Аль де Барановна• 02 ноября 2024
Каже, що є краса
Я вважаю себе не вдахою, немаю успіху ні в роботі, ті стосунках з чоловіком. Мій брат каже, що я себе накрутила, і що мені точно пощастило з красою. Мені дуже часто роблять компліменти, знайомляться. Але чогось особливого я тут не бачу. Як Ви вважаєте, краса може на щось впливати?
Аль де Барановна
• 02 ноября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Если с головой не всё в порядке красота до ж….
В мене не все в порядку
Анонім Секретар• 02 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
В мене не все в порядку
Ну так решайте вопросы с головой, а не с красотой.
Брат у Вас хороший 👍
Аль де Барановна
• 02 ноября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Брат у Вас хороший 👍
Дуже хороший
Анонім Секретар• 02 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Дуже хороший
Уже одного этого ответа достаточно чтобы понять, Вы не безнадёжны ❤️