Я тут Живу• 01 ноября 2024
Це просто жах як ростуть ціни!!!! Не на 2-3-5 грн. А одразу на 10-50 і вище!!
Це капець якийсь! Саме просте пельмені рудь-вже на 10-+ грн дорожчі! Равлик Боб з іграшкою був 52грн. Сьогодні дивлюся 62 грн. І на все так! Яйця влітку можна було і по 29 знайти. Зараз нормальні 50+++А зарплати на місці. Буде як в 90х. Голодовка у простих людей (((
Vlada-Maria• 01 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ось зараз інакше все
Єрмак чисто за Україну :)
... разом зі своїм ставлеником, при котрому фронт сиплеться
Ответ дляЕленнн
. мали шанси.
...був початок розквіту. наш гарант тоді за кордоном хвалився що країна дуже динамічно розвивається. (зарубіжники в 18-19 роках Україну почали називати новим економічним дивом.згадайте, як інвестори гарненько викупали наші облігації, причому і наш гарант також)., поступово ріс ВВП, ..,але сталося те,що сталося, і в 21 році ’економіка у нас перечепилася на старті і проїхалася’ (З.).. кажись,так звучали його слова.
Ну так ’розвалене попередниками’ за три рочки якраз скінчилось. І так надовго вистачало
Vlada-Maria• 01 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
І не бояться що ракета прилетись чи Київ окупують. Дивно
ну, вони свято впевнені, що свої так не зроблять
Vlada-Maria• 01 ноября 2024
Ответ дляnata.ant
ні, проблеми, судячи з тем і ІВаших постів, якраз таки у відсоткових. Причому, вони їх від свого ’вироку’ явно не чекали. А в мене проблеми іншого плану: шукати спонсорів для реабілітації поранених знайомих і різних, приганяти чергову машину для своїх мобілізованих земляків і т.д.
Ответ дляМэри Попкинс
А це до чого? Кожен має відповідати за свій вибір. Я памʼятаю, як перед виборами всім по приколу було, так весело. Такого хама, поца обирали. Що хотіли, те й отримали. Людина без духовності, совісті, моральних принципів
А перед ним була людина високих моральних принципів і жила,діяла та керувала державою по совісті? Ну-ну...
Плету з бісеру• 01 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Обійдетесь без равликів і пельменів, якщо мало грошей.
Яйця в сільпо 39грн
у нас в сильпо по 55, в атб по 56
Ответ дляMs. Анонимная
Ну нічого. Зате зараз то живете і радієте. І податки зняли, і газ дешевий і долар по вісім...
Не радіємо, але знаємо, що хто б не був було б так само. Вони вже як спробували доїть народ, то не зупиняться. Хіба шо юлька може б своєю соцполітикою шось би і змінила і путькою похіхікала і нічого не було б. А так - від перестановки доданків, сума не зміниться.
Анастасия К.• 01 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
В первом туре своего знакомого, во втором - обох зачеркнула
Ну не у всех там были знакомые
Юлия_Юлия-2175• 01 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Яйця в сільпо 39грн
Без пельменів можна обійтися, звичайно.
Але равлики часто дітям купують, тут ймовірно складніше відмовити.
Сьогодні довелося купити гостинець дитині родичів, то була здивована, що пачка з 5 барні майже 100 грн. Так, це був найближчий мінімаркет і ціна без акції, але потрібно було спонтанно купити.
TATATA1973• 01 ноября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Не знаю, сегодня директор ездил на закупку, приехал ’обрадовал’. Тут уже ничему не удивляешься, цены каждый день на что-то растут.
Я теж вчора спеціально зайшла в магазин, хазяєва якого тримають птахоферму. Думала дешевше яйця візьму. 66 грн, я офігела, і пішла в супермаркети взяла по 49.
TATATA1973• 01 ноября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
В 90-ті як була гіперінфляція, так зарплати хоч з запізненням підіймали бюджетникам. А зараз ціни в 3-5 разів виросли на ті ж овочі, а зарплати три роки на місці.
Враховують тодішній досвід. Якби паралельно піднімали, вже б на міліони рахували
TATATA1973• 01 ноября 2024
Ответ дляzajka12
А за кого треба було голосувати? При порошенку влупили мені податок на майно і підняли податок на землю і я плачупо 6к щороку. Ціну на газ підняв у 10разів, то за кого треба було голосувать? Чи на нього б штати не надавили, як я нинішніх і він би не воював? Чи він би наймманців найняв і чоловіків в бус не пхали? От просто цікаво, що було б зараз по іншому? Якби ви щадали питання про 2014 рік, я б ще зрозуміла, а що вирішував 2019 взагалі непонятно, зіба що ви мали на увазі Бойка.
Ну хоча б Чонгар не розмінував. А за ваше майно ми ох як впечатлілісь. Бідося. У мене квартира більша за норматив, ще ніразу не приходило сповіщення. А за землю в цьому році заплатила аж 15 грн.
TATATA1973• 01 ноября 2024
Ответ дляingaruta
в 14 и в 15 годах порошенко продал наши последние самолеты и ракеты.
Зміни методичку.
Ответ дляTATATA1973
Квартира більша за норматив і ви чекаєте сповіщення? 🤣Чекайте штрафи, не сповіщення.
Svetlana-7070• 01 ноября 2024
Ответ дляVeselka8
Какие цены?
Вы видите что правительство нам разработало?
Национальный кешбек!
1000 грн.
Помощь идет и идет людям на жизнь в условиях войны.
Дают нам много и поддерживают малый и средний бизнес.
Национальный кешбек!
1000 грн.
Аплодую 😂