Вбигудях• 02 ноября 2024

Англія чи Ірландія?

Будинок в окупації. Знаємо англійську, фінансова подушка не дуже. Син 9 років. Баскетбол любить, знає англійську. Ща спонсора знаю
Результат:
вже голосів: 53
23 (43.4%) Подивитись
8 (15.09%) Англія
8 (15.09%) Ірландія
6 (11.32%) Інша країна
5 (9.43%) Німеччина
2 (3.77%) Польша
1 (1.89%) Чехія
0 (0%) Литва
Укр_жіночка• 02 ноября 2024
С английским логично ехать в англоговорящую страну
миссАрфография• 02 ноября 2024
Мову знати мало.
ЖенаАйтишнеГа• 02 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
Мову знати мало.
А что ещё надо ?
В рот не ложи• 02 ноября 2024
Профессия?
Планы?
миссАрфография• 02 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А что ещё надо ?
Перспективи інтеграції
Свій варік• 02 ноября 2024
А план действий есть? Жить, работать где?
Плету корзинки• 02 ноября 2024
А спонсора ви знайшли для Англії ? В Ірландії нема давно житла, і допомога мінімальна
Пуки-куки• 02 ноября 2024
Автор, різні люди, різні цілі, різні вихідні.
Зараз дуже зрізають допомоги, більш треба на себе розраховувати. У Англії крім спонсорства і англійської є якісь перспективи? А в Ірландії що? Там зараз дуже не просто, у зрівнянні з 2022-2023
ЗдесяЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляПуки-куки
У автора и спонсора ещё нет
Пуки-куки• 02 ноября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
У автора и спонсора ещё нет
Останнє речення я розцінила, як є))) напевно, помилилась
ЗдесяЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляПуки-куки
Нет, она написала, что знает что нужен спонсор, но самого спонсора у неё нет
Анонім Перший• 02 ноября 2024
Туди, де ви зможете працювати і на свою зп винаймати житло і годувати себе і сина.
Виплати і спонсорська допомога мають тенденцію до зниження. Варто мати план , як жити без них. Якщо не одразу, то хоча б за рік
автор Вбигудях • 02 ноября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
У автора и спонсора ещё нет
Ну чому ви такі злі. Господи, звідки ви знаєте що у кого є. Нехай вам Щастить
автор Вбигудях • 02 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Дякую за щирі поради
Анонім Перший• 02 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Якщо ви, справді, шукаєте пораду, варто одразу і зрозуміло написати, що у вас вже є. Щоб люди не здогадувались .
І не замість, бо виглядає, що ваша мета посваритись з кимось, і не цінну інформацію отримати ...
Залатавая• 02 ноября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Є житло в селі, але роботи немає. Родичі приїхали нещодавно.
Язикувата Хвеська• 02 ноября 2024
їхати туди, де є робота, щоб не залежати від тих подачок.
Полуничка• 02 ноября 2024
Автор, тут есть темы про Ирландию- поищите в поиске,выплат практически нет, жилья нет, работы нет, всё грустно очень там, погода поганая. Я бы на вашем месте, выбрала другую страну.
В рот не ложи• 02 ноября 2024
Ответ дляПуки-куки
Не дуже сейчас везде, кроме Германии
На сегодня ни одна страна не даст возможность сидеть на пособии и чтобы тебе, пусть даже через 2-3 месяца, нашли отдельное жильё
Пуки-куки• 02 ноября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Не дуже сейчас везде, кроме Германии
Німеччина теж зрізає. З січня будуть дуже ’цікаві’ новини, судячи про все.
Є ще Данія, Швеція, Бельгія, Норвегія. Так, виплати різні, але на вулиці жити не будеш і буде що поїсти
У Норвегії виплати вищі за Німеччину
Блискавка• 02 ноября 2024
Ответ дляПлету корзинки
А, у стареньких осталась, таже помощь денежная?
Блискавка• 02 ноября 2024
Знакомые в шотландии ,хорошо, устроились. Тоже анг язык.тогда, спонсором страна выступала, все ок , у них
В рот не ложи• 02 ноября 2024
Ответ дляПуки-куки
У Норвегії виплати вищі за Німеччину
В Бельгии получать ВЗ можно если сам нашел жильё.
Норвегия куда селит? Отдельно жильё только самому искать + язык.
Дания и Швеция не знаю что там с жильём и условий получения вз
Пуки-куки• 02 ноября 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Не знаю, як прям зараз у листопаді 2024, але усі мої знайомі живуть окремо у Норвегії, Швеції. Є ті, хто наприкінці 23 - на початку 24 приїхали. Одна пара ось пару місяців як у Швеції. Надали їм житло, але типу кімната, двоє дорослих. У Норвегії дім надали останнім ось у березні 24. За Данію тільки чула, що там непогано, знайомі збиралися, але осіли у іншому місці.
У Німеччині житло теж не надають.
автор Вбигудях • 02 ноября 2024
Ответ дляПолуничка
Ви в Ірландії. ?
Полуничка• 02 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Ви в Ірландії. ?
Нет, я создавала тему про Ирландию, очень многие кто там -ответили.