Винник• 02 ноября 2024
Баду, геолокація
Геолокація змінюється самостійно відповідно від знаходження особи. Переписувалися з чоловіком, в нього спочатку одне місто було, а потім зовсім інше
Винник
• 02 ноября 2024
Просто спочатку в нього було місто, близько до мого, дуже близько. А вчора звернула увагу то друге місто 160 км від мене. То я аж і здивувалась
Вапщета• 02 ноября 2024
Ответ дляВинник
Значат самостоятельно выставляет геолокацию и ищет девушек в разных городах. Я также искала
Винник
• 02 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Можливо, він поїхав в інше місто чи Ви?
Я не їхала нікуди, він напевно
Копирайторша• 02 ноября 2024
Ответ дляВинник
Я не їхала нікуди, він напевно
То запитайте в нього як справи, шо робить) чи що вас тривожить в цьому?
Винник
• 02 ноября 2024
Ответ дляКопирайторша
Та хз що тривожить🤣певно що поїхав далеко