволяторний попередній цикл, а потім такий збій....
Причину моїх міом ніхто ніколи не озвучив чітко. Типу щось з гормонами не в порядку...таке...припущення...або не знають що казати. Хотіла б знайти лікаря, що буде копати в сторону причин, тоді мені і операції не страшні, коли знаєш причину і знаєш як усунути і розумієш, що не потрібно буде кожен рік різатись більше.