Да, я блондинка!• 01 ноября 2024
Холостяк 2024
ПироженкА• 15 ноября 2024
Начала смотреть. На середине я уже подустала . Все эти истории дiвчат пережовывать ну такое .. Очень нудно. Концовку видимо вообще в ночи уже снимали .
Жена_КотораяСтена• 15 ноября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Настя реально озабочена якась, чи це імідж такий
Це сценарій такий
Жена_КотораяСтена• 15 ноября 2024
На що ті дівчата розраховують, ідучи без досвіду стосунків на такі проекти? Це ж не перша вже
Чарівна патика• 15 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Це сценарій такий
Тобто всі ролі прописані?
Жена_КотораяСтена• 15 ноября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Тобто всі ролі прописані?
Нам показують, те що хочуть показати. Вони ж явно спілкувалися там дуже довго. А нам нарізочку 2 хвилини.
ЗабежАЛОЧКА• 15 ноября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Нє, ну це якийсь капець. Реклама ощадбанку
та капець
Жена_КотораяСтена• 15 ноября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Треба відбити гроші витрачені на співунів
Не прохожу мимо• 15 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
о...добре що нагадали за банк....ща настрочу поганий відгук привату
Жена_КотораяСтена• 15 ноября 2024
Ой, цих дрібних будуть виганяти. Діджейка, дипломатка, блогерка
Жена_КотораяСтена• 15 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
Привіт. Не читала всю тему. Чи було питання: як думаєте, хто буде у фіналі?
Ні, так далеко ще ніхто не заглядав. Але переможницю вже злили
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
Мені здається у фіналі буде волонтерка і ця чорнява сором´язлива с пробором по середині, не запам´ятаоа хто вона і імені
це про кого ви... такий опис..що нi про кого)))
Не прохожу мимо• 15 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
Сором´язлива?))
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Пропустила. .що в неї, для чого були ліки?
хронична ниркова недостатнiсть як я зрозумила