Київ, вже горить дві багатоповерхівки це точно уламки?Чи вони тепер залітають в дома
dreamsunny• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
По-моєму, всі ці люди могли вивчити українську, живучі в Україні. А після 24.02.22 як повертається язик звати цю мову ’рідною’, я не знаю.
Навіть якщо люди вивчать мову, рідною для них залишиться російська, тому що вона від народження. Це факт, коли ми народилися і почали розмовляти війни не було.
Я вивчаю українську, вона мені дуже подобається, але я думаю російською. Не кожен може змінити мову мислення.
Ответ дляFilomena
Так. Все змінилося. За підтримкою сюди вже мало заходить, а значить і підтримки мало. Але декому добре: яд спустить зранку і йде в реал)
Все відрізняється від тем основ хвилювалочки 22/23 і состав змінився, адже багато старичків тих тем не бажають писати вже. У людей хватає проблем, щоб тут ще ’порції’ отримувати.
І Ви праві- на що є попит.
Що ж, все змінюється.
Розділ теж змінюється, теми , лініі дискусії, можливості самої дискусії по темі.
І Ви праві- на що є попит.
Що ж, все змінюється.
Sova splushka• 02 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Нет , он идет из ссср , частью чего и была Украина
А ссср, по-Вашому, це що?
Це ж і є раша плюс колонії раші!
Ответ дляУслада
Київ, звикайте.
Харків, Одеса,Запоріжжя, Херсон так живуть щодня.
Звикнете.
ПолКиева уже третий год есть немецкие пайки. А те, кто приехал как раз с Харькова, Одессы, Запорожья и Херсона слушают вместе с нами. Так что не нужно желать другим того, чего не пожелали бы себе
Ответ дляLudaSHS
І Ви праві- на що є попит.
Що ж, все змінюється.
І Ви праві- на що є попит.
Що ж, все змінюється.
Та да, таке враження, що тут виїхавші самостверджуються.
Ответ дляSova splushka
Мова окупанта. Мова колоніальна.
Я зараз не кажу, що треба заборонити всім говорити тією мовою, якою їм зручно. Це право кожної людини.
Але не варто вважати, що російська мова може бути рідною для українців після століть політики раші по знищенню української мови та нав´язуванню російської.
Російська мова може бути рідною лише для нащадків росіян, які приїхали в Україну раніше, вигнали українців з їх домівок, і стали народжувати своїх дітей вже тут.
Он як в Маріуполі чи Бахмуті чи в Донецьку зараз. Через 20-30-50 років діти та онуки тих, які приїхали в спалені міста, а може, й самі їх палили, потім будуть заявляти, що це їх рідна земля, і вони тут народилися, і стверджувати російську мову як рідну.
Я за право кожної людини на самовизначення та самоідентифікацію.
Але будьте чесними в першу чергу перед собою. Якщо ви ідентифікуєте себе як українця, то й мова має бути українською.
бідосі країни, де 3 мови типу Андори і т д
Не включайте Фаріон
Ваша теорія не працює
Не включайте Фаріон
Ваша теорія не працює
Ответ дляРеалістка
Ключевое в вашей фразе «по-моему». Вы не истина в первой инстанции. Мало ли что вам хочется. Перетерпите. Никто не собирается вам угождать.
Ответ дляРеалістка
І де це, цікаво, в школах російською викладали? Бо ще на початку 90х все навчання стало українською. Хіба що в окремих ’російських’ школах.
Смешно. Запорожье, гимназия номер 11, закончила в 2000м году. Обучение на русском и английском, украинский - только профильные предметы, укрмова и укрлит
Универ опять же в Запорожье, журналистика - полностью обучение на русском. Украинский учили отдельно, был предмет ’ділова українська мова’.
Ответ дляАтланта
Чого це я маю терпіти мову окупанта в своїй країні? Ви при розумі взагалі? Ні, терпіти мені не доведеться. Вас, ’рускоязичних’ дедалі менше стає. Доведеться перейти на українську, якщо не дочекаєтесь ’асвабадітелей’ там, де ви живете.
Sova splushka• 02 ноября 2024
Ответ дляdreamsunny
Звісно, це важко перейти на іншу мову в дорослому віці.
Але ж можна хоча б не намагатися активно відстоювати поширення російської мови в Україні, і не впихувати її власним дітям?
А ще, чомусь біженці в інших країнах зараз аж бігом починають вчити польську, німецьку, іспанську, і навіть дуже складну фінську і так далі. Не пройшло й кількох років тимчасового життя, як вже вчать. І ніхто там не кричить криком про другу державну свою рідну мову, не заявляє про утиски, а мовчки приймають правила тієї країни, де зараз живуть.
І лише в Україні так і не спромоглися за 30 років незалежності цього зробити. От прямо лише українська мова їм чомусь не вгодила та сильно заважає в Україні, це ж треба!
SantaMonika• 02 ноября 2024
Вночі вийшла зі сховища ( за собаками ) то бачила два
Один вище летів, а другий під ним дуже низько, майже чіпляв сусідський дах приватного будинку
Полетіли в сторону Києва . Жутко
Ответ дляРеалістка
Пишите еще )
Даже на советчице большинство на русском пишут , терпите и ничего 🤣
Ответ дляSova splushka
Мова окупанта. Мова колоніальна.
Что то я смотрю желающих нет идти на фронт украиномовних, защищать свою родину, мову от захвата русской армии.
Оно удобно за спинами сидеть в вышиванке и на мове учить других как надо любить свою Украину