12 галюцинаций• 01 ноября 2024
Секс у сім´ях з малими дітьми
Де ви берете час і сили на секс, коли в сім´ї маленькі діти?
дитині 2.5, дуже мамина, півдня в садку, я працюю, плюс хатні справи, приготування їжі.
Чоловік зранку до вечора на роботі, ввечері трохи допомагає з дитиною, по дому.
Поки покупаю і вкладу дитину, то ми вже обоє засинаємо, бо втомлені.
Коли хворіє дитина, то і вночі не сплю нормально. Або ці тривоги по півночі...
Ми наче і домовляємось про секс, але часто або чоловік раніше заснув, або я біля дитини.
Через це секс став рідший набагато, в кращому випадку 2 рази в тиждень, інколи раз у днів 10
Плюс не такий активний як раніше, бо я вічно втомлена якась.
Тенденція ця не подобається.
Як у інших?
Тенденція ця не подобається.
Як у інших?
Області пітьми• 01 ноября 2024
У всех по-разному. Кто-то разводится или идет налево, а у кого-то погодки)
Тишком_нишком• 01 ноября 2024
В мене троє дітей 10, 6, 3, та що три роки має це звір во плоті, тиран якись кровопивця. Секс тоді коли чоловік з нею погуляє довго
язззззь!!!• 01 ноября 2024
капец, ребенку 2.5 и детсад, муж помогает и у вас нет сил на секс? вам к доктору проверить здоровье
Черпак_для_фантазий• 01 ноября 2024
Не работаю, на домашних делах не циклюсь, муж с ребенком любит заниматься, поэтому тенденции хорошие у нас.
Залатавая• 01 ноября 2024
Я могу сказать, что плюс в том, что вы на одной волне. У нас было так, что я задолбалась и хочу просто умереть, а мужу нужно каждый день, и вот тут начинаются проблемы.
Ребенок вырастет, тяжелые времена закончатся и все наладится
Фокус-Покус• 01 ноября 2024
У нас старшей 2.7, младшему 6 месяцев. Да, секс реже, чем был до детей, но чаще, чем был после первых родов
нас устраивает. Не переживайте, это не навсегда, дети так быстро растут )
Мейк-ап форева• 01 ноября 2024
Я люблю секс и для него всегда находила и нахожу время.
Кто влепил рукалицо?)
12 галюцинаций
• 01 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
Що поганого в сексі 2 рази на тиждень?
мені здається що ми про нього більше говоримо ніж займаємося )))
раніше точно було більше, і різноманітніше.
зараз у мене просто немає сил на те все
аби просто полежати)))
оце і погано
зараз у мене просто немає сил на те все
аби просто полежати)))
оце і погано
12 галюцинаций
• 01 ноября 2024
Ответ дляШвидка Настя
А сколько вам лет, во сколько родили?
народила в 32
Сільський ансамбль• 01 ноября 2024
Мне секс снимает усталость и желание отбивает сон. Не знаю что со мной нужно сделать, чтобы прямо вот не до секса стало)) Вопрос скорее в партнёре. Когда есть стимул, есть и силы.
12 галюцинаций
• 01 ноября 2024
Ответ дляЗалатавая
моєму чоловіку теж більше треба, ніж я зараз можу дати
але він вирубаєтьмя поки чекає мене з душу чи дитячої))
Бурундучиха• 01 ноября 2024
У нас и до ребенка , секс был раз в 7-10 дней, ничего не поменялось.
Кашпо• 01 ноября 2024
Ответ для12 галюцинаций
зараз у мене просто немає сил на те все
аби просто полежати)))
оце і погано
зараз у мене просто немає сил на те все
аби просто полежати)))
оце і погано
Так не буде завжди. Не встигнете озирнутися як буде вже по іншому.
Залатавая• 01 ноября 2024
Ответ для12 галюцинаций
А мой не вырубался, потому, что не напрягался, а если я вырубалась, укладывая детей, то был скандал
Залатавая• 01 ноября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Кто влепил рукалицо?)
Вы на советчице. Что вас удивляет?)) тут каждая недалекая, если что-то не понимает, то сразу дает об этом знать
12 галюцинаций
• 01 ноября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Кто влепил рукалицо?)
та я теж люблю
вдень щось там собі намрію
а до вечора здуваюсь через недосип і/втому
вдень щось там собі намрію
Аноним НаВсеГда• 01 ноября 2024
Автор, то в вас ще підлітка немає 😂 В нас двоє хлопців, 8 та 14 років. Старший полуночник)) поки вляжеться, ми вже з чоловіком спимо…
ОливьЕЖечка• 01 ноября 2024
Со скольки работает ваш муж и со скольки вы?
Мой с 7-ми, встаёт в 5. У нас секс бывает полчасика утром пока ребёнок спит, потом муж собирается и уезжает на работу. Я после этого купаюсь и веду ребёнка в школу на 8:30, потом иду на работу.
Когда я работала в другом районе с 7:30, то с утра не до секса было. Зато ребёнок которого заводили в сад в 6:30 на полный день, за день уставал и сам ложился спать в 20:30...21:00 - и после этого у нас с мужем был секс в темноте под одеялом.
Кашпо• 01 ноября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Кто влепил рукалицо?)
Авторка теж любить, інакше не переймалася б цим питанням)
12 галюцинаций
• 01 ноября 2024
Ответ дляКашпо
я переживаю щоб це не відобразилося на стосунках загалом
все таки секс зближує партнерів
чоловік то наче і не скаржиться в голос
але хто там знає що у них в голові)
все таки секс зближує партнерів
чоловік то наче і не скаржиться в голос
але хто там знає що у них в голові)
12 галюцинаций
• 01 ноября 2024
Ответ дляЗалатавая
скандал, бо жінка заснула?
ну це перебор
Приму в дар• 01 ноября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Будіть)
Залатавая• 01 ноября 2024
Ответ для12 галюцинаций
скандал, бо жінка заснула?
ну це перебор
Потому и развелись) но он чистосердечно считал, что я обязана, я же жена)
Щастя-здоровля• 01 ноября 2024
Ответ для12 галюцинаций
зараз у мене просто немає сил на те все
аби просто полежати)))
оце і погано
зараз у мене просто немає сил на те все
аби просто полежати)))
оце і погано
Идите на работу!
12 галюцинаций
• 01 ноября 2024
Ответ дляКашпо
ну так)
раніше постійно наряди якісь одягала, щось придумувала
брала ініціативу в свої руки)
а зараз сама дивуюсь куди то все ділось
просто немає ресурсу
брала ініціативу в свої руки)
а зараз сама дивуюсь куди то все ділось
просто немає ресурсу