Безпорадна Кроко• 02 ноября 2024
Закохалась в колегу
Таке зі мною за 26 років вперше. Я прийшла до них в офіс працювати, він відразу почав приділяти мені знаки уваги. Але з часом я помітила, що він всім новеньким приділяє увагу. Але з цими почуттями нічого зробити не можу. Що б Ви порадили?
whenallissaidanddone• 02 ноября 2024
За год уже можно было найти другого парня, вне офиса. Зачем за этим ловеласом страдать?
Безпорадна Кроко
• 02 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Я сама не розумію, це зі мною вперше. Геть на мене не схоже((
Ангелок з ріжками• 02 ноября 2024
Ответ дляФея_3уровень
Ладно если б вам было 20, а за что вы влюбились? За немного внимания в вашу сторону?
Он же для вас ничего не сделал, чтобы замечать его в принципе. Я не психолог, но покапайте в эту сторону, почему вы так ведетесь на небольшое внимание
Закохуються не тільки в 20, закохатися можно просто так.
Слухи-руки не распускаю• 02 ноября 2024
Ну так на роботі більше, що якась прведеться і дасть. І не треба витрачати йому час на знайомства на сз. Зручно прилаштувався.
Печенюшка• 02 ноября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я не думаю про нього, намагаюсь не пересікатись часто. Але коли закоханість майже минула, то він тут як тут зі своїми розмовами.
Гоните его в шею, скажите, пока не женится, пусть не подходит!🤣
Соседушка• 02 ноября 2024
Ответ дляПеченюшка
С женатиком типа безопасней
Безпорадна Кроко
• 02 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Вам же никто не признавался в любви? Если случится будете думать
Ні, ніхто
Печенюшка• 02 ноября 2024
Ответ дляСоседушка
С женатиком типа безопасней
На ней, а вы на ком подумали?🤣
Розбещена цяточка• 02 ноября 2024
Ответ дляСоседушка
Мы не ищем лёгких путей
это унижение. он клеится ко всем бабам. зачем его звать? :/
Розбещена цяточка• 02 ноября 2024
Ответ дляСоседушка
С женатиком типа безопасней
та на авторе имели в виду
Свисток ля-минор• 02 ноября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я думала про це, але він дружить практично зі всіма чоловіками на роботі, переживаю чи не розкаже їм
Чому це непокоїть?
Безпорадна Кроко
• 02 ноября 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Чому це непокоїть?
Вони там сплєтніки всі
Свисток ля-минор• 02 ноября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вони там сплєтніки всі
Так ви з кимось уже спали? Ну спитайте чи любить мокрий мінет чи бдсм, шибарі накрайняк
Безпорадна Кроко
• 02 ноября 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Я ні, але вони дуже часто обговорюють жінок, зокрема тих, що працювали тут раніше
Свисток ля-минор• 02 ноября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Якісь маргінали. Склад чи майстерня у вас.