Я тут Живу• 01 ноября 2024

Це просто жах як ростуть ціни!!!! Не на 2-3-5 грн. А одразу на 10-50 і вище!!

Це капець якийсь! Саме просте пельмені рудь-вже на 10-+ грн дорожчі! Равлик Боб з іграшкою був 52грн. Сьогодні дивлюся 62 грн. І на все так! Яйця влітку можна було і по 29 знайти. Зараз нормальні 50+++А зарплати на місці. Буде як в 90х. Голодовка у простих людей (((
Анонимушка• 01 ноября 2024
Удалено администрацией...
автор Я тут Живу • 01 ноября 2024
Мовчу про одежу і взуття
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Тобто? Тут ніщеброди не сидять, від стотищ зарплати і тільки бренди.
Альфасамка• 01 ноября 2024
добре шо ростуть, пельменні будуть більше заробляли.
Кнопус• 01 ноября 2024
Равлик Боб,це от саме те що потрібно.,щоб не вмерти з голоду
Не виправдовуюсь• 01 ноября 2024
Виживуть багаті, бідним війна і ніщіта
Це перемога
автор Я тут Живу • 01 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Ви як ото затичка
автор Я тут Живу • 01 ноября 2024
Ответ дляКнопус
Та при чому той равлик. Це приклад просто
люблю_тортики• 01 ноября 2024
Сама в шоке. Заказываю продукты в Сильпо, очень в приложении заметен рост цен. Каждую неделю плюс минус один и от де набор продуктов все дороже и дороже. Раньше в магазине вообще не смотрела на цены
Svitlana_Sk• 01 ноября 2024
Війна, інфляція, гривня знецінюється, логістика дорога, комуналка дорога, паливо подорожчало, те що імпортуємо - прив´язане до валюти (яка теж виросла)....
Думаю, ріст буде продовжуватись, на жаль(
Дуняша• 01 ноября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Дуже смішно! А типу 100 це багато? Можна шикувать? Цього року не купую собі майже нічого, дитині вже в бік рейми не дивлюсь, шукаю щось бюджетніше
Петриківна• 01 ноября 2024
Ну яйця минулого року десь і до 80 доходили, а потім ціна зменшилась. Але взагалі так - це капець із цінами.
Работать надо• 01 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
Удалено администрацией...
Вот вот
люблю_тортики• 01 ноября 2024
Ответ дляКнопус
У некоторых дети есть
Svitlana_Sk• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Мовчу про одежу і взуття
Багато хто переходить на секонд, покупку б/у речей
Гуляю босоніж• 01 ноября 2024
Обійдетесь без равликів і пельменів, якщо мало грошей.
Яйця в сільпо 39грн
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Ответ дляДуняша
Так отож, у вас при стотищ голодовка. Не всі каперси й стейки елітних коров на сніданок. При 100 тис яйця роблять бюджет, то може ще щось подивіться
автор Я тут Живу • 01 ноября 2024
Ответ дляSvitlana_Sk
Та вже в хумані була . Вайкікі. Роза трикотаж. Теперь і хумана буде
люблю_тортики• 01 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Яйця в сільпо 39грн
Голубиные? Я брала их, они мелкие просто кошмар
Гуляю босоніж• 01 ноября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Більші по 44
А весною 22го були по 100
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Вайкікі тут чого? То не секонд
Поліцейський патруль• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Розумію вас, ми готуємось до народження дитини то розглядаємо покупку б/у візочка, ліжечка, автокрісла....бо нове все в рази дорожче(((
Пуки-куки• 01 ноября 2024
Байдуже, все своє, а що не своє ціна га виросла.
автор Я тут Живу • 01 ноября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Вайкікі тут чого? То не секонд
Я знаю. Там ціни більш менш. Кажу тепер і в хумані буду іноді. Куртка і взуття нове завжди потрібно. А от светра, рубашка, кофта джинси можна в хумані знайти
Кнопус• 01 ноября 2024
Ответ длялюблю_тортики
У некоторых дети есть
Я розумію,що це дитині.Але равлик Боб,це не основна їжа,а так ,типу цукерок
Мэри Попкинс• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Мовчу про одежу і взуття
Самі крутіть, ліпіть, шийте а шо робить. Мені вже набридло плакати щодо цін. Сьогодні в мене перерва, пʼю вино. Вам треба прийняти той факт, що далі буде гірше і доведеться все більше себе обмежувати. Це дуже сумно. Я намагаюся прийняти, але все-таки ще жевріє надія🥲
Поліцейський патруль• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Я закупяю деякі речі з шопером по акціях, розпродажах, не завжди виходить по розміру вгадати, але дешевше ніж у нас в магазинах ..
автор Я тут Живу • 01 ноября 2024
Ответ дляКнопус
Це не їжа. Моя дитина збирала колекцію. Не вистачає десь 3 штуки. Я глянула вже 62грн.
Більше не будемо брати.
люблю_тортики• 01 ноября 2024
Ответ дляКнопус
Понятно, что можно затянуть пояса. Но непонятно, где предел( на шее видимо скоро прийдется многим затянуть(
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
При стотищ зарплати можна і в магазині...хоча секонд то окремий двіж. Я шикарні лляні нові серветки купила за копійки.